Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

mam trzy propozycje to tak:kupioc nintendo DS lite ta konsola ma + ze ma wejscie na karte pamieci a nintendo DS ma aparat ale niema wejscia na karte pamieci a w pamieci wlasnej ma 256 mb czy to starczy? no i ostatnia propozycja PSP go co wy nato?i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 14:15, Zenek212 napisał:

mam trzy propozycje to tak:kupioc nintendo DS lite ta konsola ma + ze ma wejscie na karte
pamieci a nintendo DS ma aparat ale niema wejscia na karte pamieci a w pamieci wlasnej
ma 256 mb czy to starczy? no i ostatnia propozycja PSP go co wy nato?i



jeśli już kupujesz ds to tylko lite ,bo aparat jest zbyteczny ,a na tą kartę pamięci możesz coś wgrać ,to samo tyczy się psp lepsze jest wersja 3004 a nie psp go bo nie ma odtwarzacza płyt (ale to zależy czy wolisz dystrybucje cyfrową )


I najważniejsze przemyśl w co chcesz grać ,bo konsola jest raczej do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak mam na allegro.pl do kupienia nintendo ds lite i jest w pelni wersji amerykanskiej to czy jak wezme ta amerykanska ladowarke i podloncze do naszego gniastka to bedzie dzialac ??i nic mi nie rozdupczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 15:46, Zenek212 napisał:

Ej jak mam na allegro.pl do kupienia nintendo ds lite i jest w pelni wersji amerykanskiej
to czy jak wezme ta amerykanska ladowarke i podloncze do naszego gniastka to bedzie dzialac
??i nic mi nie rozdupczy?

Musisz tylko mieć przejściówkę bo normalnie to nie podłączysz nawet tego do kontaktu. No i nic się nie stanie, nie wysadzi ci konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Tomoya-kun napisał, że potrzebujesz przejściówkę 230/110 albo po prostu kupić nową ładowarkę do NDS (pełno ich na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jesli mozecie to poszukajcie na allegro do 500zl nds lite no i najlepiej zeby bylo nowe xD ja na oku jak narazie mam : http://allegro.pl/item883046217_nintendo_ds_lite_nowa.html http://allegro.pl/item882040339_nintendo_ds_lite_black_acekard2_2gb_mega_zestaw.html i to a to jest chyba uzywane i jest duzo dotatkow i napewno pujdze za wiecej niz 500zl a aha i jeszcze jedno najlepiej zeby bylo z gra ale zemnie maruda xD niewiem poleccie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:25, Zenek212 napisał:

potrzebuje szybkiej odp
czy to nintendo ds lite jest uzywane i czy to sa real foto jak myslicie prosze odpiszcie

http://allegro.pl/show_item.php?item=895867073&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.


Tak ciężko przeczytać opis aukcji, a w razie wątpliwości wysłać maila do sprzedającego? Ech, ta dzisiejsza młodzież, wszystko muszę mieć podane pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no napisalem do niego.. a ja chcem siedziec do 2 w nocy i to wylicytowac a co bedzie jesli kupie i przysla mi jakies porysowane albo cos..to tak jagbym kupil kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:56, Zenek212 napisał:

no napisalem do niego.. a ja chcem siedziec do 2 w nocy i to wylicytowac a co bedzie
jesli kupie i przysla mi jakies porysowane albo cos..to tak jagbym kupil kota w worku


A jak my Ci możemy pomóc? Przecież co sprzedaje człowiek na Allegro wie tylko on :)

BTW: zawsze warto przejrzeć dotychczas zakończone przez niego transakcje i sprawdzić czy są podane jakieś inne sposoby kontaktu, aniżeli tylko via Allegro. Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gierki na psp możecie polecić z pss store (mogą być też z psx, choć mam już Crash Bandicooty i Medievil).Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na youtubie filmików o właściwościach DS lite ii znalazłem wiele ciekawych rzeczy.Nintendo ma wbudowaną możliwość słuchania muzy i przeglądania netu czy trzeba dokupywać jakieś dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 08:26, Darnok_Rukia napisał:

Szukałem na youtubie filmików o właściwościach DS lite ii znalazłem wiele ciekawych rzeczy.Nintendo
ma wbudowaną możliwość słuchania muzy i przeglądania netu czy trzeba dokupywać jakieś
dodatki ?

Tylko w DSi (no i DSi XXL) ma standardowo taką możliwość i to niezbyt rozbudowaną, korzystając z homebrew DS oraz DS lite też mogą odtwarzać muzykę oraz mieć przeglądarkę (swoją drogą nie najlepiej działającą ze względu na małą ilość ram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:17, Zenek212 napisał:

Mam pytanie czy jest polskie menu do nintendo ds lite?Jak tak to piwiedzcie gdzie je
dostać lub ściągnoć...


Nie ma polskiego menu, ale nie ma się czym przejmować. Wszystko można działać po obrazkach. Ale jak widzę twoją pisownie to bym się zastanowił, czy po polsku też zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować