Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najgłupszy anioł – rozwiązanie konkursu

44 postów w tym temacie

Prace naprawdę świetne. Dla mnie osobiście są tu trzy znakomite prace. A które to, to można policzyć od góry w dół, od lewej do prawej. Czyli trzy kolejne prace - te mi najbardziej się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samoluby nie pokażą nam ostatniej kartki :D trzeba zatrudnić specjalny zespół hakerów :D hehe... gratuluje zwycięzcom, prace są super, najbardziej mi się podoba komiks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż miałem coś zrobić na ten konkurs, jednak brak czasu mi na to nie pozwolił. Bardzo ciekawi mnie ta tajemnicza praca, jednak moje pierwsze skojarzenie również dotyczyło budynku na Wiejskiej. :) Widać premier nie wyraził zgody na publikacje tej pracy... pewnie go z profilu tam pokazali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A... te mazy na ostatnim rysunku, to co to takiego...? Czerwony, biały?! Coś jakby krawat?! Ech... aluzje polityczne nawet tutaj...

Gratulacje dla wszystkich, dobra robota :) !

PS Ta pierwsza... to "analogowa" czy "cyfrowa"? Czy może "cyfrowa wersja analogowej"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wszystkie prace :)
Gratuluję zwycięzcom :)

Btw, Sol podaj IP ;P Pobawimy się w młodocianych turbo-hakerków ;P A nóż komuś się uda wkraść i wziąć zdjęcie ostatniej pocztówki... ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!!!

A może zamieścilibyście kilka kolejnych fragmentów tej ostatniej pocztówki, a my sobie już ją poskładamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ostatnią kartkę też zamieścil chyba. Najpierw napisali,że zostawią ją dla siebie ale poniżej napisali, że jednak po chwili namysłu zdecydowali się ją pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować