Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Havok w Fable 2!

35 postów w tym temacie

Iwanatsu

Havok ogłosił, że studio Lionhead zakupiło licencję na wykorzystanie silnika fizyki, Havok Complete, w swoim nadchodzącym RPG, Fable 2. Kontynuacja hitowego tytułu z poprzedniego Xboksa i PC powstaje oczywiście pod czujnym okiem Petera Molyneuxa i na razie zapowiedziana jest jedynie na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Havok w Fable 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem w pierwszej części Fable, było to, że gra, choć niewątpliwie ciekawa, nie spełniła wszystkich pokładanych wobec niej nadziei. Peter Molyneux ma to do siebie, że zapowiada swoje gry jako przełomowe produkcje. Tak samo miało być z pierwszą częścią Fable, a co się okazało? Koniec jednak gdybania. Moim zdaniem pomysł z enginem fizycznym jest dobry, grafa zapewne będzie oferowała najnowsze "wodotryski", mam jednak nadzieję, że w nadchodzącym tytule będzie wiele innowacyjnych pomysłów, które znacznie podniosą atrakcyjność gry. I jeszcze ta sprawa z 360... Cóż od Xboxa do naszych pecetów droga już krótka, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Havok? W Fable?
Rozumiem, że teraz będzie się można odbijać od kretyńskich murków ograniczających plansze do 1 m^2
Dotąd można się było na nich tylko zatrzymać.

Cóż... to znaczna innowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz sorry ale właśnie doczytałem tą ofertę do końca, jej "fachowość" mnie zabiła:)
"...3-rdzeniowy, potężny proces pracuje na wspaniałą grafikę...":)))
nie ma co, mamy "fachowców" od konsol w tym kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować