Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Ja gram w miasteczku obok Lyonu( nazwy nie pamiętam), dopiero drug raz - kiedyś grałem w Sherwood, więc plansz nie znam.

A "senior" mojego rodu już nie żyje,ale tak - był uczonym. Syn jest gospodarzem, wnuczka bez wykształcenia chyba sam nie wiem. Oprócz tego 3 inne dzieciaki, którymi nie mogę sterować, dam ich na rzemieślników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten kościół mnie zmylił :) A ta większa wiocha czy mniejsza wiocha?

Jak kiedyś będziesz mógł starać się o tron to nie idź na kardynała tylko na głównodowodzącego czy królową*. Najlepiej: królowa, głównodowodzący i władca :) Krucjata trwa długo i mało się zarabia i po za tym 11k by kandydować a głównodowodzącym ja z bazylik zbieram po 40k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem zbudowalem szpital ale ten szpital jest zapisany na mojego seniora a chcial bym go przepisac na inna osobe to jak to zrobic z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź osobą, na którą chcesz przepisać szpital, do tego budynku i powinna pojawić się opcja umożliwiająca przypisanie nowego właściciela. Kandydat powinien być uczonym i mieszkać w danym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do tego co napisał kolega: ... postać musi mieć jeszcze odpowiedni level a ta opcja od zapisywania to na zielonym tle jest ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:49, albinskia napisał:

A ten kościół mnie zmylił :) A ta większa wiocha czy mniejsza wiocha?

Miasto na zachód od Lyonu, tuż za rzeką.

A jeszcze jedno się spytam - czy można jakoś wzmocnić w walce wynajętych zabójców( łotrzyków)? I czy palenie budynków ma jakiś sens, zwłaszcza, że nigdy do końca nie spłoną i ktoś je odbudowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:26, Don Zorro napisał:

Miasto na zachód od Lyonu, tuż za rzeką.

A no to te drugie największe...

Dnia 13.08.2008 o 14:26, Don Zorro napisał:

A jeszcze jedno się spytam - czy można jakoś wzmocnić w walce wynajętych zabójców( łotrzyków)?

Możesz kupować dla nich bronie i zbroje ;)

Dnia 13.08.2008 o 14:26, Don Zorro napisał:

I czy palenie budynków ma jakiś sens, zwłaszcza, że nigdy do końca nie spłoną i ktoś
je odbudowuje...

Wcale nie prawda. Jak podpalisz to jest możliwość ,że się rozpadnie(zniszczy trwale). Niektóre budynki mają ulepszenia chroniące przed spaleniem się. ;) A jeżeli chcesz utrudnić grę przeciwnikowi i pomagać mu w pozbywaniu się kasy to opłaca się ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:47, Don Zorro napisał:

Jeszcze jedna sprawa:
Czy mogę zostać burmistrzem w innym mieście niż te w którym zacząłem grę?


W teorii powinno wystarczyć wykupienie chałupy w danym mieście i zamieszkanie w niej (przypisanie postaci), ale nigdy tego sposobu nie próbowałem, więc Ci nie powiem czy to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:47, Don Zorro napisał:

Jeszcze jedna sprawa:
Czy mogę zostać burmistrzem w innym mieście niż te w którym zacząłem grę?

Tak. Możesz zostać burmistrzem w innym mieście albo kim innym. Z tego co wiem to w tym innym mieście potrzeba domu i ludzik który ma kandydować ma mieć ustawione zamieszkanie w domu w tym mieście gdzie chcesz kandydować :P

Pozdrawiam.

Edit: Sheltem@Ja próbowałem. Mi działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na końcu dałem emotkę :P Spróbuj, może w innym mieście nie będzie problemu a jak będzie no to masz pecha :/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gierke z komputer świata gry w wersj 1.3
W necie znalazłem łate 1.4 i instaluje go w pliku the guild.
Gierka z polskiej wersji zmie niła sie na angielską ale spokojale spokojnie w necie
znalazłem spolszczenie ale nie wrzystko jest w nim ok .Zamiast normalnej nazwy mias mam -CITY NAME LION-itp
ponadto nie ma wrzystkich dialogów a niektóre są po niemiecku ,wiem że można powiedzieć że to nie oficjalne spolszczenie ale tam skąd je pobrałem napisano że jest ono wycięte z gry iże to jest to samo.
PLZ HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:38, Angar0pl napisał:

-CITY NAME LION-itp

To to nie problem związany z spolszczeniem. On mi się robił a nie miałem żadnej Łaty. Prawdę mówiąc to ja bez łaty grałem już grubo ponad 120h i nic mi nie przeszkadzał. Ja bym sobie dał spokój z patchami :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na Twojego posta, bo Ty się znasz :) Mam takie noobskie pytanie dotyczące samouczka. Mam nauczyć się sterować, czytam wpis w diariuszu, zamykam go i co dalej? :D Bo nic mi się nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz postać. Budujesz zakład pracy, wyrabiasz różne rzeczy i je sprzedajesz. Możesz zostać politykiem. Rozbudowujesz zakłady i dom, możesz rodzinę założyć, zdobywać tytułsz szlacheckie. Ja grałem już sporo ponad 120h i jeszcze mi się nie znudziło. Ale ja gram z dodatkiem :) Ale bez dodatku też fajnie. Bardzo polecam.

Gumiś2@ Dzięki za komplement :) Tam w wpisie w dariuszu powinno pisać co trzeba robić dalej. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie może coś przeoczyłeś :) A jeżeli nie to sprawdzę u siebie ;]

Pozdtrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh witam wczoraj kupiłem gre The guild 2 złota edycja grałem sobie normalnie do 3 w nocy potem kompa wyłaczyłem i polazłem spac potem znow chcialem odpalic i

włancza się jest reklama joowod i potem czarny ekran nic nie ma ani dzwięku mimo ze nie dawno grałem normalnie .... polazłem do sklepu wymienic dalej to samo ... instalowałem dalej to samo nawet zrobiłem format i dalej to samo czy moze mi ktos pomóc ?! najlepsze jest to ze pare godzin wczesniej gralem normalnie ,.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Można spróbować zainstalować patcha wcześniej instalując na innym dysku. Może pomoże. :P Prawdę nie wiem co to może być ale to na wszystkim działa ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować