Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z dzieckiem. Ale niestety ta gra ma to do siebie ze występują w niej różne randomowe błędy, na które często nie ma rozwiązania poza rozpoczynaniem nowej gry. Widze , że mimo upływu lat są nadal ludzie zainteresowani tą grą więc jeśli macie ochotę możecie zerknąć na serie filmików mojego autorstwa poświęconą profesji uczonego :


Staram się w niej omówić każdy aspekt gry tą klasą więc nie jednemu może się przydać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w drugiej misji zrobić maske?
Mam 7 poziom doświadczenia
-posiadam szpital
-odwiedziłem cmentarz
A dalej nie pojawia mi się ta cholerna maska mimo że wszystkie udogodnienia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam The Guild 2 Renesans 4.17 z zainstalowanym fanowskim spolszczeniem i po paru minutach gra mi się wyłącza. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkich komponentów komputera ale to nic nie daje. Czy to może być wina tego spolszczenia? A może coś z zapisem gry? Wcześniej gra działała około 1h i wtedy się wyłączała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:26, diablo03 napisał:

Witam, mam The Guild 2 Renesans 4.17 z zainstalowanym fanowskim spolszczeniem i po paru
minutach gra mi się wyłącza. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkich komponentów
komputera ale to nic nie daje. Czy to może być wina tego spolszczenia? A może coś z zapisem
gry? Wcześniej gra działała około 1h i wtedy się wyłączała.

Znalazłem przyczynę - Save był zepsuty, wystarczyło wczytać wcześniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 16:40, diablo03 napisał:

> Witam, mam The Guild 2 Renesans 4.17 z zainstalowanym fanowskim spolszczeniem i
po paru
> minutach gra mi się wyłącza. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkich komponentów

> komputera ale to nic nie daje. Czy to może być wina tego spolszczenia? A może coś
z zapisem
> gry? Wcześniej gra działała około 1h i wtedy się wyłączała.
Znalazłem przyczynę - Save był zepsuty, wystarczyło wczytać wcześniejszy.

Nie wiem jak na innych systemach ale na Win7 potrafi wywalać do pulpitu jeśli nie odpalimy gry w trybie administratora.

Tak w ogóle to sam od niedawna zacząłem grac w tę grę i nawet bardzo ją polubiłem. Ale jest maleńki mankament, mianowicie gram w The Guild 2 Renesans i o ile do zwykłej dwójki jest cała masa poradników o tyle do renesans już niewiele jest w necie. I tak sobie pomyślałem że może tak założyć własne forum o tematyce tylko The Guild 2 + Wszystkie dodatki.
Sam posiadam serwer więc z umiejscowieniem takiego forum nie ma problemu, brakuje tylko ludzi chętnych do współtworzenia tego.
Chętnych zapraszam: skorpion1980(AT)vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować