Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neo Plus #94 już w sprzedaży

22 postów w tym temacie

Neo Plus

Wydawnictwo Independent Press informuje, że na półkach kiosków i saloników prasowych jest już dostępny najnowszy, grudniowy numer miesięcznika Neo Plus, a w nim pierwszy w Polsce tak obszerny test najnowszej konsoli firmy Sony - PLAYSTATION 3 oraz pierwsze wrażenia z grania w MotorStorm, Resistance: Fall of Man i Ridge Racer 7 i nie tylko!

Przeczytaj cały tekst "Neo Plus #94 już w sprzedaży" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:54, super bizon napisał:

Jaki HIV!!!!!!!!!!!!!!!!???????????

a numer mam, bardzo fajny.

To ile kosztuje?

Hiv z PSXE który jest odpowiedzialny w CDP za X0, ale to tylko taki żart był więc się nie sugeruj:)
8.99zł (w tym 7% VAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:59, Benitokks napisał:

Hiv z PSXE który jest odpowiedzialny w CDP za X0, ale to tylko taki żart był więc się nie sugeruj:)
8.99zł (w tym 7% VAT:)


Dokładnie, w CDP. Powiązania kolegi Tomka z jednym z polskich czasopism konsolowych nie mają absolutnie żadnego wpływu na kształt tekstów publikowanych na gram.pl. I to się nie zmieni. Tak na marginesie, mam deja vu. Odnoszę wrażenie, że już swego czasu poruszalismy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:23, Benitokks napisał:

Zgadza się, przecież napisałem że to żart był, jeśli odebrałeś to inaczej to sorry.


Absolutnie nie, ale zamierzałem raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może następną nowością na gram.pl byłoby informowanie o wydaniu nowego numeru enplusa np. w dniu, kiedy to faktycznie ma miejsce? :) Bo ja kupiłem już jakiś czas temu, nawet większość tekstów już przeczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje że w CDA próbują byś zabawni ale nie zawsze im to wychodzi a AR robi sie nudne (kupuje te pismo najczęsciej dla gier i w tym są naprawde nieżli) za to PSXExtreme i Neo + to liderzy i nic tego nie zmieni.Osobiście wolę PSXexctreme za te przzezabawne komiksy i recki (ka te najstarsze numery to już w ogole były zajefajne na maxa) Neo też od czasu do czasu zakupię no i ich recki (z recki gry Nightcaster2 Equinox padłem na ziemie ze śmiechu(Dr.Muto rlz))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 00:19, KATO napisał:

Gulash, to jeszcze ten z Secret Service??


Ten sam ;] MISTRZ WALKI W KORNERZE ;) (starzy wyjadacze pamiętają o co biega)

A co do pism ... no cóż recki w CDA od zawsze były wyzute z emocji. Inna sprawa z textami w Gamblerze, Secret Service, stareńkim Top Secret, czy najmłodszym z grona poległych, Świecie Gier Komputerowych. Niestety tych gazetek już nie ma, a prasa pecetowa jak dla mnie nie ma nic do zaoferowania poza pełnymi wersjami gier. Za to jeśli chodzi o prasę konsolową to PSXE i NEO+ trzymają się bardzo dzielnie :D i to z dużą dozą humoru. NEO co miesiąc kupuję, a PSXE czytam i jest mi z tym bardzo dobrze ... czytając je czuję się jak za dawnych lat, gdy pismo wydawało się z pasją, a nie tak jak CDA (moja skromna opinia), które bez pełnych wersji gier padłoby trupem...

A co do nowego numeru NEO ;) to fotka jest tak zajefajna, że zastanawiam się czy nie kupić drugiego egzemplarza i nie oprawić w antyramkę ;P... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wo_Oc1ek
Być może tą wypowiedzią zaklepałeś sobie miejsce w "kąciku antyfana" w CDA:) Na PC już od dawna nie gram w nic poza Football Managerem (brak edytora na konsolach:) ale pomimo to (sporadycznie ale jednak) kupuje CDA, po to aby mieć pojęcie co dzieje się na PC no i argumenty gdy dyskutuje na różnych forach z "blacharzami" (bez urazy chłopaki:), którzy jadą po konsolach. Dlaczego? Ponieważ większość użytkowników PC nie ma bladego pojęcia o rynku konsol, a głos w tym temacie zabierają. Ich komentarze są żałosne/śmieszne (wybierz sobie odpowiedź:) ja staram się tego unikać, jak mówi przysłowie: "nie czyń drugiemu co tobie niemiłe":) Wracając do CDA, moim zdaniem nie jest z nimi aż tak źle jak uważacie (gdyby było inaczej pewnie nie byliby największym magazynem o grach w tym kraju;) Pewnie, że nie ma takiego klimatu jak Neo+ (do dziś pamiętam recke, bodajże Banana (jeśli się mylę sorry dla autora;) MGS2) ale mimo to swój urok ma. Pomijam już fakt, że dla CDA nie ma żadnej sensownej konkurencji w tym kraju i nie mówcie mi że ludzie kupują ich tylko dla pełnych wersji, bo mnie one akurat zupełnie nie interesują.
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak: Gambler, Secret Service, Top Secret i ŚGK to były pisma! Nie zapomniane chwile z pierwszymi recenzjami: Lost Crusade i tymi pikselowanymi screenami :D aż się łezka w oku kręci. Dodam od siebie do tej listy Bajtka i Komputer - gazetki o ZX Spectrum i nie tylko - ogólnie o wszystkich 8 bitowcach. Teraz moje archiwum pełni rolę pomocniczą i leży pod łóżkiem, w razie gdyby to zamierzało się załamać po nocnych harcach :D Mam też pierwsze numery CD-Action i oczywiście PSX Extreme, oczywiście z przewagą tego drugiego - bo nie tylko z sentymentu, ale przede wszystkim z lekkiego pióra redaktorów cenię ten miesiecznik :) Neo rownież posiadam ale nie wydałem na niego złotówy - brałem bo dawali na Playstation Experience i raczej będę się trzymał takiej wersji. Neo za free, a PSX Extreme warte ceny. Może niech tylko zmienią nazwę na Konsole Extreme bo o PSX to tam mało co jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 12:53, Malikowo napisał:

o tak: Gambler, Secret Service, Top Secret i ŚGK to były pisma! Nie zapomniane chwile z pierwszymi
recenzjami: Lost Crusade i tymi pikselowanymi screenami :D aż się łezka w oku kręci. Dodam
od siebie do tej listy Bajtka i Komputer - gazetki o ZX Spectrum i nie tylko - ogólnie o wszystkich
8 bitowcach. Teraz moje archiwum pełni rolę pomocniczą i leży pod łóżkiem, w razie gdyby to
zamierzało się załamać po nocnych harcach :D Mam też pierwsze numery CD-Action i oczywiście
PSX Extreme, oczywiście z przewagą tego drugiego - bo nie tylko z sentymentu, ale przede wszystkim
z lekkiego pióra redaktorów cenię ten miesiecznik :) Neo rownież posiadam ale nie wydałem na
niego złotówy - brałem bo dawali na Playstation Experience i raczej będę się trzymał takiej
wersji. Neo za free, a PSX Extreme warte ceny. Może niech tylko zmienią nazwę na Konsole Extreme
bo o PSX to tam mało co jest :D


O Bajtku nie wspominałem ;) bo nie chciałem cofać się do prehistorii ;p hehe... ale czytałem też swego czasu jeszcze jako młokos ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować