Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 21:17, Mac Cry napisał:

Mam P4 2ghz, 512ram, Radeon 9600Pro.

Magwisienka=> Dobry pomysł z Tygodniem z The Guild 2 :)



no,karta dobra tylko ramy i procek słaby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:17, Mac Cry napisał:

Magwisienka=> Dobry pomysł z Tygodniem z The Guild 2 :)

No wiesz, ja zawsze mam dobre pomysły ;P A tak na serio: gra ma duży potencjał i mogłaby stać się hitem, ale żeby tak było to CDP musiałby ją odpowiednio wypromować. Wydaje mi się, że Tydzień z The Guild 2 byłby do tego idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek nie taki zły, ale ramów jeszcze by się rpzydał ze 512 :/ Co do gry, szkoda że nie jest cRPG w stylu Gothica :) Ale i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:21, Mac Cry napisał:

Procek nie taki zły, ale ramów jeszcze by się rpzydał ze 512 :/ Co do gry, szkoda że nie jest
cRPG w stylu Gothica :) Ale i tak jest dobrze.



Dlaczego?GRY ONLINE podają że jest cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to będzie raczej gra ekonomiczna niż cPRG. Handel, zawód, powiększanie rodziny, budowanie przedsiębiorstwa-to mi pachnie coś w rodzaju ekonomia/strategia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:25, Magwisienka napisał:

Mnie się wydaje, że to będzie raczej gra ekonomiczna niż cPRG. Handel, zawód, powiększanie
rodziny, budowanie przedsiębiorstwa-to mi pachnie coś w rodzaju ekonomia/strategia...



tak,gra taka będzie,ale zapowiada się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgodze... To bardziej jest strategia, acz ma elementy rpg tj. rozwijanie swojej postaci, aby lepiej np. umiala sie targowac... Wymagania sprzetowe faktycznie sa niemale, acz grafika jest przesliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale WY tu wszyscy mędrkujecie. Demo jest, można sprawdzić z czym to się je. Tej grze najbliżej do Simsów aczkolwiek bardziej w ekonomiczno-społecznym stylu. Można być jedną z 4 klas, od zwyklego handlarza po rzezimieszka. I Gothic to nie jest z całą pewnością. Mam nadzieje tylko, ze do czasu wyjscia gry w Polsce doczeka sie ona następnego patcha, który umozliwi mi oraz wielu innym graczom nacieszyc sie tym produktem. Póki co gra nadal jest strasznie zabugowana. Potrafi notorycznie wywalac się do windy bez zadnego ostrzezenia. Ten problem dotyka sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z szanownych forumowiczow gral juz moze w pelna, zagraniczna wersje The Guild 2? Jesli tak, bardzo prosilbym o kontakt (GG 1639677).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż okazuje się że gra ma wyjść 8 lutego 2007 roku.
Sugerowana cena wydawcy: 99,90 zł

Gatunek: strategia / RPG / ekonomiczna

Kategoria wiekowa: od 7 lat

Wersja językowa: w całości po polsku

Nośnik i ilość: 1 DVD

Wydanie / seria: edycja premierowa

Opis i cechy:W roku pańskim 1400 świat się przebudził. Ty zaś zaczynając właściwie od zera możesz podążyć swą własna drogą ku bogactwu, splendorom i sławie w średniowiecznym świecie.

The Guild 2 to znakomite połączenie strategii ekonomicznej i RPG, gdzie wraz z drużyną towarzyszy, lub nawet członków własnego rodu, mamy możliwość rozbudowywania własnych stref wpływów czy to jako świątobliwy ksiądz, czy złowrogi książę podziemnego półświatka. Tylko od Ciebie zależy, czy w tym burzliwym czasie zostaniesz magnatem, rzezimieszkiem, czy biedakiem.

Niepowtarzalne połączenie RPG, strategii i elementów ekonomii.
Wykorzystuj przejrzyste intuicyjne sterowanie.
Rozkoszuj się symulacją średniowiecznego życia oddanej we wspaniałej grafice 3D.
Zdobądź niezliczone tytuły, urzędy i godności.
Zaawansowany tryb wieloosobowy pozwoli ci na rozgrywkę nawet w 8 graczy.
Wybierz jedną z 4 klas postaci, oraz dowolną z 10 profesji włączając alchemika, złodzieja czy kowala.
Wymagania sprzętowe:Win ME, 98 lub XP, Procesor 1.8 GHz, 512 MB RAM, Karta graf. 128 MB 3D, zgodna z DirectX 9.0, 3 GB wolnego miejsca na dysku

zkpiowano z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:35, Diegoshadow napisał:

Ale czemu the guilda 2 nie ma jeszcze w przedsprzedaży? Przecież nawet gry z marca są? Czekam
na nią w demko grałem chyba z 30 razy. Bedzie spoko.


Podobno niebawem się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasysnąłem demko....i średnio jak dla mnie.
jakoś nie przepadam z tzw. miksami rpg i gier strategicznych...do takich spellforców do dziś nie mogę się przemóc

no ale jeśli w tym czymś będzie więcej rpg niż strategi...to moze sie skuszę

No coż, poczekam na recenzje to się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest gra jedyna w swoim rodzaju, ale nie powiedzialbym ze duzo w niej RPGa. Naprawde ciekawe jest zarzadzane przez AI społeczeństwo na danej mapie - ludzie maja swoje zawody, chodza do pracy, knajp, kosciolow, wydobywaja surowce, woza je oraz gotowe wyroby na targ; po drodze moga ich obrabowac zbojcy (ktora to profesja gracz rownie moze sie parac)... miasta rozwijaja sie, ludzie zdobywaja doswiadczenie, poszczegolne rodziny walcza o wplywy, wykupuja kolejne budynki, obsadzaja wazne stanowiska, ustalaja prawa, pojedynkuja sie etc. Te mapy naprawde kipią życiem, i to w bardzo sensowny sposob. W to wszystko wrzucona jest postac gracza i musi znalezc dla siebie wlasna nisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a więc grałem w pełną angielska wersje gry i tak po zainstalowaniu 3 patchy gra wreszcie przestała
ciac sie (1024ram geforce 6600 athlon 3000+) na najnizszych detalch. A w samej grze no coz nie jest zle
ja np zaczolem gre kowalem i gdyby nie to ze sie tak cielo wracal bym do tej gry. Teraz mam zamiar kupic
the guild z oferty cd projekt i cieszyc sie ja po polsku(jest slabo z moim angielskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak czekam na tą grę - odpaliliśmy sobie na kompie do testów pierwszy egzemplarz sklepowy i wygląda na to, że jest to gra warta uwagi. Może po prostu trafia w to co lubie RPG i strategie do tego klimat średniowiecza. Ciekaw jestem jak Wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opisu produktu i waszych relacji wynika że ta gra jest warta uwagi.... W 1 nie grałem ale zawsze lubiłem gry i książki w których jest coś w rodzaju "od 0 do milionera" tak zostać kupcem z władzą, posiadłościami i z miejscem w radzie miasta - normalnie symulator naszego kraju tylko że w innych latach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować