• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
oskito

Masterlink

Pytanie

Witam.
Chciałbym poinformować o problemie, o którym na pewno słyszeliście i niektórzy odczuliście na własnej skórze. Chodzi oczywiście o firmę Masterlink, która nie wywiązuje się prawidłowo ze swoich obowiązków. Myślałem, że mam pecha, ale po przeczytaniu forum i komentarzy do niektórych news''ów widzę, że nie jestem jedyny. W moim przypadku wyglądało to tak: Zamówiłem Neverwinter Nights 2 EK Chaotic Evil. Były pewne komplikacje ze strony CDP, ale to pomijam. Miałem dostać paczkę w sobotę. Zadzwoniłem na infolinię Masterlinka i dowiedziałem się, że według danych na serwerze przesyłka nie była nadana na sobotę (a przecież tak nadaliście, nie?). Ustaliłem więc, żeby przesyłka przyszła do mnie w poniedziałek w przedziale czasowym 15-18. Przyszedłem do domu punktualnie o 15:00 i czekałem do 18:00. Zadzwoniłem (znowu) do masterlinka i dowiedziałem się, że kurier był u mnie przed godziną pietnastą (!!). Czytam forum i komentarze do news''ów i widzę, że was też to wpienia, więc może by tak można coś z tym zrobić? Najlepiej zmienić firmę kurierską na jakąkolwiek inną...

Maila o podobnej treści wysłałem formularzem kontaktowym do CDP. Piszcie co o tym myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

79 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja miałem taki problem:

Zamówiłem grę oczywiście z gram.pl ale nie będe pisał jaką bo nie jest to ważne przywieźli do mojego miasta i zadzwoniłem do Masterlinku, że paczkę odbiorę osobniście gdyz nie ma ,mnie w domu umówiłem się na 8 grudnia na odbiór paczki naturalnie powiedzieli mi, żebym przed odbiorem paczki zadzwonił do nich oczywiście o godzinie 10 zadzwoniłem tak jak mi mówili i się dowiedziałem, że kurier włłasnie odebrał moja paczkę i zawiózł ja do mnie do domu. Oczywiście paczki nie odebrałem bo mnie od pewnego czasu nie ma w domu i teraz niech odsyłaja paczkę spowrotem do CDP mam to gdzies skoro Masterlink olewa klienta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:56, de99ial napisał:

Ja zawsze biorę Pocztę i nigdy nie miałem problemów, a przesyłki góra dwa dni idą.



Taaaa... Ale to chyba przed tym strajkiem, który niedawno się niby skończył, a mój ojciec cały czas czeka na paczkę sprzed dwóch tygodni... A poza tym edycji kolekcjonerskich nie można zamówić pocztą. Od razu jest kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:56, de99ial napisał:

Ja zawsze biorę Pocztę i nigdy nie miałem problemów, a przesyłki góra dwa dni idą. Ostatnio
Hammers of Fate szły jeden dzień.



Tak ale ostatnio byl strajk i paczka może isć dlugo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też znam lepszą firmę od Masterlinka, zamawiałem z Cytadeli kurierem paczkę i po złożeniu na następny dzień pojawiła się u mnie w domu, a także szła z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:58, Dead-pl napisał:

no jak byś miał samochód to daleko nie jest ;) ewentualnie rower....



Szczególnie jak się nie ma prawa jazdy, a rodziców przekonać żeby pojechać po grę to wyższa filozofia, mówią że i tak przyjdzie i się nic nie stanie jak sobie poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co prawda jest już kilka tematów o Masterlinku i o kurierach ogólnie, ale chyba nigdy nie były one tak "na czasie", jak teraz. Przesyłki opóźniają się coraz częściej, kurierzy lekceważą klientów, a poziom zdenerwowania graczy z dnia na dzień, z premiery na premierę rośnie. Myślę, że CDP rzeczywiście powinien poważnie zastanowić się nad zmianą firmy kurierskiej, chociaż zdaję sobie sprawę, że dotychczasowa współpraca z Masterlinkiem pozwoliła na wypracowanie korzystnych warunków dla obu stron. Z drugiej jednak strony, jeśli wpadki Masterlinku będą się powtarzać lub jeszcze zyskają na częstotliwości, to niedługo nie pozostanie CDP nic innego jak zerwać z nim umowę ze względu na brak klientów życzących sobie wysyłki kurierem (no, może nie będzie AŻ TAK źle, ale na pewno liczba dostaw kurierskich będzie się zmniejszała odwrotnie proporcjonalnie do ilości uchybień w pracy ze strony Masterlinku, a ta, niestety, wciąż rośnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:57, oskito napisał:

> Ja zawsze biorę Pocztę i nigdy nie miałem problemów, a przesyłki góra dwa dni idą.


Taaaa... Ale to chyba przed tym strajkiem, który niedawno się niby skończył, a mój ojciec cały
czas czeka na paczkę sprzed dwóch tygodni... A poza tym edycji kolekcjonerskich nie można zamówić
pocztą. Od razu jest kurier.



Właściwie to już po było ;) A ojcu powiedz, że jak paczka w ciągu dwóch tygodni nie dociera to ma pełne prawo składać reklamację na Pocztę i żądać odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest właśnie sposób traktowania klienta by Masterlink...

A ten UPC to nie jest zła firma. Ostatnio też zamawiałem książkę i przyszła w trzy dni. Wysłanie-piątek, dowóz-poniedziałek. Nie ma co porównywać do MAsterlinka... Zupełnie inna liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 18:59, Remember_The_Name napisał:

na pewno liczba dostaw kurierskich będzie się zmniejszała odwrotnie proporcjonalnie
do ilości uchybień w pracy ze strony Masterlinku, a ta, niestety, wciąż rośnie...).



Dokładnie... Więc CDP może czekać na finał tej sprawy, albo już teraz zerwać umowę z ML. To moim skromnym zdaniem byłoby rozsądniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 19:01, fish13 napisał:

Może by napisać jakąś petycję do Cdprojekt?? Może wówczas by zadziałało??



Proponuję założyć temat na forum pod tytułem "Petycja" i poprosić gram.pl o walnięcie newsa na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 19:06, oskito napisał:

> Może by napisać jakąś petycję do Cdprojekt?? Może wówczas by zadziałało??
Proponuję założyć temat na forum pod tytułem "Petycja" i poprosić gram.pl o walnięcie newsa
na ten temat...

Forum to nie jest najlepsze miejsce na petycje, jeśli już tak bardzo Wam na tym zależy to napiszcie wspólnego maila. Tylko broń Boże nie zasypujcie skrzynki CDP tysiącem osobnych wiadomości! Niech jedna osoba napisze petycję i ją tu umieści i poda swojego maila. Reszta niech tylko zgłosi chęć podpisania się pod nią na maila autora i "send" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować