Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Ok, mam kolejne pytanie, tym razem dotyczące zalotów i zaślubin.
Jest sobie lista najlepszych kandydatów. To jest proste. Mogę próbować te osoby poderwać.
Ale czy jest możliwość wybrania sobie na małżonka kogoś spoza tej listy? Jeśli tak, to jak to zrobić, jak wejść w fazę zalotów?
I druga rzecz... parę razy już się zdarzyło, że ktoś mi daje ciastko, napisał wiersz itp. I są to osoby spoza tej listy. Czy mogę jakoś odpowiedzieć tym adoratorom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem grę. Przeszedłem samouczki itp. Odpaliłem misję, pograłem 30 minut i szlag trafił grę - wywaliła się do Windowsa. Drugie podejście - to samo. Trzecie - podobnie. To co zauważyłem podczas tych moich prób: gra jest cholernie nudna.

Widziałem stronę wcześniej, że nie jestem jedynym, któremu gra się po prostu wywala do pulpitu. Poza tym ma kilka takich bugów, że szok normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:45, Markus89 napisał:

Dzisiaj odpaliłem grę. Przeszedłem samouczki itp. Odpaliłem misję, pograłem 30 minut i szlag
trafił grę - wywaliła się do Windowsa. Drugie podejście - to samo. Trzecie - podobnie. To co
zauważyłem podczas tych moich prób: gra jest cholernie nudna.

Widziałem stronę wcześniej, że nie jestem jedynym, któremu gra się po prostu wywala do pulpitu.
Poza tym ma kilka takich bugów, że szok normalnie...

Mi robi się tak samo co jakiś czas gra sie zawiesza i wychodzi do windows''ów, a co do gry to na paczątku jest ciekawie a później zaczyna się trochę nudzić ponieważ w kółko jest to samo

PS: Spodziewałem sie po tej grze o wiele więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:45, Markus89 napisał:

Dzisiaj odpaliłem grę. Przeszedłem samouczki itp. Odpaliłem misję, pograłem 30 minut i szlag
trafił grę - wywaliła się do Windowsa. Drugie podejście - to samo. Trzecie - podobnie. To co
zauważyłem podczas tych moich prób: gra jest cholernie nudna.


Masz pirata, pewnie w dodatku angielskiego z wersją 1.0 badz 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:45, Markus89 napisał:

Dzisiaj odpaliłem grę. Przeszedłem samouczki itp. Odpaliłem misję, pograłem 30 minut i szlag
trafił grę - wywaliła się do Windowsa. Drugie podejście - to samo. Trzecie - podobnie. To co
zauważyłem podczas tych moich prób: gra jest cholernie nudna.

Widziałem stronę wcześniej, że nie jestem jedynym, któremu gra się po prostu wywala do pulpitu.
Poza tym ma kilka takich bugów, że szok normalnie...

Mnie też ciągle wysypuje się do Windowsa. Normalna sprawa w tej grze :/
Na początku strasznie mi się podobała, ale teraz jakoś mój zapał do niej zmalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 09:39, n4bi napisał:

> Dzisiaj odpaliłem grę. Przeszedłem samouczki itp. Odpaliłem misję, pograłem 30 minut i
szlag
> trafił grę - wywaliła się do Windowsa. Drugie podejście - to samo. Trzecie - podobnie.
To co
> zauważyłem podczas tych moich prób: gra jest cholernie nudna.

Masz pirata, pewnie w dodatku angielskiego z wersją 1.0 badz 1.1

To, że gra non stop wywala do Windowsa nie oznacza, że ktoś ma pirata. Ja mam oryginał i niestety jest to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 09:39, n4bi napisał:

Masz pirata, pewnie w dodatku angielskiego z wersją 1.0 badz 1.1


Idź się lecz lepiej, a nie wyciągaj takich idiotycznych wniosków...

Pirata nie mam, ale Ty musisz mieć z nimi doświadczenie skoro wiesz jaka wersja się wywala do Windowsa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:09, Markus89 napisał:

> Masz pirata, pewnie w dodatku angielskiego z wersją 1.0 badz 1.1

Idź się lecz lepiej, a nie wyciągaj takich idiotycznych wniosków...

Pirata nie mam, ale Ty musisz mieć z nimi doświadczenie skoro wiesz jaka wersja się wywala
do Windowsa itp.


Mam doswiadczenie bo mialem od znajomego pirata... i co poskarzysz sie policji?... teraz mam oryginal polski i mnie jakos nie wywala... a jakbys byl mądry to bys poszukal info na forum wytworcy... tam bylo sporo tematow na ten temat i sporo rozwiazan... wiec kto tu ma sie leczyc... polska wersja jest wlasniue pozbawiona tego ze co 30 min wywala do windowsa w przeciwienstwie do podstawowych wersji ktore wlasnie mialy ten sam problem co ty teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:55, n4bi napisał:

Mam doswiadczenie bo mialem od znajomego pirata... i co poskarzysz sie policji?


Co za gośc... To Ty naskakujesz na mnie, że piracę...

Dnia 25.03.2007 o 13:55, n4bi napisał:

... teraz mam
oryginal polski i mnie jakos nie wywala...


Masz szczęście widocznie.

Dnia 25.03.2007 o 13:55, n4bi napisał:

a jakbys byl mądry to bys poszukal info na forum
wytworcy...


Co to jest "wytwórca". Wiem co to producent, wydawca oraz dystrybutor, ale nie wiem kto jest "wytwórcą tej gry"...

Dnia 25.03.2007 o 13:55, n4bi napisał:

tam bylo sporo tematow na ten temat i sporo rozwiazan... wiec kto tu ma sie leczyc...


Jakbyś nie wiedział to dystrybutor zobowiązuje się do pomocy technicznej. Napisałem na forum tegoż dystrybutora ponieważ do tego zostało ono stworzone.

Dnia 25.03.2007 o 13:55, n4bi napisał:

polska wersja jest wlasniue pozbawiona tego ze co 30 min wywala do windowsa w przeciwienstwie
do podstawowych wersji ktore wlasnie mialy ten sam problem co ty teraz...


Niezupełnie bo jak patrzę kilka stron wstecz to ten problem pojawia się nagminnie także w polskiej wersji. Grę mam oryginalną i nie pieprz mi głupot, że ten problem w wydaniu polskim nie występuje.

Jutro wysyłam maila do CDP - ciekawe co oni na to, bo w panelu nic nie pisze o tym problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:26, Markus89 napisał:

a jakbys byl mądry to bys poszukal info na forum
> wytworcy...

Co to jest "wytwórca". Wiem co to producent, wydawca oraz dystrybutor, ale nie wiem kto jest
"wytwórcą tej gry"...


Boze to tylko przejezyczenie... chodzilo mi o wydawców tej gry...

CO to dego że wywala... no cóż mnie nie wywala ale... ok nie wszyscy tak maja... mam nadzieje że u8da ci się rozwiązac ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:31, Fiury napisał:

Ok, mam kolejne pytanie, tym razem dotyczące zalotów i zaślubin.
Jest sobie lista najlepszych kandydatów. To jest proste. Mogę próbować te osoby poderwać.
Ale czy jest możliwość wybrania sobie na małżonka kogoś spoza tej listy? Jeśli tak, to jak
to zrobić, jak wejść w fazę zalotów?
I druga rzecz... parę razy już się zdarzyło, że ktoś mi daje ciastko, napisał wiersz itp. I
są to osoby spoza tej listy. Czy mogę jakoś odpowiedzieć tym adoratorom?


- Raz próbowałem "poderwać" niewiastę z poza listy, to niestety nie pojawiła się stosowna ikona (oczywiście reszta "miłosnych" ikonek była na miejscu) więc pewnie nie jest moiżliwe małżeństwo z osobami z poza tej listy. A tak swoją drogą to ciekawe na jakiej podstawie program ustala listę kandydatów na małżonka, ja w każdym razie nie zauważyłem jakiejś prawidłowośc (czasami kandydaci są w wieku ponad 80 lat). Poza tym ta lista jest aktualizowana o północy.
-Możesz też dać im podarek, to poprawia stosunki z tymi ludzmi i ich rodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok a ja mam Oryginalna wersje kinowa The Guild ktora dzis kupilem.Po 30 minutach bach do windowsa do pulpitu.I tak za kazdym razem jest.Myslalem ze tylko na piratach tak sie dzieje ale jednak na oryginale dzieje sie dokladnie to samo.I co z tym zrobic?Moze ktos doradzic mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:40, Wirazo napisał:

Ok a ja mam Oryginalna wersje kinowa The Guild ktora dzis kupilem.Po 30 minutach bach do windowsa
do pulpitu.I tak za kazdym razem jest.Myslalem ze tylko na piratach tak sie dzieje ale jednak
na oryginale dzieje sie dokladnie to samo.I co z tym zrobic?Moze ktos doradzic mi?


Sry dud nikt nie wie jak to rozwiazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:40, Wirazo napisał:

Ok a ja mam Oryginalna wersje kinowa The Guild ktora dzis kupilem.Po 30 minutach bach do windowsa
do pulpitu.I tak za kazdym razem jest.Myslalem ze tylko na piratach tak sie dzieje ale jednak
na oryginale dzieje sie dokladnie to samo.

Normalka, prawie wszyscy tak mają.
>I co z tym zrobic?Moze ktos doradzic mi?
Po prostu często, nawet bardzo często zapisuj grę. Można przywyknąć, aczkolwiek błąd ten jest dość irytujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie The Guild 2 to nudna gra. Nic tylko jeden cel - dojście do władzy. I jeszcze zbytnio zachacza o Simsy. :( Zmarnowany pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:25, Iosis napisał:

Dla mnie The Guild 2 to nudna gra. Nic tylko jeden cel - dojście do władzy. I jeszcze zbytnio
zachacza o Simsy. :( Zmarnowany pomysł.

A mi się podoba, Simsy też były fajne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:27, kolos12 napisał:

> Dla mnie The Guild 2 to nudna gra. Nic tylko jeden cel - dojście do władzy. I jeszcze
zbytnio
> zachacza o Simsy. :( Zmarnowany pomysł.
A mi się podoba, Simsy też były fajne! ;)

Simsy na dłuższą metę są nudne. Może na początku mogą się podobać, ale tak ogólnie to uważam, że to jest pretekst EA Games na zarobienie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem oficjalne forum gry i ku mojemu rozczarowaniu nie ma tam odpowiedzi na problem związany z wychodzeniem z gry. Po prostu gram N minut i po N+1 minutach gra się wyłącza, a bywa, że trwale zawiesza mi system(XP HE). Poza tym gierka działa bez zarzutu, ale niemożność ciągłego pogrania dłużej niż przez godzinę jest zdeńko drażniąca.

Gierke kupiłem niedawno i to jest polska wersja DVD z zainstalowanym patchem 1.2. Ja wiem, że jest ona zabugowana, nawet autorzy gry się na swoim oficjalnym forum do tego przyznają, nie mniej jednak chciałbym w nią pograć, bo jest całkiem fajna :)

Pytanie do graczy: Czy jakimś cudem ktoś znalazł panaceum na ten problem?

Pytanie do pracowników CDP: Czy poprzez swoje formy kontaktu z JoWood możecie ustalić, a może już ustaliliście, czy będzie jakiś kolejny patch? Jeśli tak to jak on się będzie miał do polskiej wersji językowej.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować