Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

Mam pytanie...
Grał ktoś w final fantasty ringo of fates na nintendo ds?Ja gram i mam po japońsku i nie wiem oco chodzi ze zwojami i ztakimi torebkami w eq.Mam je i pssze np do zwoju że tra tyle tego i tego i nie wiem co z tym się robi .To jest tylko na sprzedaz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:24, Zenek212 napisał:

Mam pytanie...
Grał ktoś w final fantasty ringo of fates na nintendo ds?Ja gram i mam po japońsku i
nie wiem oco chodzi ze zwojami i ztakimi torebkami w eq.Mam je i pssze np do zwoju że
tra tyle tego i tego i nie wiem co z tym się robi .To jest tylko na sprzedaz czy co?


Możesz tworzyć przedmioty. Scrolle to oczywiście recepury.
Polecam wypowiadać si.ę w tym temacie na temat gier na DSa
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=307&u=1938 :)
A Ring of Fates polecam po angielsku w wersji z japońskim dubbingiem(bo fabuła jest bardzo bardzo dobra), który jest świetny, zwłaszcza Hapsiel, aż ciarki przechodzą po plecch jak się śmieje

(dalsze pytania w temacie zadawaj o nds, jak coś odpowiem, w razie kolejnych pytań :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 20:12, Zenek212 napisał:

dzięki za odp


I polecam korzystanie z tej opcji, bo stwozć można przedmioty potężniejsze niż te które kupujesz, a do tego unikalne :)
Jak skończysz RoF zagraj w echoes of time, bardzo dobre jest. Np Dodali manę, a wywalili tę opcję że kule magiczne trzea kupować, a do tego wybierasz rasę do gry.
Niestety fabuła jest krótsza dużo, ale za to jest zrobiona pod coś w rodzaju MMO, można grać też z ludzmi którzy mają tę grę na Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną z tych konsol. A że chcę oszczędzić, to wolał bym kupić tą tańszą xD I tu moje pytanie, aż głupio pytać która lepsza, bo cały temat praktycznie o tym, więc pytam o co innego - czy są na ds''a jakieś poważniejsze gry? I czy te poważniejsze to nie tylko japońskie produkcje? Nic do nich nie mam, ale osobiście za bardzo nie pasują mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:57, Sad_Statue napisał:

Zastanawiam się nad jedną z tych konsol. A że chcę oszczędzić, to wolał bym kupić tą
tańszą xD I tu moje pytanie, aż głupio pytać która lepsza, bo cały temat praktycznie
o tym, więc pytam o co innego - czy są na ds''a jakieś poważniejsze gry? I czy te poważniejsze
to nie tylko japońskie produkcje? Nic do nich nie mam, ale osobiście za bardzo nie pasują
mi...


Na DS''a sa bardzo fajne gry logiczne ot choćby Picross, Professor Layton, co do poważniejszych to strzelanki, Metroid, Call of Duty, bardzo dobre RPG''i: The Word Ends With You od Squere Enix''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie. Jeżeli szuka się konsolki do "poważnych" gier to tylko PSP. Na DS`a niby jest takich kilka ale i tak jego największą zaletą pozostaje rysik wykorzystywany w pełni tylko w "małopoważnych" nowatorskich produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, właśnie kupuje nowego NDS Lite i chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę przeglądać mangi na nim, jak również w jaki sposób mogę czytać e-booki. Rozumiem, że muszę się zaopatrzyć w acekarda, tudzież R4, nagrywać je na niego i już?? To znaczy że konsolka czyta pliki pdf, jpg, etc, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:56, rumbur napisał:

Mam pytanie, właśnie kupuje nowego NDS Lite i chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę przeglądać
mangi na nim, jak również w jaki sposób mogę czytać e-booki. Rozumiem, że muszę się zaopatrzyć
w acekarda, tudzież R4, nagrywać je na niego i już?? To znaczy że konsolka czyta pliki
pdf, jpg, etc, etc...


Do mang to polecam ten programik: http://cbds.free.fr/Softwares/ComicBookDS/?language=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a do odtwarzania filmów? Czy wogóle istnieje strona na której znajdują się wszystkie takie przydatne programy do programy do NDS-a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:52, rumbur napisał:

Dzięki a do odtwarzania filmów? Czy wogóle istnieje strona na której znajdują się wszystkie
takie przydatne programy do programy do NDS-a??


Do odtwarzania filmów, to musisz znaleźć program, który zmienia pliki filmowe ( np. .avi itd. ) na format .dpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować