Zaloguj się, aby obserwować  
zapodaj

Spellforce: Zakon świtu - quiz

1937 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 15:36, chojrak96 napisał:

Yasha i stworzyła nowe ostrza (wg. niej lepiej wygladające) z kamieni dusz.


No, kreatorka mody, ale żeby różowe ostrza (żart) ^^

chojrak96 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:38, Jaki Ganh1 napisał:

Urias.

Tak. Jaki Ganh +1
P.S. Przydało by się napisać nowy regulamin, bo ten co jest teraz jest trochę nieauktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zaraz po Zapodaju byłem najważniejszy ^^, tj. podliczałem punkty, wszem i wobec oto nowy regulamin.

Regulamin gry forumowej "Spellforce : Zakon Świtu - quiz", aktualizacja z dnia 19.08.08 r., godz. 17:40

1. Zadajemy pytania związane z grami: SpellForce: Zakon Świtu, SpellForce: Oddech Zimy, SpellForce: Cień Feniksa a także SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen i SpellForce 2: Władca Smoków.
2. Wszelką treść niezwiązaną z quizem proszę zamieszczać w nawiasie kwadratowym, tj. "[ treść ]". Mogą to być pytania, propozycje itp.
3. Jeśli w przeciągu 24 godzin od zadania zagadki nikt jej nie odgadnie, dowolna osoba ma prawo ją zadać.
4. Poprawną odpowiedź uznajemy w następujący sposób: nick osoby która poprawnie odgadła pytanie +1
5. Nie prowadzimy statystyk kto ile punktów zdobył, jeżeli byłaby taka potrzeba proszę mówić.
6. Wszelki spam i łamanie regulaminu gram.pl surowo zabronione, takie wykroczenia będą zgłaszane moderacji.

Jeżeli w ciągu 24h od podania odpowiedzi nikt jej nie potwierdzi, może ją potwierdzić/odrzucić dowolna osoba, jeśli jest pewna poprawności/błędu odpowiadającego.

[M -Paladynka :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:14, Jaki Ganh1 napisał:

Przepraszam, zapomniałem zadać pytanie :)

Kim jest Uram Czerwony?

Był jednym z magów kręgu. Jego wojska walczyły z wojskami Hokana Ashirem- równiez jednym z magów kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:54, chojrak96 napisał:

Wymień wieże obronne poszczególnych ras.

Ludzie:
- Wieża Kusznicza,
- Biała Dłoń;
Elfy:
- Wieża Łucznicza,
- Lodowa Wieża;
Krasnoludy:
brak wież;
Mroczne Elfy:
- Wieża Czarnoksięstwa,
- Zniewalacz;
Orkowie:
- Miotacz Ognia;
Trolle:
- Miotacz Głazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:53, Bimbermistrz napisał:

> Wymień wieże obronne poszczególnych ras.
Ludzie:
- Wieża Kusznicza,
- Biała Dłoń;
Elfy:
- Wieża Łucznicza,
- Lodowa Wieża;
Krasnoludy:
brak wież;
Mroczne Elfy:
- Wieża Czarnoksięstwa,
- Zniewalacz;
Orkowie:
- Miotacz Ognia;
Trolle:
- Miotacz Głazów.

Świetnie. Bimbermistrz +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:19, Jaki Ganh1 napisał:

Chojrak, no i jak, regulamin pasuję? :) Robota jak na Maga Kręgu przystało, nie? ^^

No jasne, że tak :) Teraz regulamin jest pod ręką, każdy nowy nie będzie musiał długo szukać ;) Rohen stworzył portale, ty napisałeś regulamin; ciężko porównać, kto wykonał cięższą robotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:41, Jaki Ganh1 napisał:

Jako, że zaraz po Zapodaju byłem najważniejszy ^^, tj. podliczałem punkty, wszem i wobec
oto nowy regulamin.

No, z tym podliczaniem punktów to nie przesadzaj ;P To była moja działka (do której sumie mogę powrócić) :)

Dnia 19.08.2008 o 17:41, Jaki Ganh1 napisał:

1. Zadajemy pytania związane z grami: SpellForce: Zakon Świtu, SpellForce: Oddech Zimy,
SpellForce: Cień Feniksa a także SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen i SpellForce 2: Władca
Smoków.

Widać, będę musiał szybko przejść dwójkę, aby nie zostać w tyle :)
---
Spellforce: Cień Feniksa
Jakiego starego znajomego spotykamy w Gaju Driad (uwaga, podchwytliwe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władcę Pająków, w jego nowej formie.
[zasady quizu dobre, ale przecież Bimbermistrz prowadził punktację, choć nie wiem jak teraz jest :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:45, Bimbermistrz napisał:

No, z tym podliczaniem punktów to nie przesadzaj ;P To była moja działka (do której
sumie mogę powrócić) :)


Ale ja byłem pierwszy :) Sam zresztą zobacz. A nawet, tu nie ma znaczenia kto co robił i kto napisał regulamin, ważne, by wszystko było jasne i grało nam się lepiej, dlatego oddaj głos na partię JG (JakiGanh) Wolność Dla Goblinów ^^

Dnia 20.08.2008 o 19:45, Bimbermistrz napisał:

Widać, będę musiał szybko przejść dwójkę, aby nie zostać w tyle :)


Niop, ale muszę przyznać że SpellForce 2 zawiodło moje oczekiwania, co nie znaczy że jest złe, bo jest bardzo dobre, tyle że jest znacznie mniej klimatyczne i ma gorszą fabułę niż SF. A ja muszę przyznać, że nigdy nie skończyłem żadnego SFa niż SF1, zawsze w ostatniej misji mówiłem: Dobra, na razie koniec, przejdę później, i jakoś od 2 lat nie przechodzę ^^ Co do Władcy Smoków, grałem tylko u brata, ale dosyć sporo przeszedłem ;)

Dnia 20.08.2008 o 19:45, Bimbermistrz napisał:

Jakiego starego znajomego spotykamy w Gaju Driad (uwaga, podchwytliwe)?


Myślę, że chodzi o Władcę Pająków. Spotkaliśmy go już wcześniej, a skoro ma być podchwytliwe, nie będzie raczej chodziło o Dariusa czy Zamaskowanego (Hokan Ashir), tym bardziej że ich spotykamy tylko w cut-scenkach.

EDIT: O mój Bożę, po co ja tyle pisałem, jakbym od razu walnął Władcę Pająków miałbym +1 ;( Łozpłace siem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:44, Jaki Ganh1 napisał:

EDIT: O mój Bożę, po co ja tyle pisałem, jakbym od razu walnął Władcę Pająków miałbym
+1 ;( Łozpłace siem ^^

Jeszcze nic nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dostaje punktu, bo nie o taką podchwytliwość chodziło :) Ale postać (Władca Pająków) jest dobra - jednak tylko w jednym przypadku (to podpowiedź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:28, Bimbermistrz napisał:

Nikt nie dostaje punktu, bo nie o taką podchwytliwość chodziło :) Ale postać (Władca
Pająków) jest dobra - jednak tylko w jednym przypadku (to podpowiedź).

Chodzi o Władcę pająków, ale tylko w przypadku gdy gramy postacią importowaną z podstawki lub gdy przy wyborze gotowej postaci zaznaczymy opcję "Strażnik feniksa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować