Zaloguj się, aby obserwować  
KeMoT-1977

Grand Theft Auto: San Andreas

131 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 13:19, Lailonn napisał:

...dlatego wlasnego egzemplarza GTA:SA nie kupie

Pierwsze slysze, ze wydania GTA roznia sie AI, osobiscie spedzilem przy niej pare miesiecy na PS2 i uwazam ze gra naprawde ma klimat i warta jest swojej ceny.

Co do Cenegi to zgadzam sie, tragedia, szczegolnie wydanie FARCRY''a, nawet po sciagnieciu 700mb patcha, dalej nie jest kolorowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:03, Tomi_323 napisał:

Niewiem czy słyszeliście, ale z GTA SA jest wielka afera. Chodzi tu o te ukryte mini sex gierki. Sprzedaż gry została wsztrzymana
do czasu wydanie przez producenta wersji gry bez w/w ''''''''ukrytego dodatku''''''''. Czytałem to chyba w CD Action.

Sprawa tyczy sie stanow, gdzie gra byla w sprzedawana wszystkim po 16 roku zycia, u nas o ile mi wiadomo i tak jest znaczek 18+, poza tym u nas i tak jej nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarne klimaty w tej grze są wlasnie wielkim atutem. A teksty jakie padają po prostu rozwalają.. klimat jest temu nie można zaprzeczyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:19, Lailonn napisał:

nie czytalem szystkiego ale musze to napisac. CENEGA TO SYF, DNO I BAGNO !!! Zakupilem ostatnio Antolgoie >kozakow. to juz
2 albo 3 wydanie tej gry a dalej sa literowki !! Do tego nie dodali mi "cd-keya" do gry w necie. Musialem dzwonic i >prosic
o niego(narazc sie na koszty) a slowa "przepraszamy" nawet na odwal sie nie uslyszalem. Play-it upadl(tez mialem >z nim problemy)
i mam nadzieje, ze cenege spotka to samo ^_^ Nie pierwszy raz dali plame. Nic wiec dziwnego ,ze skopali cos z >GTA:SA


Nie wiem czy wiesz, ale Play-It był najdynamiczniej rozwijającą się firmą pod koniec 2002 i w I poł. 2003. Między innymi dlatego, że ich gry ludzie z chęcią kupowali.

To, że ty akurat miałeś problem to nie oznacza, że firma jest kiepksa - ja kupiłem od nich Half-Life''a Generację, gdzie na pudełku był wymieniony dodatek Uplink. Firma poinformowała mnie, że producent zapomniał dorzucić tej gry do pudełka, ale i tak przysłali mi płytę ze skopiowanym oryginałem, nie prosząc również o jakiekolwiek opłaty.

W dodatku PI mógł poszczycić się genialnymi spolszczeniami jak np. w Twierdzy (widziałem niewiele gier, gdzie tak fantastycznie dobrano lektorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:25, Jar Jar Binks napisał:

Co mam zrobić jeśli moja dziewczyna (ta którą ratujesz z pożaru) nie chce się ze mną umuwić???
Nie umuwiłem się z nią ani razu bo zdobywałem teren.
Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


może przychodzisz do niej o nieodpowiedniej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:49, cinus` napisał:

> Co mam zrobić jeśli moja dziewczyna (ta którą ratujesz z pożaru) nie chce się ze mną umuwić???
> Nie umuwiłem się
z nią ani razu bo zdobywałem teren.
> Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

może przychodzisz do niej o nieodpowiedniej porze?


Przychodze o odpowiedniej porze, problem tkwi w tym, że jak już wejde w to koło przed jej domem, ona coś gada ( usłyszałem tylko ,, is over" ) i później ta ikona serca wogóle znika i się nie pojawia, a dziewczyny nie mam w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie wytrzymuje.. coś mnei trafi.. możecie poradzić jak latać samolotem bo musze licencje zdobyc a lata się jakoś dziwnie. Czekam na jakąś pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ czytamy:

Charakterystyczne cechy
(...)
Poprawiona sztuczna inteligencja przeciwników.
(...)

Tego punktu nie było w opisie zwyklej wersji GTA:SA stad moja wypowiedz. Ja gralem w zwykla i AI bylo do bani...jesli wiec w kolekcjonerskiej tez jest to nawet wole o tym nie myslec ;]

@Backside

Skoro uwazasz, ze byla dobra i sie mocno rozwijala to dlaczego zbankrutowali ??? Pewno byli tak dobrzy, ze az postanowili splajtowac by nie szkodzic konkurencji har har har ;] Problemy techniczne z ich grami mialo wiele osob. Ja np ROK na polce mialem gierke, ktorej nie moglem odpalic. Setki mailow/telefonow i sie pomocy nie doprosilem. Zadzialala sama gdy wymienlem kompa(rok pozniej, a czemu nie dzialala do tej pory nie wiem bo mialem sprzet 2x lepszy niz wymagala) a wtedy to juz ta gra byla nie warta zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak sie robi misje zawodowe np. taxiarz to trzeba od razu zrobić to zadanie czy liczba kliientów sie zapisuje w statystykach? Bo jak sie przerwie misje to licznik się zeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 3 bylo duzo lepsze...VC rowniez..w SA gralem, gralem...i w koncu zakonczylem gre pod koniec bo nie moglem przejsc misji z wlatywaniem do samolotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:17, snopek9 napisał:

GTA 3 bylo duzo lepsze...VC rowniez..w SA gralem, gralem...i w koncu zakonczylem gre pod koniec bo nie moglem przejsc misji
z wlatywaniem do samolotu :D


Ta misje z wlatywaniem do Samoltu nie mogłeś przejśc bo ci za bardzo kompa zamulalo. I dlatego samolot byl szybszy od ciebie. Ustaw se 640x480x16i powinienes przejsc. I nie mow ze to nie dlatego bo ten temat byl poruszany 1000 razy na forum gta.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:22, Fr0sty napisał:

Ta misje z wlatywaniem do Samoltu nie mogłeś przejśc bo ci za bardzo kompa zamulalo.
I dlatego samolot byl szybszy od ciebie. Ustaw se 640x480x16i powinienes przejsc. I nie mow ze to nie dlatego bo ten temat
byl poruszany 1000 razy na forum gta.pl ;]

I radzę przejechać motorem po lewej stronie, i być gotowym, że beczki w ostatniej chwili zmieniają tor... z doświadczenia mówię, że lewa strona jest najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:46, Indrid Cold napisał:

misiu czy ty wiesz co ty piszesz? wiesz co to jest antyalasing, to ejst cos co jak wlaczysz na x2 to ci sie komputer wywali
a ja gram spokojnie na x4 ale gra nie jest super plynna.far cry na wszystkim na maxa i 3x AA jest plynny a to gowno nie.
mam p4 2,8ghz, 512ramu DDR i geforce 6600 256ram. I proponuje na przyszlosc nie udawac przemadrzalego smroda i nie łapac
ludzi za niedopowiedziane slowa ktore dla wiekszosci sa jasne a dla nelicznych tu stanowia podstawe do nabicia posta.....

Po pierwsze to: lol, ale masz fajnego kompa, pochwal się jeszcze na kilku tematach! Albo nie, najlepiej załóż osobny wątek na ten temat!
Po drugie: dzięki za komplement, że udaję "przemadrzalego smroda", ktos inny by pewnie powiedział, że nim jestem...
A po trzecie: Nie potrzebuję nabijać sobie postów, bona gram.pl jestem tak sporadycznie, że pewnie nawet za rok będę miał góra 3. tytuł w kolejności.
"misiu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to na przyszlosc masz nauczke ze pierwszych krokow w internecie nie nalezy stawiac na moim postach. I wez sobie to gleboko do serca...misiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 12:36, Indrid Cold napisał:

I wez sobie to gleboko
do serca...misiaczku


Jeśli się w nim zakochałeś to wyznawaj mu miłość poza forum - ja nie muszę tego czytać. A swoje nauczki zachowaj dla pięciolatków z piaskownicy.

On-Topic: ktoś wie kiedy (orientacyjnie) wyjdzie GTA4 na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 13:14, Vilmar napisał:

On-Topic: ktoś wie kiedy (orientacyjnie)
wyjdzie GTA4 na PC?


ponoć na którąś z nowej generacji konsol (najprawdopodoniej PS3) ma wyjść pod koniec 2006 roku, więc idąc tym tropem i znając perypetie z poprzednimi częściami (np. SA) to zapewne wyjdzie nie prędzej niż w połowie 2007 roku, także pozostaje nam czekać i czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować