Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Hmm... Ja osobiscie ostrze sobie zeby na te produkcje... :) Kiedys u znajomka widzialem pierwsza czesc, ktora po prostu wytmiatala. Nawet sobie sciagnalem ja z zagranicy, bo niestety nikt nie pokusil sie o wydanie pierwszego Guilda w Polsce :(

Tak czy inaczej pierwsza czesc byla super. Caly koncept polegal na rozwijaniu biznesu w XV wiecznym miescie. mozna bylo byc kowalem, zlodziejem, ciesla, miec wlasna knajpe. Dalo sie tez zostac ksiedzem (oczywiscie najbardziej intratny biznes :) ja zawsze preferowalem gastronomie. Oprocz prowadzenia interesow, czyli zakupu polproduktow i produkowaniu towarow, a pozniej ich sprzedawaniu, mozna bylo starac sie o stolki w radzie miasta. To dawalo, oprocz pensji, dodatkowe mozliwosci manipulowania i wplywania na rozwoj miasta. Kolejnym super patentem bylo rozwijanie swojej rodziny. Nalezalo sie ozenic (wyjsc za maz jesli ktos gral kobieta) splodzic dzieci a pozniej je wyksztalcic. Bylo to o tyle wazne, ze po smierci caly interes przejmowal twoj potomek. Pomimo poczatkowego skomplikowania gra wcigala jak chodzenie po bagnie. Rownie zabawnie bylo w trybie multiplayer, bo mozna bylo z kumplami wspierac sie wzajemnie w radzie miasta - dawalo to efekt rodem z naszej obecnej koalicji :D

A teraz GOL podaje, ze Gildia 2 ma wyjsc w Polsce. Mam nadzieje ze to prawda. Podobno dwojka ma byc sporym rozwinieciem jedynki, wiec byloby super. Coz... Byle data premiery styczniowej okazala sie prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:48, Xantes napisał:

gralem w jedynke i po prostu powiem ze to byl ostani szajs!


Szajs? nie wiem ile czasu poswieciles na te gre, ale naprawde moim zdaniem tytul byl super... Tak dobrego pomyslu nie widzialem od dawna i uwazam, ze taka gra jest o wiele lepsza od n-tej kontynuacji jakiegos RTS''a, ktory powiela tylko swoje poprzednie czesci a jedyna nowosc to lepsza grafika i nowe jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Gram.Tv mówili o tej produkcji. Zapowiadała się bardzo ciekawie, niezswykle wręcz. Dark Fianna podał szczegóły. Nie lubię strategii, ale ta mnie nieco intryguje. Tak ze względu na samą rozgrywkę, jak i panujące w grze realia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:10, Koleś napisał:


Zaraz sie zaopatrze :) Ze screenow wyglada bardzo fajnie i mam nadzieje ze gameplay tez bedzie dobry. Wiem, ze sie powtorze, ale w jedynce po opanowaniu podstaw gralo sie bardzo przyjemnie i wygodnie. Zreszta pozniej co chwile odkrywalem fajne zaleznosci i nowe mozliwosci w kombinowaniu. Tu sie kogos przekupilo, tam sie kogos podkablowalo... I stolek w radzie byl twoj :D W zawodzie karczmarza najbardziej brakowalo mi mozliwosci posiadania wlasnej farmy - trzeba bylo polegac tylko na tym co bylo na targu. a jak byla sroga zima lub nieurodzaj to nie bylo za ciekawie. mam nadzieje, ze w Guild 2 dorzuca te opcje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swiena gra. Faktycznie wciagą mocno ale niestety potrafi równie mocno zniechecic przez ilosc bugow. I niestety patche nie pomagaja narazie. Ale mimo wszystko polecam, moze u kogos bedzie lepiej chodzila. Ma tez niezgorsze wymagania sprzetowe ale nie to co G3 na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze jedynka miala troche bledow, ale ja mam wersje Gold, ktora posiadala juz wiekszosc poprawek. trzeba liczyc, ze tutaj tez poprawia wiekszosc bledow. Demko sie juz zasysa, wiec za niedlugo sprawdze co tez nowego oferuje Guild 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:59, Lenino napisał:

Halo - CDP!
Wydajecie to to czy nie!
A jeśli tak to kiedy i jak....?


Odpowiadam na nieco starego posta, ale cóż...

W CDP Insider pojawiło się info o tej grze. Ma zostać wydana w lutym 2007 roku (czyli teoretycznie niebawem) w cenie 99,90zł
Niby pisze, że to gatunek strategiczny (dla mnie ok), ale martwią mnie screeny pokazujące wnętrza budynków...
Cóż trzeba poczytać o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:04, Mac Cry napisał:

Gra zapowiada się ciekawie. Ale nie wygląda mi na strategię (i dobrze). Niestety znowu jakieś
chore wymagania sprzętowe :/


Jakie chore???Słabe są!!CZytałęm o grze.Podobna do simsów,tylko że w średniowieczu i można podróżować po mieście byc kupcą itd,a na początku najlepiej hmmmmm,powiększyć rodzine :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może nie chore, ale bardzo wysokie. Przynajmniej nie na mojego kompa.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128MB (Geforce FX5700 lub lepsza). To wg. Gry-Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą w CDPInsider wynika, że gra będzie wprost genialna. Jeżeli recenzje będą pozytywne to na pewno kupię. A może by tak CDP pokusił się o Tydzień z The Guild 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować