Zaloguj się, aby obserwować  
Digin985

Nintendo DS czy Sony PSP?

593 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:31, Digin985 napisał:

A ja dziś dostałem Zeldę i już troche pograłem. Gra jest super ;) Zwłaszcza podobało mi się
zdmuchiwanie świeczek przez mikrofon ;) W ogóle jeszcze nie widziałem gry, która bardziej korzysta
z możliwości DSa


NO, bez wątpienia, ta gra jest najlepszą grą na NDS w chwili obecnej, pod każdym względem ^^
A przynajmniej na razie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:57, Mr.M napisał:

> Jedno pytanie: co jest dziecinnego w Mario czy Zeldzie? o.O

Widzisz, jak ktoś nie grał, to robi jak prawdziwy Polak, w myśl zasady : ''Oceniamy książki
po okładkach" ;-)

Dla mnie to taka Zelda jest nawet bardziej "dorosła" niż takie GTA, bo chce coś przekazać/pokazać/ma głębię, a w GTA to tego za bardzo nie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:23, RafiXxx napisał:

Mam pytanie za nie długo bede miec DSa i jakie gry oprucz zeldy i metroid prime warto miec??


Advance Wars, bez wątpienia, Mario Kart DS ... :) NO i jeszcze np. Ninja Gaiden , które niedługo wyjdzie :)
To oczywiście tylko przykłądy, gier jest znacznie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak PSP wolę. DS ledwo utrzymuje grafikę 3D i nie ma ciekawych gier. Z Pokemonów wyrosłem gdy miałem 6 lat i dzisiaj mnie to śmieszy jak skakałem po kanałach i przypadkowo na to trafiłem. Tak samo Mario chodzę jakimś gościem w prawo całą grę i skacze po żółwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, skoro jesteś taki dorosły, to jakie poważne/dorosłe gry masz na PSP? Kilzone i GTA Vice City Storiesi chyba tylko,bo reszta jest raczej arcadowa. Ja gdybym kupował "handhelda" wziąłbym jednak DS`a. Jes na niego mnóstwo fajnych gier (Worms Open Warfare, Worms Open Warfare 2, Burnout Legends albo Dominator, Zelda i wiele wiele innych). Liczących gier na PSP mogę zliczyć na palcach u jednej ręki, do DS`a na wszystkich kończynach ich nie zliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy bieganie po planszy"hiper macho" i wyrzynanie wszystkiego co sie rusza i nie ucieka na dzewo mozna uznac za "dorosle"......Kart jest dobra pozycja czyli juz mam 3xMust have;P<biedny budrzet;(>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dobrze to miała być właśnie ironia. Widzę, żen ie zrozumiałem w 100% o co mi chodziło :)
Gdybym teraz kupował konsolę to wziąlbym DS... choć ostatno kupiłem PS2 i jestem bardzo zadowolony z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie którzy wlasnie o tych grach mowia"powarzne" wiec wole nie ryzykowac;P ja z konsol to sie wychowalem na nintendo(zastuj na N64) i teraz mam fundusze to kupie DS wiec wedlug mnie nintendo rzadzi (okres miedzy psx i ps2 to byl chwilowy "kryzys":P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DS Lite i nigdy bym PSP nie kupił. Dlaczego? Kiepskie gry. Zobaczcie, ile jest dobrych gier na DS''a, to coś, czego Sony nie osiągnie przez naprawde długie lata. Game Boy ukazał się na rynku parenaście lat temu, Nintendo już ma wypracowaną pozycję na tym rynku i wie, na czym to polega. A Sony? Same słabiutkie konwersje z dużych konsol. Żadnego pomysłu, żadnej innowacji. Tylko dowalić MP3, przeglądarke filmów i będzie git. Aha, no i wyrzucić przy okazji wbudowany HDD. Po co to komu? Zarobimy więcej na Memory Stickach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PSP, i powiem wam, że jest bezkonkurencyjne ;) Ma genialne gry, nie to co DS. Grałem na obydwu, bo się zastanawiałem właśnie między tymi dwoma konsolami ;) I wygrało PSP, jest o niebo lepsze.Ma filmy, MP3, INTERNET, czego w przypadku DS nie uświadczymy ;] Ma masę gier i to na prawdę dobrych, i nie słaba konwersja ze starszych braci. Zagrajcie na obydwu konsolach przed kupnem, to jest wasz świadomy wybór :) Każdy ma inny gust, komuś się może spodobać a komuś nie, ale o tym się nie rozmawia. Ja polecam PSP ;) Możecie o niej poczytaj na moim GS''ie niedługo kilka recenzji. PSP ma także WiFi i podczerwień, a tego u DS nie widziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pan ma racje sa gusta i gusciki ale w jednym sie myli DS MA INTERNET! i jakos zdaje mi sie ze opcja przegladarki + multiplayer sa bardziej rozwiniete w DS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest GTA... z gameboya :D
ja tez jestem za PSP, mam je krótko w sumie, ale duzo tez myslalem na zakupem NDS-a... Grafika stoi dużo niżej, gry nie sa az tak rozbudowane... A jak sie dowiedziałem ze Brather in arms to konwersja z telefonow to juz totalnie siadłem... moim zdaniem NDS jest dobry ale dla dzieci... bo granie na nim w dorosłe gry troche mija sie z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 22:36, Tomek1120 napisał:

Teraz zobaczyłem jak wygląda ta cała zelda i pokemony na DS. I wiecie co? Śmiech na sali przypomina
mi to gry które mam na komórce.



Większość tych gier talk wygląda ;) Na PSP jest inaczej, a widać to po screenach ;) i na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 22:41, Frytkasis napisał:

> Teraz zobaczyłem jak wygląda ta cała zelda i pokemony na DS. I wiecie co? Śmiech na sali
przypomina
> mi to gry które mam na komórce.


Większość tych gier talk wygląda ;) Na PSP jest inaczej, a widać to po screenach ;) i na żywo.

Wiem bo nawet dzisiaj grałem na PSP. I jak będzie promocja na gwiazdkę to biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:55, PAPISHON napisał:

Drogi kolego, skoro jesteś taki dorosły, to jakie poważne/dorosłe gry masz na PSP? Kilzone
i GTA Vice City Storiesi chyba tylko,bo reszta jest raczej arcadowa. Ja gdybym kupował "handhelda"
wziąłbym jednak DS`a. Jes na niego mnóstwo fajnych gier (Worms Open Warfare, Worms Open Warfare
2, Burnout Legends albo Dominator, Zelda i wiele wiele innych). Liczących gier na PSP mogę
zliczyć na palcach u jednej ręki, do DS`a na wszystkich kończynach ich nie zliczę.



Ja leżę...Burnout (L & D) są .. na PSP i o NIEBO LEPSZE... Tak samo Wormsy - obie części były na PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować