Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złota Kolekcja już dziś w sklepie gram.pl!

139 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl już dzisiaj można nabyć gry ze Złotej Kolekcji - nowej serii wydawniczej firmy CD Projekt! Do naszej oferty trafiły właśnie zestawy Warhammer 40,000: Dawn of War (już od 79,90 PLN), F.E.A.R. (już od 79,90 PLN), Age of Empires III (już od 79,90 PLN) oraz Heroes of Might and Magic V (już od 99,90 PLN).

Przeczytaj cały tekst "Złota Kolekcja już dziś w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad Warhammerem trzeba się będzie zastanowić. Odczuwam dziwną pokusę...:) Ale tyle gier już ostatnio kupiłem, że czasu może zabraknąć na wszystko...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ten HoMM V jest taki inszy od swoich kolegów w tej kolekcji? A tak w ogóle to fajne te ZK :) chyba Mikołaj przyniesie mi FEAR pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:38, Rafal G napisał:

Nad Warhammerem trzeba się będzie zastanowić. Odczuwam dziwną pokusę...:) Ale tyle gier już
ostatnio kupiłem, że czasu może zabraknąć na wszystko...:/



t o tak jak ja(w tym roku na gry wydałem juz jakies 1400 zl :). a kusi mnie teraz to age of empires jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zawiedzony z powodu Warhammera 40.000. Otóż przedwczoraj zamówiłem złotą edeycję (składającą się z DOW i WA) oraz Dark Crusade. Zawiodłem się na tym, że gdybym zamówił teraz (czyli cały komplet w złotej edycji) zapłaciłbym o 10zł mniej i wykorzystałbym tylko 20 wPln, a w przypadku oddzielnego zestawu zapłaciłem 34 wPln. Myślałem, że zapłacę najtaniej kiedy była reklama złotej edycji plus DC, a jednak CD-Project wydał 2 dni poźniej jeszcze tańszy komplet :/ Może to niejest duża strata 10zł i 14 wPlnale zawsze coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wygląd stwierdzam,ze to jest lekko zmieniony layout Platynowej Kolekcji :P
Ale Warhammer się opłaca: u mnie podstawka w Empiku 20zł, WA 50-60zł, DC 50-60zł....Czyli ta edycja się opłaca, a jakby wykorzystać WPLN, to jeszcze więcej się zaoszczędz :P
Acha i jeszcze jedno: Te "Złote Edycje" będą dostępne w sklepach, czy w tylko "straganie" gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:54, janusz82 napisał:

t o tak jak ja(w tym roku na gry wydałem juz jakies 1400 zl :). a kusi mnie teraz to age of
empires jeszcze :P


Kasa jakaś się zawsze znajdzie:) Gorzej żeby czas na granie znaleźć:) A Age Of Empires polecam - gra naprawdę świetna, dodatku jeszcze nie mam (jest w moich planach przedświątecznych:)), ale jeśli utrzymał poziom podstawki, to ten pakiecik jest naprawdę godny polecenia i warty tych pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować