Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirath

Konkurs na świątecznego avka!

357 postów w tym temacie

Zapraszam do zabawy w "Konkurs na świątecznego avka"!

Wielu z Was zmieniło swoje avki na "mikołajowe". Ja też (jako jeden z pierwszych, ha!) :D

Proszę Was abyście umieszczali w swoich zgłoszeniach:
1) W "Obrazkach" avka przed i po (2 pliki).
2) Krótki opis kogo przedstawia avek.
3) Swoje 3 typy w kolejności malejącej (miejsce pierwsze - ktoś, drugie - ktoś, trzecie - ktoś).

Enjoy! :)

____

Mój avek oczywiście przedstawia Kronka z Nowych Szat Króla i ma reprezentować mój humor i wiecznie pozytywny nastrój ;) Czapeczka robiona 15 sekund w paincie - własnoręcznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:48, pro evo napisał:

Już jest taki temat,poco tworzyć następny???

Nie wiem gdzie taki temat widzisz, takiego o jakości "transferu" avka na mikołajowy nie ma nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:54, Barklu napisał:

Tu chodzi o najlepszą adaptację do okresu świątecznego...



A tam chodzi o najlepszy awek ogólnie czyli świąteczne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:52, pro evo napisał:

Niewidzisz to kup sobie okulary,amsz tu -------..------> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&u=2242

Bez takich tekstów, proszę! Tamten topic jest "Najlepszy Avatar", a ten "Konkurs na ŚWIĄTECZNEGO avka", więc to nie jest śmiecenie moim zdaniem...


Mój avek przedstawia jakąś hinduską kobietę, którą znalazłem w internecie i po prostu mnie urzekła (wiem, ze pewne osoby będą zazdrosne :P ) i dorobiłem jej czapeczkę na święta:P

Saphirath------> Pierwszy czapeczkę miał Full Wypas, a ja zaraz po nim! Respekcik dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:57, rogoz94 napisał:

Tamten topic jest "Najlepszy Avatar", a ten "Konkurs na ŚWIĄTECZNEGO avka",


A ja bym jednak przeniósł się z tym do tamtego tematu, jakbyś uważniej śledził tamten temat to byś się wiedział, że jest planowane zrobienie specjalnej śwątecznej edycji konkursu w tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:24, cinus` napisał:

A ja bym jednak przeniósł się z tym do tamtego tematu, jakbyś uważniej śledził tamten temat
to byś się wiedział, że jest planowane zrobienie specjalnej śwątecznej edycji konkursu w
tamtym temacie
.

Ale ten temat nie polega jedynie na ustawieniu świątecznego avatara, a na przekształceniu nie-świątecznego w świąteczny, więc chodzi tu o coś zgoła innego. Tam ktoś może ściągnąć z netu i wrzucić np. choinkę, a tutaj trzeba się już trochę wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś takiego sobie zrobiłem :) Zauważyłem że dorabianie czapek jest b. popularne ;) wiec chcialem byc choc troszke oryginalny... ;) :D:D Mam nadziej zze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje głosowanie:
Moras1990 - 1 punkt
Nok - 1 punkt.

Całość:
1 punkt - Moras1990; Nok

___
Uaktualnienie zasad - niech każdy przepisuje tabelkę "całość" po oddaniu swojego głosu. Oczywiście uaktualnioną tabelkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować