Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec nieprzemyślanych aukcji internetowych?

33 postów w tym temacie

Negatywy to tez w polwoie przypadkow mit- nawet jak cos jest nie tak, to ludzie czesto nie wystawiaja nega, zeby samemu nie dostac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla takich ludzi nalezy się kara.. Chyba w 2002 roku był taki przypadek ze gośc sprzedaje niby telefony. Szły nawet po 2k złotego. A on przesyłał im ziemniaki. 2000zł za źiemniaki. Rozumiecie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze!! wielu moich znajomych miało takie sytuacje, że kupili coś tanio, po czym sprzedający stwierdził, że nie sprzeda przedmiotu.. mam nadzieję, że nieuczciwy sprzedający nie umknie tym razem!
zaś inną sprawą jest, ze serwis Allegro.pl ma gdzieś skargi użytkowników.. podobno zabezpieczają transakcje do kwoty 200zł.. jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dostał od nich jakąś kasę.. za to spotkałem sie z kilkoma kontami założonymi na jedną osobę (i jeden adres) - oto jak ekipa Allegro.pl sprawdza kto się u nich rejestruje..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie...

Z innej paki - nie ma bata na ludzi którzy reklamują jakąś komórkę i wszystko i w ogóle, a na samym dole maczkiem "Oferta dotyczy atrapy ww. komórki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem aukcję z wystawionym super mieszkaniem :
Cena kup teraz 20.000 zł ale licytacja od 1 zł - bez ceny minimalnej - miałem sobie kupić za 1 zł i iść do sądu gdyby osoba nie chciała sprzedać ale nie chciało mi się w to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!

Swoja droga wkurza rowniez sytuacja gdy ktos wygra aukcje i nie zamierza zaplacic za przedmiot. Allegro odda prowizje ale sprzedawca stracil szanse na sprzedaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kubeczek77

Trzeba było napisać do administracji Allegro, albo chociaż pogrozić kolesiowi odpowiednimi punktami regulaminu Allegro. To nie jest tak, że sprzedający dostaje ofertę, i albo się z nią zgadza, albo nie. Sprzedaje za cenę za jaką wylicytowano - od tego jest Cena Minimalna, żeby dostał tyle, ile oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swego czasu na allegro sprzedawal jakis gosciu gre na X06 "gears of war" w promocyjnej cenie "1800zł" :) z tego co widzialem kilku ludzi to kupilo [sama gre !!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:12, sathorn1 napisał:

Jednak jest problem. Gdt kwota nie przekracza ok. 50-100zł, policja umaża sprawę ze wzgędu
na niską szkodliwość społeczną :/

No to nie ma problemu bo:
Udało mu się kupić go za bardzo korzystną cenę 23,1 tysiąca zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować