Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 20:51, Frytkasis napisał:

> Pff... a co niby na tej karcie 2gb w przypadku PSP zmiescisz :D

Na to pytanie odpowiedział kolega wyżej. A ja dodam coś od siebie jeszcze. Możesz tam wrzucić
3 ISO gier, save, obrazki, multum mp3jek, i około 5 filmów. Czy to dla Ciebie mało ? Bo mnie
wystarczy.


Zeby nie było, ja uważam PSP (tylko Slim) za dobrą konsolę, ale dla mnie NDS jest lepsze :)
A więc, przy takim wpakowaniu tego wszystkiego i graniu, słuchaniu muzyki, przeglądaniu obrazków, oglądaniu filmów ile trzyma bateria bez ładowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:03, Mr.M napisał:

Zeby nie było, ja uważam PSP (tylko Slim) za dobrą konsolę, ale dla mnie NDS jest lepsze :)
A więc, przy takim wpakowaniu tego wszystkiego i graniu, słuchaniu muzyki, przeglądaniu obrazków,
oglądaniu filmów ile trzyma bateria bez ładowania? :)


Zalezy jaką baterię posiadasz. Ja posiadam 1800mAh i działa cały dzień na intensywnym użytkowaniu a mianowicie: oglądanie filmów, słuchanie muzyki, granie, internet, obrazki itp. a jeżeli masz baterią 9800mAh (jest taki potwór) to konsola bez wątpienia wytrzyma ci co najmniej 2 bite doby na intensywnym użytkowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie konsolki i szczerze mówiąc ciężko porownac.psp ma karte pamieci Mp3 i takie bajery natomiast DS ma dotykowy ekran i dłużej trzyma bateria. Nie wiem chyba bym wybrał Ds bo lubie Mario Brosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsze jest PSP;)
mam,tą konsole,fajnie sie nawet gra,tylko że szybko nudzi mnie granie(pewnie dlatego ze mam tylko Teekena 5)ale sprzedaje PSP,dokładam kase i kupuje X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:14, Memorr napisał:

Moim zdaniem lepsze jest PSP;)
mam,tą konsole,fajnie sie nawet gra,tylko że szybko nudzi mnie granie(pewnie dlatego ze mam
tylko Teekena 5)ale sprzedaje PSP,dokładam kase i kupuje X360 :)


Eh, ty tu jakieś sprzeczności prawisz :P Wg ciebie PSP jest lepsze, ale szybko nudzi się granie? :D Weź się zastanó co piszesz, bo imo to nie ma sensu ;)

@ Frytkasis - z czystej ciekawości, jaka bateria jest dołączana do PSP normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:17, Mr.M napisał:

> Moim zdaniem lepsze jest PSP;)
> mam,tą konsole,fajnie sie nawet gra,tylko że szybko nudzi mnie granie(pewnie dlatego ze
mam
> tylko Teekena 5)ale sprzedaje PSP,dokładam kase i kupuje X360 :)

Eh, ty tu jakieś sprzeczności prawisz :P Wg ciebie PSP jest lepsze, ale szybko nudzi się granie?
:D Weź się zastanó co piszesz, bo imo to nie ma sensu ;)


no tak moim zdaniem PSP jest lepsze od DS,a co do grania to napisalem,ze szybko mi się nudzi bo mam tylko tekkena 5 i ciągle granie w to naprawde moze znudzic,jak pozyczylem od brata ciotecznego POP:Revelations to grałem w niego,aż brat gry nie odebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:17, Mr.M napisał:

@ Frytkasis - z czystej ciekawości, jaka bateria jest dołączana do PSP normalnie?


1800 mAh i niestety wcale nie trzyma cały dzień intensywnego użytkowania. Moja wymęczona bateryjka wytrzymuje ok. 4h grania/oglądania filmów. W razie serfowania po internecie, bateria pada jeszcze szybciej. Mogłoby być lepiej, ale mi to wystarcza. Nigdy nie musiałem jeszcze ładować 2x w ciągu tego samego dnia (ale to wynika raczej z tego, że nie jestem hardcore''owym użytkownikiem :/).
Tak czy inaczej, nie wymieniłbym PSP na Nintendo DS. Nie ma to jak wrzucić pełną serię anime na kartę pamięci i pojechać w trasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił NDS nie wiem czemu ale grałem już na tej konsolce i bardziej mi sie podobało grać w Metroid Prime Hunters za pomoca rysiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga gry na PSP, nawet dla samych wlascicieli, musza byc zalosnie slabe, skoro na wyjazdy biora serie anime do ogladania i maja dokladnie rozpracowane ile mp3 (kto na takim klocu slucha mp3?) i filmow miesci sie na karcie pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:09, Frytkasis napisał:

a jeżeli masz
baterią 9800mAh (jest taki potwór) to konsola bez wątpienia wytrzyma ci co najmniej 2 bite
doby na intensywnym użytkowaniu ;)


Jesteś pewien, że taka bateria do PSP w ogóle istnieje? Wiesz gdzie i po ile można to kupić i do jakiego PSP pasuje? Z chęcią bym sobie taką kupił, ale pewnie kosztuje tyle co całę PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:33, kuba9876543210 napisał:

Jesteś pewien, że taka bateria do PSP w ogóle istnieje? Wiesz gdzie i po ile można to kupić
i do jakiego PSP pasuje? Z chęcią bym sobie taką kupił, ale pewnie kosztuje tyle co całę PSP...


Jestem pewien że istnieje i kosztuje dokładnie 118zł i 99gr na allegro ;) jak bym miał kasę też bym kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:32, RafiXxx napisał:

Mam pytanie czy gry do DS maja opcje zmiany jezyka czy tylko jeden?? bo mieszkam kolo granicy(niemcy)
a wole jezyk angielski....


:) Z moich obserwacji język gry zależy od języka ustawionego w konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:32, RafiXxx napisał:

Mam pytanie czy gry do DS maja opcje zmiany jezyka czy tylko jeden?? bo mieszkam kolo granicy(niemcy)
a wole jezyk angielski....


To zalezy od samej gry. Jesli jest to wersja japonska - to najczesciej jedynym jezykiem do wyboru jest oczywiscie japonski, w wersji USA - angielski a w wersji Euro - jezyki sa rozne, jest to zalezne tylko od wydawcy (najczesciej angielski, niemiecki, francuski, hiszpanski).

Warto nadmienic, iz DS nie ma ograniczenia regionalnego, przykladowo gra kupiona w japonii bedzie dzialac w europejskiej konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:52, Garett napisał:

Warto nadmienic, iz DS nie ma ograniczenia regionalnego, przykladowo gra kupiona w japonii
bedzie dzialac w europejskiej konsolce.

Jupi niema podzialu na NTSC I PAL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:19, Mr.M napisał:


Znając życie, to fake, nie pierwszy zresztą ;)
A szkoda....


Gdyby ta gra wyszła na DSa, zrobiłbym wszystko, zeby go mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 19:54, Kradziej napisał:

Gdyby ta gra wyszła na DSa, zrobiłbym wszystko, zeby go mieć :)


Mówisz to do fana Legend of Zelda :P
Ale niestety, nie ma żadnych oficjalnych zapowiedzi dot. konwersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować