• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
oskito

Petycja do CD Projekt

Pytanie

Rozmawiając na forum gram.pl my-użytkownicy postanowiliśmy założyć oddzielny temat, w którym zamieścimy link do naszej petycji na stronie petycje.pl, którą to petycję właśnie tworzymy.

Rozmawialiśmy na tych oto tematach:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&u=91#end
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15907&tpage=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

73 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jeśli pisze się petycję, to wypadałoby chociaż napisać poprawnie nazwę firmy, do której się ją kieruje.
Inaczej nikt nie potraktuje was poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 20:40, oskito napisał:

Moi drodzy!!
Napisałem tą petycję, tylko czy wy tu jesteście? :)


Jeśli już napisałeś petycję to może się nią pochwalisz - jestem ciekaw efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 20:46, oskito napisał:

czekaj czekaj... musze sie zalogowac do panelu, a muli mi sie jak nigdy


No czekamy na petycję, jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 21:01, oskito napisał:

może wrzucę ją tutaj... co wy na to? bo na petycje.pl nie da sie zalogowac w ogole :/



możesz ją wrzući lecz nie będziemy się mogli pod nią podpisać i nie będzie wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stwierdziłem, że zamiast czekac po prostu napiszę ją od nowa, bo coś się posoliło ze stronką i nie mogę się zalogować... :P

Do:
CD-PROJEKT Sp.Z.O.O.
Dyrektor CD-PROJEKT
CD Projekt Sp. z o. o.
ul. Jagiellońska 74 budynek E,
03-301 Warszawa
(022) 519 69 00 (wybierz 0)
ekipa@gram.pl


Drogie CD-Projekt. My-użytkownicy gram.pl i klienci sklepu.gram.pl jesteśmy niezadowoleni z usług świadczonych przez firmę Masterlink, z którą, jak wiadomo firmę CD-Projekt wiąże umowa o dostarczanie towarów ze sklepu.gram.pl do osób kupujących, czyli nas-uzytkowników gram.pl i zarazem klientów sklepu w tymże portalu. Firma Masterlink lekceważy klienta, co powoduje, że CD-Projekt traci nie tylko klienta,
ale również reputację i opinię porządnej firmy, którą niewątpliwie posiada.

Prosimy o zmianę firmy kurierskiej na inną co spowoduje korzyści zarówno dla graczy, jak i dla samej firmy CD-Project.

Korzyści ze zrezygnowania z usług firmy Masterlink są oczywiste dla obu stron. Klient korzysta nie tracąc nerwów i przekonując się do sklepu.gram.pl, natomiast firma CD-Project poprawi swój wizerunek na rynku, oraz zyska zaufanie klientów, które zaczęło topnieć przez wiele wpadek wspomnianej już firmy Masterlink.


Niżej podpisany/a:
JA

Mam nadzieję, że się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 21:02, oskito napisał:

Stwierdziłem, że zamiast czekac po prostu napiszę ją od nowa, bo coś się posoliło ze stronką
i nie mogę się zalogować... :P

Do:
CD-PROJEKT Sp.Z.O.O.
Dyrektor CD-PROJEKT
CD Projekt Sp. z o. o.
ul. Jagiellońska 74 budynek E,
03-301 Warszawa
(022) 519 69 00 (wybierz 0)
ekipa@gram.pl


Drogie CD-Projekt. My-użytkownicy gram.pl i klienci sklepu.gram.pl jesteśmy niezadowoleni z
usług świadczonych przez firmę Masterlink, z którą, jak wiadomo firmę CD-Projekt wiąże umowa
o dostarczanie towarów ze sklepu.gram.pl do osób kupujących, czyli nas-uzytkowników gram.pl
i zarazem klientów sklepu w tymże portalu. Firma Masterlink lekceważy klienta, co powoduje,
że CD-Projekt traci nie tylko klienta,
ale również reputację i opinię porządnej firmy, którą niewątpliwie posiada.

Prosimy o zmianę firmy kurierskiej na inną co spowoduje korzyści zarówno dla graczy, jak i
dla samej firmy CD-Project.

Korzyści ze zrezygnowania z usług firmy Masterlink są oczywiste dla obu stron. Klient korzysta
nie tracąc nerwów i przekonując się do sklepu.gram.pl, natomiast firma CD-Project poprawi
swój wizerunek na rynku, oraz zyska zaufanie klientów, które zaczęło topnieć przez wiele wpadek
wspomnianej już firmy Masterlink.


Niżej podpisany/a:
JA

Mam nadzieję, że się podoba :)



Dla mnie jest ok. Tylko później trzeba będzie wrzucić tę petycję na strone www.petycje.pl i wówczas będziemy mieć możliwość podpisywania się pod nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie mam, o czym swiadczy napisanie nazwy firmy w trzech roznych formach w petycji? Bo na pewno nie o powadze i szacunku do CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 21:04, Mistic napisał:

Oczym swiadczy napisanie nazwy firmy w trzech roznych formach w petycji?



1. to adresat
2. nazwa firmy
3. adres

Tak było na petycje.pl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 21:04, Mistic napisał:

Pytanie mam, o czym swiadczy napisanie nazwy firmy w trzech roznych formach w petycji? Bo na
pewno nie o powadze i szacunku do CDP...



No faktycznie trzeba zostawić jeden ten drukowanymui literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do:
CD-PROJEKT Sp.Z.O.O.
ul. Jagiellońska 74 budynek E,
03-301 Warszawa
(022) 519 69 00 (wybierz 0)
ekipa@gram.pl


Drogie CD-Projekt. My-użytkownicy gram.pl i klienci sklepu.gram.pl jesteśmy niezadowoleni z usług świadczonych przez firmę Masterlink, z którą, jak wiadomo firmę CD-Projekt wiąże umowa o dostarczanie towarów ze sklepu.gram.pl do osób kupujących, czyli nas-użytkowników gram.pl i zarazem klientów sklepu w tymże portalu. Firma Masterlink lekceważy klienta, co powoduje, że CD-Projekt traci nie tylko klienta,
ale również reputację i opinię porządnej firmy, którą niewątpliwie posiada.

Prosimy o zmianę firmy kurierskiej na inną co spowoduje korzyści zarówno dla graczy, jak i dla samej firmy CD-Projekt.

Korzyści ze zrezygnowania z usług firmy Masterlink są oczywiste dla obu stron. Klient korzysta nie tracąc nerwów i przekonując się do sklepu.gram.pl, natomiast firma CD-Projekt poprawi swój wizerunek na rynku, oraz zyska zaufanie klientów, które zaczęło topnieć przez wiele wpadek wspomnianej już firmy Masterlink.

no to chyba już bez błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 21:06, Woko11 napisał:

Trochę błędów jest - przepuść przez Worda i zamieść na stronce. I pamiętaj: CD-PROJEKT



Co ty chcesz?:P
Wszystko jest dobrze. Wchodze do worda i jedyne co podkresla to "CD-Projekt","Masterlink" i "sklep.gram.pl" ;D

A to CD-Projekt to koniecznie musi być CD-PROJEKT ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować