Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krytyczne luki w Windows Media Player

35 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

SadraX: linuxy i tym podobne repozytoria brzydkich ludzi bez szans na zycie spoleczne to strata
czasu.

Masz jakies kompleks nizszosci intelektualnej, ze obrazasz ludzi madrzejszych od siebie? Troche szacunku dla ludzi pracujących dla innych w swoim wolnym czasie.

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

chyba ze nie chcesz miec interfejsu graficznego i lubisz pisac komendy z palca.
tylko nie bardzo jest w co pograc ;) a gui sie ciagle wywracaja...
zanim x-owe interfejsy dorosna do poziomu windy, winda zapewne juz wyjdzie z uzytku na rzecz
jakichs wpiec prosto do mozgu a la matrix ale to juz jest science fiction... :)

Linux nie dla idiotów. Jak nie umiesz używać to nie używaj.

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

ps. a czy sa jakies inne firmy niz komercyjne? albo inaczej: jak mozna zrobic cos dobrego pracujac
za darmo?

Pewnie dla ciebie, jak ktos cos robi za darmo to jest frajerem bo ty bys tylko $$$ kasowal co?
btw. Ile mamusia kasuje ci za robienie obiadu?

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

juz taki eksperyment cwiczylismy i to sie bodajze nazywalo... komunizm? czy jakos tak :>

khe? ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, jasne. Czyżby Autor tego tekstu był kolejnym fanatykiem Linuksa? Bo jakoś szukam, szukam i nie mogę dostrzec tutaj obiektywności, a myślałem, że od każdego redaktora - nieważne w jakim kręgu piszącego - jest ono wymagane. Zaakceptowałem przed chwilą regulamin, szkoda tylko, że on dotyczy komentarzy, a nie treści na serwisie. Konkretniej ten punkt mam na myśli: "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony". A pieję do ostatniego akapitu, tym bardziej, że wykazuje on niedoinformowanie piszącego, a nie problem z organizacją pracy w Microsoft. Wystarczy przejrzeć szczegóły biuletynów, do których się odnosi, by później nie wypisywać bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zadać proste pytanie ? Po jaką cholerę mają pojawiać się łatki do WMP 9 , jak w WMP 11 błąd już nie występuje ? Kto wogóle używa jeszcze WMP 9 ? Jeżeli ktoś lubi WMP to ma już wersję 11, a jeśli nie lubi to nie ma wogóle. Jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

SadraX: linuxy i tym podobne repozytoria brzydkich ludzi bez szans na zycie spoleczne to strata
czasu.
chyba ze nie chcesz miec interfejsu graficznego i lubisz pisac komendy z palca.
tylko nie bardzo jest w co pograc ;) a gui sie ciagle wywracaja...

Gdybyś choć podał jeden rozsądny argument, to może by można z Tobą podyskutować, a tak piszesz bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury wyssane z palca.

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

zanim x-owe interfejsy dorosna do poziomu windy, winda zapewne juz wyjdzie z uzytku na rzecz

Dnia 14.12.2006 o 14:41, RavenEye napisał:

ps. a czy sa jakies inne firmy niz komercyjne? albo inaczej: jak mozna zrobic cos dobrego pracujac
za darmo?
juz taki eksperyment cwiczylismy i to sie bodajze nazywalo... komunizm? czy jakos tak :>

Ballmer twoim idolem. Patrzajcie, MS ma fanboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład wole 9 niż inne wersje, zwłaszcza późniejsze. Co prawda wykorzystuje tylko do oglądania tylko krótkich filmików, teledysków ew. anime, ale jednak wykorzystuję.

A pytanie po co robić łatki dla WMP9 należy zadać MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 17:35, de99ial napisał:

A pytanie po co robić łatki dla WMP9 należy zadać MS.

Jak to po co? To jest produkt firmy i jest objęty wsparciem technicznym, więc nie wiem skąd te wątpliwości. Nawet Internet Explorer w wersji 5.01 doczekuje się aktualizacji - daleko nie szukając uaktualnienia wydane w tym miesiącu dotyczą również tej starej, można powiedzieć, wersji.

P.S. Jeżeli pokojarzyć nicki Autora aktualności i ostatniego komentarza do niego, śmiem oczekiwać ustosunkowania się do moich wątpliwości, które wcześniej omówiłem. No chyba, że krytyka tutaj niemile jest widziana - takich również szanujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... To nie ja miałem wątpliwości co do sensowności robienia aktualizacji WMP 9 i wcześniejszych wersji. Mój post był odpowiedzią na post powyżej - bo Autor owego właśnie komentarza wyraził takowe zdanie.

Co zaś się tyczy Twoich zarzutów - tak się składa, że owa poprawka nie do końca dotyczy błędów o których pisałem w newsie. Tak się złożyło, że najprawdopodobniej luki o który7ch mowa w newsie doczekają się poprawek w miesiącu przyszłym. Jakkolwiek łatki warto instalować ponieważ zawsze to o jedną dziurę mniej.

Czy ta odpowiedź satysfakcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RavenEye: ty wiesz chyba o tym że jest rok 2006, prawie 2007. Linux ma managery okien, GNOME, KDE, XFCE, FLUXBOX, Windowmaker i jeszcze kilka innych. Na każdym można spokojnie pracować. Co więcej, masz wybór, tylko od ciebie zależy czego chcesz używać:) W winshicie nie masz takiej opcji. Jest masa narzędzi dla X-ów ale często praca pod konsolą i wpisywanie komend jest po prostu szybsze i wygodniejsze niż bezmyśle klikanie.

Dziury w windzie były, są i będą. Vista też będzie dziurawa, a znając małego miękkiego to na poprawki będzie się czekało mieśiącami. No cóż, życzę powodzenia wszystkim użytkownikom windy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

de99ial - nie do końca, bowiem umiem czytać to co napisałeś Ty i MS. A może masz na myśli jeszcze inną lukę w zabezpieczeniach, ale w myślach, to ja już czytać nie umiem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować