Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Chaotyczna zła czy Praworządna Dobra??

13 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 20:13, AQ22 napisał:

Ja mam Chaotyczną złą .
Głównie z powodu koloru Koszulki:P
Piszcie która i dlaczego.


LG.
Bo tak. A biała koszulka jest ładniejsza.
Temat do nabijania postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jedyną słuszną, czyli CHAOTIC EVIL. Moim zdaniem ładniejsza (wizualnie), koszulka ma jedyny słuszny kolor, no i "last but not least" nie pisze na niej Lawfull Good, co mi się kojarzy z Palladynami, do których mam awersję (jedyny paladyn do jakiego się przekonałem to paladyn Mystry). No i nie jest biała. :)

P.S. Dacie wiarę, że przeglądając przygotowane postacie zastanawiałem się dlaczego wszystkie są złe??? Jak oprzytomniałem zacząłem się niemal tarzać ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oczywiście Lawful Good. Zawsze grałem w neverwinter Paladynem, czasami Mnichem czy Druidem. Ogólnie jestem nastawiony na dobro, nawet w grach. Nie potrafiłbym, nawet w grze, przylać jakiemuś NPC za nic, po prostu sumienie mi nie pozwala. Wiem, że dla niektórych to chore ale ja juz taki jestem, jak lać to zawsze tych złych i to porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:16, Cammeleon napisał:

Ja mam oczywiście Lawful Good. Zawsze grałem w neverwinter Paladynem, czasami Mnichem czy Druidem.
Ogólnie jestem nastawiony na dobro, nawet w grach. Nie potrafiłbym, nawet w grze, przylać jakiemuś
NPC za nic, po prostu sumienie mi nie pozwala. Wiem, że dla niektórych to chore ale ja juz
taki jestem, jak lać to zawsze tych złych i to porządnie :)


To jest właśnie wada posiadania sumienia. A co do paladynów, to bardzo mi się podobał pewien fragmencik z "Twierdzy Cierni" Elaine Cunningham. Przebiegało to mniej więcej tak:
- "Jeden paladyn potrafi być przykładem wszelkich cnót... Jak jednak określisz setkę paladynów???"
- "Rządami terroru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 22:10, KILLER-84 napisał:

P.S. Dacie wiarę, że przeglądając przygotowane postacie zastanawiałem się dlaczego wszystkie
są złe??? Jak oprzytomniałem zacząłem się niemal tarzać ze śmiechu.


Możesz mi wytłumaczyć w czym tkwi dowcip, bo ja NVN2 nie mam i za bardzo się nie orientuje w sytuacji. Czy chodzi tylko o to, jaką wersje gry kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:32, xRaphaelx napisał:

Możesz mi wytłumaczyć w czym tkwi dowcip, bo ja NVN2 nie mam i za bardzo się nie orientuje
w sytuacji. Czy chodzi tylko o to, jaką wersje gry kupisz?


No więc w Edycji Kolekcjonerskiej Chaotic Evil przygotowane postacie podpadają pod jeden z 3 charakterów z dolnej półki:
- Praworządny Zły;
- Neutralny Zły;
- Chaotyczny Zły;
No chyba że to tylko u mnie. Jednak zakładając że podobnie jest u wszystkich, oznaczałoby że w "dobrej" edycji przygotowane postacie mają charaktery z górnej półki:
- Praworządny Dobry;
- Neutralny Dobry;
- Chaotyczny Dobry;
Jak przeglądałem postacie zdziwiło mnie, że każda ma zły charakter. Kiedy jednak zrozumiałem dlaczego... reszta jest wyżej.

P.S. Czy to oznacza, że nie ma żadnych neutralnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:53, KILLER-84 napisał:

P.S. Czy to oznacza, że nie ma żadnych neutralnych???


Edycja niewykonalne i groźna, bo całość musiała by być przezroczysta, a czym by to mogło grozić: np. zakłóceniami ruchu ulicznego w lecie, spowodowanego wylegnięciem na ulice w przezroczystych t-shirtach fanów Neverwintera ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mój poprzedni post to był żart, a tak na poważnie to mam, oczywiście jak sie można domyślić Edycję Lawful Good. Paladyni/paladynki to moje ulubione postacie, choć zaczynałam od chaotycznych dobrych wojowników, potem grywałam chaotycznymi dobrymi łowcami. Nigdy jakoś nie miałam chęci grać postaciami złymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu złymi??? Zaledwie dbającymi o własne interesy. :)
Mi osobiście zawsze najbardziej podobał się Chaotyczny Neutralny. No chyba że grałem klasą wymagającą konkretnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować