• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.01.2007 o 15:33, maggit napisał:

To cos z Gamestara? Nie gralem, bo nie mialem wtedy napedu DVD. :(


Tak to bylo w Gamestarze, jeden z lepszych IMO modow do NWN1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 16:47, Kris_bla napisał:

> To cos z Gamestara? Nie gralem, bo nie mialem wtedy napedu DVD. :(

Tak to bylo w Gamestarze, jeden z lepszych IMO modow do NWN1 :-)


Leci do mnie NWN I i II. No i jestem lżejszy o 130 PLN i 80 wPLN ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 16:54, Yoschi napisał:

Leci do mnie NWN I i II. No i jestem lżejszy o 130 PLN i 80 wPLN ;P


Szkoda, ze do nas nie leci patch nowy... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo patch przejął rolę Ikara już leciał już było dobrze i nagle w połowie drogi wpadł do oceanu i teraz trwa akcja ratunkowa tylko że zabrakło kamizelki i biedny patch tonie coraz głębiej i głębiej..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Otoz pod koniec gry gdy juz jest walka z gariusem i po zalatwieniu go ie moge ukatywnic tego poratalu. NIe podsiwetla sie. I chyba jest to jakis babol, spotkal sie ktos juz z tym i czy jest na to jakis sposob. NIe moge przez to gry skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak, mialem taki problem. nie moglem znalezc miejsca w ktorym trzeba kliknac zeby go uaktywnic. az wkoncu zrezygnowany zupelnie (wczesniejszy sejw zrobiony 2 dni wczesniej) wczytalem jeszcze raz zaczalem szukac dokladnie i jakos sie udalo znalezc. Sprobuj poszukac wskaznikiem gdzies w okolicach podlogi pod portalem (bo on sie chyba unosi nad ziemia o ile dobrze pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja tylko dodam, ze patch 1.03 naprawia ten problem :) Znaczy sie, portal jest caly podswietlnoy po na jechaniu na niego mysza... ach ten patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A i jeszcze jedno, kiedy cdp stworzy server polski oficjalny? No i ile bedzie mogl pomiescic osob? Bo 64 to chyba bedzie za maly na wszystkich polakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 21:44, Mahalit napisał:

A i jeszcze jedno, kiedy cdp stworzy server polski oficjalny? No i ile bedzie mogl pomiescic
osob? Bo 64 to chyba bedzie za maly na wszystkich polakow...


Z tego co mi wiadomo to 64 graczy to techniczne maximum gry. Wątpię, żeby CDP postawił swój własny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawde powiedziawszy mam gdzies patch 1.4. Patch 1.3 poprawia prawie wszystkie bledy. Z patchem 1.3 mozna juz spokojnie grac i zapomniec o bugach. Ale nie lepiej poczekajmy jeszce troche... Dzieki CDP.
Acha i jeszcze jedno. Tak baznadziejnie przetlumaczonej instrukcji do gry to ja w zyciu nie widzialem. Pokrecone nazewnictwo, po 3 rozne tlumaczenia jednej umejetnosci itd. Kiedy spatchujecie moja instrukcje? Adres znacie gdzie macie wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 14:24, edeń napisał:

Mnie najbardziej wkurza to, że wtedy, kiedy my dostaniemy patch 1.03, to inni będą mieli 1.04
i znowu nie będę mógł grać na większości serwerów...


Proszę czytajcie uważnie - 1.03 i 1.04 są opracowywane wspólnie, więc 1.04 PL bedzie razem z 1.04 EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie, nie chcuialem zakladac nowego tematu, a mysle, ze ten post tutaj Wam nie przeszkodzi :)

Chodzi mi mianowicie o zrobiebie kopii bezpieczenstwa mojego oryginalnego nwn2, dokladniej obrazu na dysku .

Nie wiem co mam zrobic, czy ktos moglby mi pomoc? Robie obraz w alcoholu, z zaznaczonym wysokim DPM, ale przy podmontowaniu obrazu pod Deamon Tools // naped alcohola dostaje błąd ...

http://img292.imageshack.us/img292/9522/nwn2errorpf0.jpg

Czy ktos moglby mi pomoc? Nie chce zniszczyc sobie plytki z oryginalnym nwn ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten komunikat wyskakuje ci jak chcesz uruchomić grę z obrazu ? Jak tak to jest to zupełnie normalne bo masz kopie zabezpieczonej płyty i chyba te forum to nie jest dobre miejsce do zadawania takich pytań łamiesz wszelkie ogólnie przyjęte zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.01.2007 o 09:19, DevilQ napisał:

Ten komunikat wyskakuje ci jak chcesz uruchomić grę z obrazu ? Jak tak to jest to zupełnie
normalne bo masz kopie zabezpieczonej płyty i chyba te forum to nie jest dobre miejsce do zadawania
takich pytań łamiesz wszelkie ogólnie przyjęte zasady


Co do pierwszego, tak .

Moze amsz racje, ale dlaczego łamię zasady? Moim prawem jest stworzyc 1 kopie bezpieczenstwa ze wzgledu na niklą trwalosc nosnika . Ale, jak uwazasz :). Jesli tak, to coz, usuncie moje posty a mnie nie karajcie, nie mialem ani nie mam zamiaru zrobic niczego zlego ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z tego co wiem, w poprzednich wydaniach gry z CDP w umowie licencyjnej, pisało iż dystrybutor wymienia uszkodzone nosniki. Kiedy popsuje ci się płyta, wysyłasz ja do CDP a oni odsyłają ci nowa.
Więc w czym problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się