Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

Na razie nie mają w planach wydania gry w Polsce. Powiem szczerze, że bym chyba oszalał, gdybym miał na te wszystkie tytuły czekać tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc chciałoby się mieć obie konsole ;)
Jednak gdybym miał wybierać to bez wahania sięgnąłbym po NDS-a, wypróbowałem obie konsole - do gustu bardziej przypadł mi produkt Nintendo... Gdyby nie EK Wiedźmina i nowa karta graficzna ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieci gry po polsku to bierz psp bo sony mam już w planie wydawniczym 2 tytułypo polsku. DS mnie się zdaja że to bardziej dla dzieci nie ma poważnych gier same jakieś takie dziecine. Na psp masz Syphon Filter: Logan''s Shadow,Killzone: Liberation,Medal Of Honor:Heros teraz dwójka wychodzi,
Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas i wiele inych tytułów no i co najważniejsze PS STORY już nie długo będzie polskie PS STORY i to na PC tak że podepniesz konsole do kompa zgrywasz jakiesi demko albo coś na dwardy dysk kompa a potem już do konsolki, filmy są na UMD czyli na psp możesz oglądaci bierz PSP mówie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:31, Mr.M napisał:

> Tylko kiedy Phantom Hourglass bedzie w Polsce???

Szczerze? Jeśli chodzi o pl wersję językową - nigdy - i dobrze :P

Jeśli chodzi o możliwość zamawiania - polecam http://ultima.pl ;-)

Dokładniej - http://www.ultima.pl/The_Legend_of_Zelda_Phantom_Hourglass/i5046/ ;-)


Już zamówione. Nie moge się doczekać aż w końcu zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:25, Digin985 napisał:


Już zamówione. Nie moge się doczekać aż w końcu zagram :)


NO, ja zamówiłem już miesiąc temu chyba, pre-orderem ^^
Pewnie w poneidziałek wyślą, hurra ^^ Ja tam jestem wielkim fanem tej serii ;-)
I między innymi to był jeden z argumentów, dla których kupiłem NDS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:56, FPS FPP TPP napisał:

DS mnie się zdaja że to bardziej dla dzieci nie ma poważnych gier same jakieś takie
dziecine. Na psp masz Syphon Filter: Logan''s Shadow,Killzone: Liberation,Medal Of Honor:Heros
teraz dwójka wychodzi [...]

Wszystko jest kwestią gustu... Te "dorosłe" gry, które wymieniłeś różnią się od tych dziecinnych tylko dawką przemocy, która mnie osobiście kompletnie nie bawi (uważam, iż podniecanie się agresją na ekraniku konsolki świadczy o niedojrzałości emocjonalnej)

DS ze swoim oldschoolowym gameplayem i masą świetnych gier dużo bardziej przypadł mi do gustu, a PSP traktuję jako średnio udany eksperyment Sony, który jak wiadomo zaliczył sromotną klęskę, ale może PSP2 będzie miało więcej szczęścia. (o ile Sony w ogóle odważy się na kolejną potyczkę z Nintendo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:07, Mr.M napisał:

>
> Już zamówione. Nie moge się doczekać aż w końcu zagram :)

NO, ja zamówiłem już miesiąc temu chyba, pre-orderem ^^


Ja tam po pre-orderze NWN2 mam bardzo złe wspomnienia, więc czekałem na dostępność 24h :)

Btw, jak można zmodyfikować post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:43, Kradziej napisał:

Jedno pytanie: co jest dziecinnego w Mario czy Zeldzie? o.O


Widzisz, jak ktoś nie grał, to robi jak prawdziwy Polak, w myśl zasady : ''Oceniamy książki po okładkach" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole PSP. Nie wiem za wiele o DS. Ale przenośną konsole chcę kupić głównie dla LCS i VCS które na PC nie wyszły :( A poza tym pokemony i mario mnie za bardzo nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:06, Tomek1120 napisał:

Ja też wole PSP. Nie wiem za wiele o DS. Ale przenośną konsole chcę kupić głównie dla LCS i
VCS które na PC nie wyszły :( A poza tym pokemony i mario mnie za bardzo nie kręcą.


Typowe myślenie typowego Polaka (bez urazy ^^) : "Nic nie wiem o NDS, ale szkoda mi czasu, żeby się dowiedzieć, bo to nie ma GTA! A poza tym, to konsola dla małych dzieci, bo ma tylko mario i pokemony !"
Raz... Wystarczy 5 minut, jest kupa stron o NDS< w tym Wikipedia, chciałbyś - to być widział.
Dwa... Mario nie ejst dla dzieci only :P
Trzy... Szanuję twoje zdanie, ale zazwyczaj podaje się jakieś argumenty, a nie takie coś, zresztą, mimo że wolę NDS , to PSP (Slim only) też jest ciekawe, z wielu powodów :) Ostatnio interesuję się wszystkimi konsolami, więc żeby mnie ktoś nie nazwał fanboyem Niny czy czegośtam :P Fakt faktem, to dzięki GameBoy''owi Color i Legend of Zelda: Oracle of ... dowiedziałem się o konsolach, poznałem mnóstwo ciekawych ludzi i zdobyłem hobby , więc po prostu, tą firmę lubię :) Ale widzę też rzeczy dobre w innych konsolach :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widziałem parę gierek na DS i jakoś mi nie przypadł do gustu. Jak mówiłem konsole zamierzam kupić głównie dla GTA. Jeśli chodzi o stacjonarne to może bym się skusił na Wii ale z przenośnych DS odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ogólnie to nic nie kupię bo drogie i rodzice by mi nie pozwolili. Ale gdyby była okazja to kupiłbym jednak DS''a bo fajna zabawa jest z tym machaniem długopisu, np tiuning w NFS. A gry na psp niczym się nie różnią od pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:19, Tomek1120 napisał:

Jak mówiłem konsole zamierzam
kupić głównie dla GTA.


No właśnie, tak myślałem ^^ Na PSP jedne, co mnie by nad zwyczaj interesowało to Ratchet & Clank - Size Matters ^^ NO i LocoRoco może być ciekawe :) Jedna łyknąłem NDS, bo wolę innowacyjne gry, a nie takie, w które okazje już miałem pograć, np. na pc ;-) Wiem, że to inna jakość, no ale ;-)

Dnia 29.10.2007 o 20:19, Tomek1120 napisał:

Dominik000 napisał:
: A gry na psp niczym się nie różnią od pozostałych.


No właśnie, po części masz rację :) Zresztą i tak innowacja rządzi, np. przeniesienie symbolu na mape poprzez... przymknięcie konsoli... albo alternatywny sposób zabicia potwora - nakrzyczeć na niego ^^ Takie cuda przywołują uśmiech na twarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem Zeldę i już troche pograłem. Gra jest super ;) Zwłaszcza podobało mi się zdmuchiwanie świeczek przez mikrofon ;) W ogóle jeszcze nie widziałem gry, która bardziej korzysta z możliwości DSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować