Zaloguj się, aby obserwować  
Lenino

The Guild 2 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

406 postów w tym temacie

Mam pytanie, zainstalowałem patcha, już na spolszczoną grę (mam dodatek pirates of european sea), po wgraniu patcha, gra była po angielsku, ściągnełem spolszczenie. Po zainstalowaniu go np. jak najeżdżam na budynek to pojawia się tekst: Ratusz ....(i reszta tekstu), CITY_NAME. Takie coś się pojawia, oczywiście te kropki i nawias to ja teraz dodałem. Tak samo są nazwy map: Nottingham, następna NAME_MAP, takei coś się pojawia. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie odkryłem tą grę. Już zapomniałem jak dużo może ona sprawiać frajdy. Ale dopiero teraz zauważyłem, że dzieci jeżeli wybierze im się staż, tak aby zostały potem uczonymi mogą iść na studia a nawet dostać tytuł magisterski bodajże! Ta gra zawsze choć trochę mnie zaskoczy. xD Jednak nie po to piszę tego posta. Jeden z moich członków rodziny notorycznie trafia przed sąd (jest rzemieślnikiem). Jest jakiś sposób aby nie robił już przestępstw? Tylko proszę mi nie pisać aby dodać go do grupy, bo nie chcę go tam wiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało by mi się :P
Pewnie przejmę nad nim kontrolę. Popełnię masę przestępstw i może skażą go na karę śmierci. Mam nadzieję, że sąd weźmie pod uwagę to, że facet jest notorycznym przestępcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz przejmować nad nim kontroli, to niech go i tam skażą na śmierć, bo jak i tak nie chcesz przejmować nad nim kontroli. ;P (zmaśliłem masłem tego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Sprawdź czy masz najnowszego patcha (chyba jest na gram.pl w sekcji plików, ale ściągnij go z innego miejsca, tu są niskie transfery)
2) zaktualizuj sterowniki od karty graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już kiedyś w multi TG2 ? Może ktoś byłby chętny zagrać ? Ja jeszcze nigdy nie grałem i jestem ciekawy jak to tam wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie zupełnie na inny temat :> Niedawno kupiłem dwie sztuki TG2 PoETS w nadziei, że z bratem zagramy na necie, a tu ZONK, ponieważ nie można połączyć się z lobby. Czy ktoś może wyjaśnić co i jak, żeby grać na necie? :P Ofc. wszystkie potrzebne porty mam odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:23, Torquemada_Varenkorn napisał:

Ktoś wie do czego służy numer seryjny? Kupiłęm Platynową kolekcję- kod nie był potrzebny
przy instalacji.

Do rejestrowania gierki na stronie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 00:13, Albii napisał:

> Ktoś wie do czego służy numer seryjny? Kupiłęm Platynową kolekcję- kod nie był potrzebny

> przy instalacji.
Do rejestrowania gierki na stronie CDP.



Pytałem o numer seryjny, który jest na ostatniej stronie instrukcji, a nie o klucz rejestracji elektronicznej. Gdyby ktoś wiedział będę wdzięczny za informację.

Na początku lepiej rozegrać kampanię czy spróbować sił w jednej z map w trybie np. dynastia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką - gra Guid 2 Antologia - przezroczyste postacie i budynki.
Mój komputer - Intel Pentium 4 CPU 2,93 GHz, 1 GB RAM, NVIDIA GeForce FX5500.
Zmieniłem ustawienie w luku config / Show the splash screen at programm startup (0:no 1:on (default) )
SplashScreen = 0/ - nie pomogło.
Co z tym mozna jeszcze zrobić>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo uciążliwy problem. Nie znalazłem tematu odnośnie dodatku Renaissance, więc uznałem że mogę tutaj napisać moje pytanie. Mianowicie, żadne dziecko po ukończeniu nauki nie rusza się z ubitej ziemi, nawet gdy dodam je do grupy. Nie tylko w moim rodzie, komputer ma tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować