Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Tego dokładnie nie wiem. Jedyne co wiem to to ,że jak wypijemy to może przedłużyć czas życia lub spowodowaćchorobę czy coś takiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Postanowiłem niedawno powrócić do tej znakomitej gry.I jak mogę użyć umiejętności "Błękitna krew" czy jakoś tak? :p Bo kupiłem tytuł i nie wiem... To samo z "Dzierżawą" jako rządca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:31, dominik713 napisał:

Postanowiłem niedawno powrócić do tej znakomitej gry

>I jak mogę użyć umiejętności:
>"Błękitna krew"
Dzięki temu, o ile pamięć mnie nie zawodzi dostajesz łagodniejsze wyroki, ba znacznie łagodniejsze wyroki ponieważ jesteś szlachetnie urodzony.

>"Dzierżawą" jako rządca...
Z tego co pamiętam to o północy gdy dostajesz wypłatę, ta jest większa czy coś. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem,ale mam pewien problem... Dlaczego dzieje się tak,że gdy chcę wysłać moje dziecko do szkoły to po chwili wyskakuje mi okienko z komunikatem,że edukacja została przerwana? I tak za każdym razem gdy chcę go wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Bug taki jak z brakiem możliwości wchodzenia do budynków. Będziesz musiał przecierpieć to. Z czasem powinno to się naprawić. :(

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... a z czasem przejdzie,tzn?

Może jak miasto się rozbuduje to wtedy będzie można wysłać dziecko do szkoły, albo jak ty swoje domostwo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:04, Shelazar napisał:

Czy da się jakoś opóźnić proces starości? Chciałem dłużej pograć moją główną postacią.
;)


Możesz zawsze poszukać odpowiedniej modyfikacji, która albo zmieni upływ czasu na 1 rok na turę, albo tez całkowicie zablokuje proces starzenia się postaci.
Listę modów masz pod tym linkiem:

http://forum.jowood.de/showthread.php?t=143516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1. Czy gra ruszy na takim sprzęcie:
AMD Sempron(tm) 1.60 GHz, 512 MB RAM, grafa 256 MB(jeśli ruszy to na jakich detalach)
2. Jak wygląda rozgrywka? Czy jest podobna do Fable albo Obliviona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:33, Piterixos napisał:

1. Czy gra ruszy na takim sprzęcie:
AMD Sempron(tm) 1.60 GHz, 512 MB RAM, grafa 256 MB(jeśli ruszy to na jakich detalach)

Masz tutaj wymagania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=851&p=2702

Dnia 04.01.2009 o 17:33, Piterixos napisał:

2. Jak wygląda rozgrywka? Czy jest podobna do Fable albo Obliviona?

Hmmm... raczej nie bo to jest gra innego gatunku, czyli strategia ekonomiczna i tylko trochę ma wspólnego z rpg. Hmmm...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się sprawuje nowa poprawka do dodatku? Niby są 3 nowe plansze – niestety nie można w nie zagrać. Pasek wczytywania dochodzi do połowy, po czym następuje powrót do wybierania mapy. Na starych planszach „niby” są uwzględnione nowe rzeczy. Niestety brak ikonek np. reputacji gildii, a podczas małżeństwa kościelnego wyskakuje komunikat „brak drogi do obiektu”. Przynajmniej u mnie występują takie objawy, reinstal nie pomógł. U kogoś działa ten nowy patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już w multi ? Jak tak to może mi powiedzieć na czym polega i czy fajne jest ? ;) Nagrałem się dużo w singla, miło wspominam tą grę i jestem ciekawy czy warto będzie pomęczyć się z multi. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże...
Kupiłem tą grę i wypierdzieliłem na darmo pieniądze. Gra nudna jak flaki z olejem, a teren mały jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Nie żebym chciał Cię obrazić, ale wiesz jak się gra i o co chodzi w grze, no i na jakiej mapie grasz ? ;) Tak nawiasem jak zwykły tryb jest dla Ciebie nudny to jest kampania. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować