Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 11:51, michcio115 napisał:

Chciałbym sobie kupić jakąś konsolę przenośną.Co byście radzili psp czy nds?

Wiesz, niedługo wyjdzie na NDS GTA, i jak mówią twórcy ma być bardziej rozbudowana od tych na PSP. Na NDS jest dużo gier dla dzieci, ale GRID czy CoD i GTA co wyjdzie w marcu już nie. Na PSP są zresztą droższe gry, nowa gra kosztuje około 200, a nowa na DS 130zł, a gry można spotkać za 60zł a nawet 2-u letnie gry od EA za 29zł. na PSP widziałem najtańszą za 80zł. Fajna zabawa jest z dotykowym ekranem na NDS. Ja mam NDS i nie żałuję, oprócz zakupu paru gier. NDS jest tańsze o gry są o wiele tańsze. Mówią że na NDS jest gorsza grafika, tam jest owiele gorsza grafika! Ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 12:03, xD ominik napisał:

zakupu paru gier. NDS jest tańsze o gry są o wiele tańsze. Mówią że na NDS jest gorsza
grafika, tam jest owiele gorsza grafika! Ale da się przeżyć.


Ja bym się tutaj. Nie zgodził. Grafika, nie jest o wiele gorsza. Jest sporo gier ze świetną grafiką na NDS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz być nołlajfem (:D) i naparzać jak głupi w multum gier to bierz DS. Jeśli zależy Ci na mobilności (muzyka, filmy, internet, etc.) bierz PSP. Fanboy''e off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:24, Piotrbov napisał:

> zakupu paru gier. NDS jest tańsze o gry są o wiele tańsze. Mówią że na NDS jest
gorsza
> grafika, tam jest owiele gorsza grafika! Ale da się przeżyć.

Ja bym się tutaj. Nie zgodził. Grafika, nie jest o wiele gorsza. Jest sporo gier ze świetną
grafiką na NDS''a.

Jaka gra ma świetną grafikę? Tylko nie wymieniaj mi gier z dwuwymiarowymi obrazami, bo takie coś to zwykły rysunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:13, xD ominik napisał:

Jaka gra ma świetną grafikę? Tylko nie wymieniaj mi gier z dwuwymiarowymi obrazami, bo
takie coś to zwykły rysunek.


Rysunek ,ale dobry rysunek. Jak dla mnie taką grafikę ma chociażby Legend of zelda phantom hourglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:13, xD ominik napisał:

Jaka gra ma świetną grafikę? Tylko nie wymieniaj mi gier z dwuwymiarowymi obrazami, bo
takie coś to zwykły rysunek.


Niekiedy, grafika 2D jest znacznie lepsza od 3D. Ty patrzysz tylko tak, że grafika 3D jest odjazd itd. i nie zauważasz piękna 2D, która jest czasami o wiele lepsza niż te 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra ma Nintendo DS a ja mam PSP. Porównywałem sobie opcje i możliwości....

I STWIERDZAM ŻE....

PSP MA WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI I JEST O WIELE LEPSZE...


Na nintendo można tylko grać.... Na psp można:
-słuchać muzyki,
-oglądać filmy,
-mieć obrazki,
-wchodzić na internet (poprzez WiFi),
-grać przez neta i w Single Mode.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

Moja siostra ma Nintendo DS a ja mam PSP. Porównywałem sobie opcje i możliwości....

I STWIERDZAM ŻE....

PSP MA WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI I JEST O WIELE LEPSZE...

chwilowy zachwyt

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:


Na nintendo można tylko grać.... Na psp można:
-słuchać muzyki,

od tego mam komórke i MP3, zdecydowanie bardziej poręczne.

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

-oglądać filmy,

kto normalny będzie na takim ekranie oglądał filmy? jeszcze to konwertowanie

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

-mieć obrazki,

Wrzucisz sobie gołe baby i będziesz się woził? o_O

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

-wchodzić na internet (poprzez WiFi),

Woo, ale mi zaleta, mam kompa w domu, to na pc''cie wchodze bo jest wygodniej, a na PSP jak jestem w podrozy to nie wejde, chyba ze na hotspotach - pozatym, mam laptopa.

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

-grać przez neta i w Single Mode.

A cio to Single mode ? :>
Pisze sie Single Player, NDS też ma Single, i też ma multi.

Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:


Pozdrawiam



Teraz coś odemnie : Sam mam PSP, myslałem tak samo, jak ten powyżej ( konsolkę kupowałem około 3 lat temu), z tym że teraz tego żałuję. SPrawa PSP a NDS jest taka sama jak PS3 a X360. Na Ps3 nie ma gier, tak samo jak na PSP. Ile ja bym teraz dał żeby miec NDS, żebym mógł grać w te DOBRE gry, pomimo słabej grafiki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 17:43, Pernia napisał:

Ile ja bym teraz dał żeby miec NDS,
żebym mógł grać w te DOBRE gry, pomimo słabej grafiki ...


Na PSP można emulować DOBRE gry :).
A co do neta to nie każdy ma laptopa i ten net w PSP jest przydatny.
Ale jak SŁUSZNIE zauważyłeś, PSP vs NDS to tak jak PS3 vs Xbox, czyli coś dla nolife''owych fanboy''ów z padem w ręce ;). Gdyby dla mnie liczyło się tylko granie, pewnie wziąłbym NDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:24, kurczak-AFC napisał:

> Ile ja bym teraz dał żeby miec NDS,
> żebym mógł grać w te DOBRE gry, pomimo słabej grafiki ...

Na PSP można emulować DOBRE gry :).

?? emulator NDS''a ? słyszałem o tym, ale projekt nie jest już rozwijany.

Dnia 09.01.2009 o 18:24, kurczak-AFC napisał:

A co do neta to nie każdy ma laptopa i ten net w PSP jest przydatny.

A do czego go podłączysz? ;)

Dnia 09.01.2009 o 18:24, kurczak-AFC napisał:

Ale jak SŁUSZNIE zauważyłeś, PSP vs NDS to tak jak PS3 vs Xbox, czyli coś dla nolife''owych
fanboy''ów z padem w ręce ;). Gdyby dla mnie liczyło się tylko granie, pewnie wziąłbym
NDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emulator nie NDS ale niektórych gier na NDS. Np. Mario ;). Podobno Zeldę też da się emulować :P.
Podłączę się do HotSpot''a oczywiście :P. W większości hoteli są hotSpot''y. Jeśli ktoś nie ma laptopa, jest to dobre rozwiązanie, poza tym nawet jeśli masz laptopa to się nie podłączysz, no chyba że masz jakiś internet bezprzewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:53, LordOlaf napisał:

Moja siostra ma Nintendo DS a ja mam PSP. Porównywałem sobie opcje i możliwości....

I STWIERDZAM ŻE....

PSP MA WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI I JEST O WIELE LEPSZE...


Na nintendo można tylko grać.... Na psp można:
-słuchać muzyki,
-oglądać filmy,
-mieć obrazki,
-wchodzić na internet (poprzez WiFi),
-grać przez neta i w Single Mode.


Pozdrawiam

No dobra, ale załużmy że masz mp3. To po co ci aż dwa odtważacze mp3? Ja z PSP bałbym się wyjść na ulicę Oglądanie zdjęć to żadna frajda. Filmy, no to jest fajne. NDS jest tańsze. I mi nie są potrzebne te bajery bo mam je gdzie indziej, a dwa podobne użądzenia nie są mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:49, xD ominik napisał:

No dobra, ale załużmy że masz mp3. To po co ci aż dwa odtważacze mp3?


1. załóżmy
2. odtwarzacze
3. No to powodzenia w wychodzeniu na dwór z ps3 jako odtwarzacz mp3 :D. A w domu od tego jest komputer. Wiadomo, że odtwarzacz mp3 w postaci mp3. mp4, albo telefonu sprawuje się lepiej od PSP, ale jednak są osoby, które nie mają kasy na wszystko i PSP jest w tej sytuacji lepsze. Ale gier mniej i to jest majnys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:00, kurczak-AFC napisał:

> No dobra, ale załużmy że masz mp3. To po co ci aż dwa odtważacze mp3?

1. załóżmy
2. odtwarzacze
3. No to powodzenia w wychodzeniu na dwór z ps3 jako odtwarzacz mp3 :D. A w domu od tego
jest komputer. Wiadomo, że odtwarzacz mp3 w postaci mp3. mp4, albo telefonu sprawuje
się lepiej od PSP, ale jednak są osoby, które nie mają kasy na wszystko i PSP jest w
tej sytuacji lepsze. Ale gier mniej i to jest majnys.

O co ci chodzi z PS3, ja o tym nic nie pisałem. Jeszcze się ni spotkałem z taką osobą, która z powodu małego budrzetu kupiła sobie PSP zamiast zwykłego mp3. Na dodatek są na to jeszcze droższe gry niż na Nintendo DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fak, sorry, przeczytałem ps3 -.-''. Zwracam honor, mój błąd.
Wiesz, PSP to jednak dużo więcej funkcji niż mp3 ;/. Ale jak jesteś fanboy''em mp3 i ds''a to dziękuję za duskusję bo tylko się zdenerwujesz i będziesz miał zły dzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP vs DS moim zdaniem obie są dobre ale, DS mam słabszą grafikę, ale za to jest tańszy, PSP mam więcej funkcja, ale jest droższe, na tym i na tym pogramy w miarę dobre gry, jest jeszcze sprawa wyglądu ale to już o gustach się nie dyskutuje jak dla mnie PSP wygląda na bardziej porządnie wykonaną, ma lepszy design, ogólnie rzecz biorąc wydanie kasy na te konsole przenośnie to strata pieniędzy, gier naprawdę wciągający jest niewiele, większość gier jest dziecinnych, w tę miejsce wolą bym kupić jakąś ciekawsze gre na PC czy też Xbox 360/PS3, a za resztę kupić czteropaki pograć z kolegami w jakąś wy czochraną gra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 20:00, kurczak-AFC napisał:

Jeżeli chcesz być nołlajfem (:D) i naparzać jak głupi w multum gier to bierz DS. Jeśli
zależy Ci na mobilności (muzyka, filmy, internet, etc.) bierz PSP. Fanboy''e off.


Wow pierszy raz sie spotkałem z poglądem, że to DS jest dla nołlajfów. Zazwyczaj ludzie twierdzą, że konsolka Nintendo jest dla casuali, a PSP dla hardkorowców. Chyba potraktuje to jak komplement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować