Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

No więc jeżeli masz grę GBA np. Pokemon, możesz je ściągnąć i używać ich przez emulator.
Tak samo możesz ich używać w Nintendo DS.
Po co ta uwaga i cytat? Bo nie zkminiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:33, Natchan napisał:

No więc jeżeli masz grę GBA np. Pokemon, możesz je ściągnąć i używać ich przez emulator.

Tak samo możesz ich używać w Nintendo DS.
Po co ta uwaga i cytat? Bo nie zkminiłem...

Jak ktoś kupuje gry na GBA to zazwyczaj ma też takową konsolkę więc po to ma bawić się w emulowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:58, RafiXxx napisał:

Mam pytanie do ludzi ktorzy maja juz PSP ponad 3-6 miesiecy( wiecej) czy konsola wam
sie nei nudzi?


Nie. Jest za fajna, aby się nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:26, ziptofaf napisał:

> Mam pytanie do ludzi ktorzy maja juz PSP ponad 3-6 miesiecy( wiecej) czy konsola
wam
> sie nei nudzi?

Nie. Jest za fajna, aby się nudzić ;)

>

>nigdy sie nie nudzi ma wielki ekran i mozna wgrywac na nia filmy mam ds i psp psp jest o wiele lepsze nie tylko graficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby mi się kieszonsolka, ostatnio miałem w rękach GameBoy Color....
Jeśli chodzi o same gry (ich cena, ilość na rynku, jakość) to co wygrywa ? Z góry mówię, że gram we wszystko, Killzone czy Mario...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:15, piotr961103 napisał:

Jak wygladąda grafika na PSP I na DS.Może dać ktoś na screena z PSP i z DS.

Pooglądaj sobie gameplaye na youtube w filmów więcej wywnioskujesz niż ze screenów. Ja mam NDS, ale u mnie obie konsole są tak samo fajne. VC stories i LC stories kosztuje 79zł. Może to ci pomoże w podjęciu wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:17, Kejter93 napisał:

Przydałaby mi się kieszonsolka, ostatnio miałem w rękach GameBoy Color....
Jeśli chodzi o same gry (ich cena, ilość na rynku, jakość) to co wygrywa ? Z góry mówię,
że gram we wszystko, Killzone czy Mario...


IMHO:
PSP>ALL. PSP to nie tylko konsola... Dzięki PSP możesz oglądać filmy, słuchać muzyki. mieć dostęp do internetu w przeglądarce... I dość dużo gier jest w tym wiele hitów :). Grafika też świetna ;).
Wiem, że zaraz ktoś wyskoczy z tekstem, że PSP to gówna i że DS FTW, ale ja jestem funboy''em PSP. A funboy''em nie jestem dla tego, że je mam. Ja jej mam bo jestem Funboy''em ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:17, Kejter93 napisał:

Przydałaby mi się kieszonsolka, ostatnio miałem w rękach GameBoy Color....
Jeśli chodzi o same gry (ich cena, ilość na rynku, jakość) to co wygrywa ? Z góry mówię,
że gram we wszystko, Killzone czy Mario...


Jeśli dużo grałeś na Gameboyu i Ci się podobało to radzę DSa. Ogólnie gry i "klimaty" są dość podobne, a na PSP to trochę inna bajka (nie mówię, że gorsza choć mi się nie podoba :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:11, kurczak-AFC napisał:

PSP>ALL. PSP to nie tylko konsola... Dzięki PSP możesz oglądać filmy, słuchać muzyki.
mieć dostęp do internetu w przeglądarce... I dość dużo gier jest w tym wiele hitów :).


O ja bardzo przepraszam. Jako użytkownik NDS''a nie mogę się z tym zgodzić. Na NDS''ie można również oglądać, filmy, słuchać muzyki, być w necie. Więc nie pokazuj, pod tym względem, że PSP jest lepsze.

Dnia 20.12.2008 o 23:11, kurczak-AFC napisał:

Grafika też świetna ;).


No w tym to ja się zgodzę, lecz dla mnie ważniejsza jest grywalność, a nie grafika ( chociaż jak widzę w nowszych grach na NDS''a się poprawia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 12:17, Piotrbov napisał:

O ja bardzo przepraszam. Jako użytkownik NDS''a nie mogę się z tym zgodzić. Na NDS''ie
można również oglądać, filmy, słuchać muzyki, być w necie. Więc nie pokazuj, pod tym
względem, że PSP jest lepsze.


Tylko że tą możliwość dostajesz dopiero po przeróbce swojego. NDS nie został przystosowany do takich możliwości, i nie nadaję się zbytnio jako multimedialny kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 12:57, rybisiu napisał:

Tylko że tą możliwość dostajesz dopiero po przeróbce swojego. NDS nie został przystosowany
do takich możliwości, i nie nadaję się zbytnio jako multimedialny kombajn.


Jaka przeróbka? Nie trzeba w nim przecież nic przerabiać w ustawieniach, albo coś dodawać, zmieniać w środku NDS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:05, Piotrbov napisał:

> Tylko że tą możliwość dostajesz dopiero po przeróbce swojego. NDS nie został przystosowany

> do takich możliwości, i nie nadaję się zbytnio jako multimedialny kombajn.

Jaka przeróbka? Nie trzeba w nim przecież nic przerabiać w ustawieniach, albo coś dodawać,
zmieniać w środku NDS''a.


No z tego co wyczytałem wcześniej to na NDS nie da się normalnie bez problemu słuchać muzyki i oglądać filmy. Trzeba dokupić jakieś akcesoria albo przerobić(miałem namyśli R4 Revolution)
Na PSP jest dużo większy komfort przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki(duży wyświetlacz robi swoje ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:14, rybisiu napisał:

No z tego co wyczytałem wcześniej to na NDS nie da się normalnie bez problemu słuchać
muzyki i oglądać filmy. Trzeba dokupić jakieś akcesoria albo przerobić(miałem namyśli
R4 Revolution)


No zgadzam się, ale nie trzeba niczego przerabiać. A najtańszy R4 Revolution na allegro można kupić za około 50 zeta. I razem z nim używajać kart Micro SD możesz oglądać filmy, słychać muzyki, oglądać zdjęcia itd.

Dnia 21.12.2008 o 13:14, rybisiu napisał:

Na PSP jest dużo większy komfort przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki(duży wyświetlacz
robi swoje ^^)


Według mnie, to że PSP ma duży ekran ( czyli jest duży ) nie daje większego komfortu przy słuchaniu muzyki. Bo gdzie zmieścisz taki duży odtwarzacz. NDS jest bardziej poręczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę PSP w kieszeni(w pokrowcu) i nie niszczy mi się ani nic z tych rzeczy. Jako odtwarzacz zadowala mnie w 100%

Dnia 21.12.2008 o 13:18, Piotrbov napisał:

No zgadzam się, ale nie trzeba niczego przerabiać. A najtańszy R4 Revolution na allegro można kupić za około 50 >zeta. I razem z nim używajać kart Micro SD możesz oglądać filmy, słychać muzyki, oglądać zdjęcia itd.


Do PSP nie trzeba dokupywać żadnych takich "czarów". Dokupywanie R4 i innych pierdół, to dodawanie na siłę funkcji które są w każdym PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:24, rybisiu napisał:

Ja noszę PSP w kieszeni(w pokrowcu) i nie niszczy mi się ani nic z tych rzeczy. Jako
odtwarzacz zadowala mnie w 100%


Bo nigdy nie miałeś jako odtwarzacza NDS''a i tyle ;)

Dnia 21.12.2008 o 13:24, rybisiu napisał:

Do PSP nie trzeba dokupywać żadnych takich "czarów". Dokupywanie R4 i innych pierdół,
to dodawanie na siłę funkcji które są w każdym PSP.


No, trochę jest tym racji, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. A po drugie, jak ktoś ma NDS'a bo mu się bardziej podoba niż PSP, to żeby mieć odtwarzać wysokiej jakości, to nie kupuje PSP, tylko R4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować