• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
oskito

Masterlink

Pytanie

Witam.
Chciałbym poinformować o problemie, o którym na pewno słyszeliście i niektórzy odczuliście na własnej skórze. Chodzi oczywiście o firmę Masterlink, która nie wywiązuje się prawidłowo ze swoich obowiązków. Myślałem, że mam pecha, ale po przeczytaniu forum i komentarzy do niektórych news''ów widzę, że nie jestem jedyny. W moim przypadku wyglądało to tak: Zamówiłem Neverwinter Nights 2 EK Chaotic Evil. Były pewne komplikacje ze strony CDP, ale to pomijam. Miałem dostać paczkę w sobotę. Zadzwoniłem na infolinię Masterlinka i dowiedziałem się, że według danych na serwerze przesyłka nie była nadana na sobotę (a przecież tak nadaliście, nie?). Ustaliłem więc, żeby przesyłka przyszła do mnie w poniedziałek w przedziale czasowym 15-18. Przyszedłem do domu punktualnie o 15:00 i czekałem do 18:00. Zadzwoniłem (znowu) do masterlinka i dowiedziałem się, że kurier był u mnie przed godziną pietnastą (!!). Czytam forum i komentarze do news''ów i widzę, że was też to wpienia, więc może by tak można coś z tym zrobić? Najlepiej zmienić firmę kurierską na jakąkolwiek inną...

Maila o podobnej treści wysłałem formularzem kontaktowym do CDP. Piszcie co o tym myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

79 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W tym, że nie był o umówionej porze...
Tak się wku... zdenerwowałem. Specjalnie przybiegłem do domu punkt trzecia i czekałem jak ten frajer trzy godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja po prostu za każdym razem przy zamówieniu podaje w uwagach odbiór własny i odbieram paczke u masterlinka. Bo pracuje do 17 a oni własnie wtedy kończą rozwożenie przesyłek...tak odbieram zawsze tego dnia co trzeba...tyle ze musze się fatygować osobiście...ale to małe koszta w porównaiu z czekaniem xxx dni przy kożystaniu z #$%^ polskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:43, rick90 napisał:

Skoro kurier był u ciebie to w czym problem?



W tym że umówił się z kurierem po godzinie 15, a przyszedł zdecydowanie wcześniej. To jak ci ludzie się wywiązują?? Mógł zaczekać jak przyjechał wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oni często "wpadają" mi kiedyś przywieżlirozwalone pudelko już wiele tematów powstalo o masterlinku ale jak ci przywieżli to poco robisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:45, oskito napisał:

W tym, że nie był o umówionej porze...
Tak się wku... zdenerwowałem. Specjalnie przybiegłem do domu punkt trzecia i czekałem jak ten
frajer trzy godziny.


Kurier powinien w takim wypadku do ciebie zadzwonić, że jest w drodze/ nie da rady być o umówionej porze itd. Niestety takie coś się sdarza i nic na to nie poradzisz. Ty jeszcze nie masz tak źle bo wiesz że przesyłka do ciebie dojdzie. Moją z Gothiciem 3 wywieźli z Warszawy do Włocławka (czyli w zupełnie inną stronę, w jaką powinni jechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:47, Dead-pl napisał:

A ja po prostu za każdym razem przy zamówieniu podaje w uwagach odbiór własny i odbieram paczke
u masterlinka. Bo pracuje do 17 a oni własnie wtedy kończą rozwożenie przesyłek...tak odbieram
zawsze tego dnia co trzeba...tyle ze musze się fatygować osobiście...ale to małe koszta w porównaiu
z czekaniem xxx dni przy kożystaniu z #$%^ polskiej :P



Tylko masz dobrze bo mieszkasz zapewne w tej samej miejscowości gdzie jest ich siedziba, a ja nie mam tak dobrze do najbliższej mam 40 km, a do tej gdzie z Warszawy idzie 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>


ja stym ani jednego problemu nie miałem zadzwoniłem podała numer do mojej miejscowości potem ta podała do gościa co rozwoźi paczki i dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:47, pro evo napisał:

jak ci przywieżli to poco robisz problem?



Właśnie problem w tym, że NIE PRZYWIEźLI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmienic firme na inna. Jakie to proste. Ale znajdzcie moze sami jakas inna firme ktora da rade poradzic sobie z wysylka premierowych gier z awaryjnoscia mniejsza niz ML? Bo kurier kazdy dobry jak dziennie przypada na oddzial po 15-20 przesylek, ale jak dowala ci 100 no to juz mala pompa czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:49, fish13 napisał:

Tylko masz dobrze bo mieszkasz zapewne w tej samej miejscowości gdzie jest ich siedziba.



Mieszkam w Pruszkowie k/ Wawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:50, oskito napisał:

> jak ci przywieżli to poco robisz problem?


Właśnie problem w tym, że NIE PRZYWIEźLI !!



Mugl zadzwonić,bynajmniej do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:52, Dead-pl napisał:

z domu mam 20min piechotką....;) ale fakt CDP mógł by dać wybór z jakiej firmy kurierskiej
chce się korzystać.



Tak ten kuriek jest beznadziejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:52, Dead-pl napisał:

z domu mam 20min piechotką....;) ale fakt CDP mógł by dać wybór z jakiej firmy kurierskiej
chce się korzystać.


20 min piechotą to jakieś 2,3 km a ja mam ich 50 to co mam zrobić?? Jechać 50 kilosów po grę?? Trochę 5to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:51, Mistic napisał:

Ale znajdzcie moze sami jakas inna firme ktora da rade
poradzic sobie z wysylka premierowych gier z awaryjnoscia mniejsza niz ML?



Jasne. Tylko niech sie wywiązują ze swoich obowiązków i przywożą tak, jak sie umówili.

A poza tym teraz dochodzę do wniosku, że Masterlink ma wszystko w... poważaniu, bo jak jedna osoba w ramach protestu nie kupi gry, to inna kupi i jest dla nich git.

A tak zupełnie odbiegając od tematu, to zanim się do nich dodzwoniłem, to minęły jakieś dwie godziny... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W pewnym sklepie online zamówiłem książkę. Ich kurier to UPS. Jak się przekonałem to porządna firma. Paczka została wysłana w sobotę wieczorem, a dzisiaj jest już u mnie :) Poza tym można wybrać sobie godzinę dostawy (przesyłka była u mnie punktualnie!)

Może CDP zastanowiłoby się nad zmianą kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:54, oskito napisał:

Banim się do nich dodzwoniłem, to minęły jakieś dwie
godziny... heh...


Zacząłem dzwonić ok. 15, żeby się dowiedzieć około której mogę się paczki spodziewać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować