• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.01.2007 o 18:52, Yoschi napisał:

Grrrrrr...


To w przypadku edycji kolekcjonerskiej normalne :). Nie ma co się denerwować, po prostu zamów normalną edycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 18:54, Keroth napisał:

> Grrrrrr...

To w przypadku edycji kolekcjonerskiej normalne :). Nie ma co się denerwować, po prostu zamów
normalną edycje :)


Chciałem kupić z NWN I a to drożej wyjdzie. Zresztą ten dodadkowy atut. (wiem, wiem, można go dodac grzebiąc w plikach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem , po wejściu do domu Aldanona w Czarnymstawie gość chce żebym przyniósł mu żywe srebro. Niestety na mapie Dzielnicy Handlowej Neverwinter nie mam tego miejsca zaznaczonego. Do kogo się zwrócić aby zostało to zaznaczone na mapie? Obszedłem całe Neverwinter i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanko, czy wyjdzie a moze wyszedł już patch który tłumaczy mod?? O ile widziałem jest 1 mod do nwn2 ale nie tłumaczony... to mnie najbardziej ruszyło. Prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapraszam na strone www.kotor2.pl tam znajdziesz 3 mody w PL wersji jezykowej, sa to tlumaczenai oryginalnych, angielskich modow... W przyszlosci planuje powiekszyc ten zbior o nowe tlumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 22:11, slipcio napisał:

Zapraszam ... www.kotor2.pl ...


Nie widzę żadnych odnośników do NWN2 na tej stronie. Na Forum też nic nie znalazłem (modów) - bo temat NWN2 jest, ale większość z nich jest zamknięta. Gdzie więc można te mody znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NWN2 MOD - Forteca Cienia

Droga którą obrałeś zawiodła cię w zapomniany i zrujnowany obszar gdzieś na Pustkowiach. Kierując się dalej przełęczą, przez wysokie góry dochodzisz do miejsca znanego jako Forteca Cienia. Wszystko co cię otacza jest martwe, dawni mieszkańcy uwięzieni w bólu powstali z grobów by odnaleźć swą zemstę. Czujesz, że coś cię wzywa, coś z wnętrza fortecy... Cień padł na ciebie.

http://files.filefront.com//;6364183;;/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

NWN2 MOD - Uciec przed śmiercią

Jesteś więziony w czeluściach lochów Króla Śmierci. Nie popełniłeś przestępstwa, a aresztowanie było bezpodstawne. Król oszalał, niebezpieczeństwo jest coraz to większe. Ocal siebie i ucieknij z lochów póki możesz - inaczej czeka cię tu pewna zguba.

http://files.filefront.com//;6361525;;/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

NWN2 MOD - Nieproszeni goście

Zapraszam do pobrania spolszczonej wersji moda dostarczonego wraz z pełną wersją gry Neverwinter Nights 2.

Jest to przykładowy, króciutki mod wykonany przez twórców gry, który nie został przetłumaczony na polski język przez dystrybutora.


http://files.filefront.com//;6361486;;/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A juz niedlugo... Tragedy in Tragidor w polskiej wersji... pozniej - Pirate Cards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 17:04, Haxigi_PL napisał:

Witam.
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem wersji BLACK nwn2. Według wymagań podanych na opakowaniu,
mój komputer spokojnie powinien śmigać na średnich detalach, a tak nie jest. Ba nawet na minimalnych
z najmniejszą rozdzielczością tak nie jest...
Mój komp:
Intel Celeron 3,06 Ghz
GeForce FX 5700 256 MB (pixel Shader 2.0)
1 Gb Ram
120 GB dysk

Gra strasznie przycina... Bawiłem się sterownikami (nowsze i starsze wersjie), ale nie pomogło.
Reinstall Windowsa zrobiłem - też nic. Podczas grania nie mam żadnych programów w tle co by
zwalniały (wiem, że xfire zwalnia, ale mam go wyłączonego).

Z KOTOREM nie miałem problemów - max detale i śmigał, podobnie jak Gothic - wyłączone shadery,
detale tekstur na maxa, bloom wyłączony, shadere ustawiłem na 1.4 rozdzielczość 1240x1024 -
śmiga, aż miło.


Jedyne co możesz zrobić to czekać na patch''a 1.03, który ponoć poprawia trochę płynność gry, ale cudów bym się nie spodziewał (sam też na niego czekam). Co prawda spełniasz wymagania minimalne, ale tak naprawdę celeron taktowany zegarem 3 Ghz jest niewiele lepszy wydajnościowo (o ile nie gorszy) od Pentium''a 4 2 Ghz. Taktowanie procka to nie wszystko... To samo z kartą, która lata świetności ma dawno za sobą. U siebie mam powyłaczane co tylko się da, tekstury na medium i rozdziałka 1280 x 960, da się grać chociaż w zamkniętych pomieszczeniach potrafi przyciąć. Mój konfig to AthlonXP 2800, 768 ram i Radeon 9800Pro 128 mb. Może to komuś pomoże w rozeznaniu jak u niego będzie chodzić ta gra...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jedna sprawa wylacz cienie i dwie opcje dotyczace wody i sprobuj z detalami na maxa bardzo czesto to wystracza bo to wlasnie niezoptymalizowane cienie sprawiaja mase problemow no i woda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem nieco innego typu. Miałem kiedyś na kompie zainstalowany .NET Framework 2.0 beta (nawiasem mówiąc nnie wiem, jakim cudem, ale mniejsza.) I teraz .NET 2.0 zwykły nie ma ochoty mi się zainstalować, twierdząc, że wersja beta jest zainstalowana. A JEJ NIE MA. Przeszukałem wszystko - brak takiego pliku. Wiem, że to nie jest stricte NWN''owa sprawa, ale błagam o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 09:49, Ufnal napisał:

Ja mam problem nieco innego typu. Miałem kiedyś na kompie zainstalowany .NET Framework 2.0
beta (nawiasem mówiąc nnie wiem, jakim cudem, ale mniejsza.) I teraz .NET 2.0 zwykły nie ma
ochoty mi się zainstalować, twierdząc, że wersja beta jest zainstalowana. A JEJ NIE MA. Przeszukałem
wszystko - brak takiego pliku. Wiem, że to nie jest stricte NWN''owa sprawa, ale błagam o pomoc...


Podstawową domeną każdego forum jest pisanie na temat. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na swój temat musisz znaleźć odpowiedni temat.

Polecam wpisać w wyszukiwarce w górnym pasku w trakcie przeglądania listy tematów frazę: problemy z kompem

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 11:09, szopmajster napisał:

dostane tu porady na temat NWN2 toolest...
bo na temacie NWN2 nie moge sie doczekac odp...:)

nie :P
chyba że ci toolset nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 11:19, toolek napisał:

> dostane tu porady na temat NWN2 toolest...
> bo na temacie NWN2 nie moge sie doczekac odp...:)
nie :P
chyba że ci toolset nie działa ;)


dziala dzila...tylko nie wiem jak czego zrobic...:)
no dobra to ide sobie jak mnie nie chcecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak czy inaczej, to nie zmienia faktu, że oficjalna latka 1.03 była na początku grudnia, a dzięki bogu mamy dziś 14 stycznia i polskiej łatki dalej nie widać, co więcej nawet nie wiadomo dokładnie kiedy będzie, zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 12:57, Kris_bla napisał:

A te Mody dzialaja z nasza polska wersja gry? Czy trzeba czekac na patch?


Tak działają ale są króciutkie przeszedłem wszystkie 3 w 15 minut może mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 13:39, Yumer napisał:

Tak działają ale są króciutkie przeszedłem wszystkie 3 w 15 minut może mniej


Uuu to faktycznie "troche" krotkie... Szkoda, bo liczylem na cos w stylu "Diabel w Kamieniu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się