Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirath

Konkurs na świątecznego avka!

357 postów w tym temacie

Ależ to jest Święty Altair co niegrzecznym dzieciom z ostrza w gardło wjezdza. ^^ A z dostaniem się do komina nie ma problemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, czy Wy to robicie dla napisu "pierwsze miejsce"? :)

Głosowanie zrobię jak mi o tym przypomnicie o świętach, o. Ja tu jestem od pogodnej roboty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta minęły, nowy rok już mamy od niecałych dwóch dni, a nadal nie głosowaliśmy? To jak z edycją "Święta 2008"? Już nieaktualne, czy nadal jakoś zagłosujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi!. :D Wszyscy są zwyciężcami i wszyscy mieli ładne avki. Czy moze być coś lepszego ? :) Gratulacje dla wszystkich! :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2009 o 22:48, Sephirath napisał:

Konkurs to pojęcie względne. Tym samym ogłaszam że WSZYSCY WYGRALI :D


Widzę, że myślimy podobnie ^_^ Wszak liczy się sama akcja i klimat, nieprawdaż? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł, joł, joł... dzisiaj mikołajki, więc zachęcam was do strojenia swoich avatarów na święta. ;) Ja osobiście zabiorę się za to jak skończę swoje obowiązki domowe. ^^ Mam nadzieję, że i w tym roku większość Gramowiczów będzie miała śliczne świąteczne avatary! :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ? Nikt avków nie stroi ? Ja zrobiłem taki mini tuning. Chwilka w gimpie, 50% czerwonego, 20 białego i strój świąteczny gotowy. :) Co myślicie o tym ? Ja tak sobie myślę nad jakimś świątecznym tłem. Albo jakieś niebiesko coś, albo czerwone, tylko, że czerwone może się mieszać ze strojem świątecznym. ;p

Pozdr.

20091207194315

20091207194320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 09:56, Baluk25 napisał:

Kolejną edycję czas zacząć! Wstawiam to co rok temu, bo IMO ten avek jest genialny :).

Tia avek niezły. ;) Ja kiedyś z moim asasynem w poprzednim roku robiłem coś podobnego. Pracuję właśnie nad swoim nowym avkiem i w dodatku świątecznym, czuję, że coś fajnego wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgnieć materiał i przemaluj czapkę na bardziej czerwoną. Kolor, które teraz widać wygląda jak hybryda pomarańczowego i różowego, a nie prawdziwego, Mikołajowego czerwonego.
Ale to tak od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się reaktywować temat i zachęcić forumowiczów do działania. Konkurs, mniejsza o niego, ważne by choć odrobinka świątecznego klimatu pojawiła się na forum. Ja właśnie szukam jakiegoś starego świątecznego avka. Mam nadzieję, że komuś jeszcze też będzie się chciało go zmieniać na taki bardziej klimatyczny. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować