Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of WarCraft: The Burning Crusade - intro dostępne!

176 postów w tym temacie

Blizzard wymiata!!! Na pewno zwiększyliby bardzo swoje zysyki, gdyby zrobili film pełnometrażowy (nawet w grafice komputerowej) do jakiej kolwiek swojej gry, a nawet gdyby były słabe to i tak zawzięci fani blizza pójdą na premierę (w końcu 6,5 miliona graczy na samym wowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:35, Dann napisał:

IMO racjonalne wytłumaczenie może być takie: Arthas nie zabił Illidana, ani nawet go nie zaatakował
(już jako Lich King), a ten wielki demon (bodajmy Kil''Jaeden) dał mu jeszcze jedną szansę
... (tylko że od kiedy to demony dają jeszcze jedną szansę :-O)
Inna opcja jest taka, ze po prostu ktoś go wskrzesił ... tylko kto i w jakim celu ?

Kil''Jaeden jest obecnie najpotężniejszym żyjącym demonem i pod sobą ma całe armie demonów i ich sług z wielu planet. Illidan, jego Nagi, Krwawe Elfy i Draenei odcięli się od Płonącego Legionu (prawdopodobnie po pokonaniu Maghteridona przyłączyły się do niego również resztki Piekielnych Orków), ale nawet z takimi siłami nie dałby demonom zbyt długo rady. We Frozenie jakoś manifestacja Kil''Jaedena pojawiła się bez problemów w Outlandzie. To jest jedno z niedopracować fabuły, których jest niestety trochę w Warcrafcie.

Dnia 14.12.2006 o 21:35, Dann napisał:

Mam nadzieję, ze Blizz dobrze to wymyślił ... ;-P

Oby, może w Warcraft 4 się wszystko wyjaśni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:29, Pimek9 napisał:

(w końcu 6,5 miliona graczy na samym wowie).

Dokładnie to 7,5 mln :P
A filmik wymiata. Druga sprawa co z tego, że mało o fabule? Pierwszy filmik też tam za dużo nie mówił. Jeśli chodzi o filmiki do gier to tylko twórcy FF (Square Enix chyba, choc nie jestem pewien) mogą się równac z Blizzem na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsłuchaj się w słowa Illidana "you are not prepared" - możliwe, że mówi to do siebie jak Gollum, że nie jest gotowy do zemsty czy jakiegoś nowego planu. A co do jego śmierci w W3:TFT to mówi na samym starcie, że został wygnany z własnego domu/świata. Mnie osobiście cieszy jakiś malutki krok w fabule, bo sam WoW jej nie rozwija, a tu proszę, jest hero z W3. Być może niedługo usłyszymy zapowiedź W4... (jednak wolałbym SC2 :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 16:13, Radzisz napisał:

Grywalność, klimat, fabuła, współpraca z innymi, wirtualny, lecz żyjący świat...


Szczerze zapytam - gdzie w WoW''ie jest fabuła? Z moich obserwacji wnioskuję, że 60 levele tylko biegają na "rajdy" (czy jakoś tak) i siekają potwory. Proszę o spójną, ogólną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:44, Galadin napisał:

Niektórych nie rozumiem. Mowią, że to intro było gorsze od tego z podstawki. Bzdura. To było
dynamiczniejsze, oparte o kawałek fabuły. Draenei, Krwawe Elfy, Illidan - wyglądali poprostu
cudownie. Perfekcja w wykonaniu Blizzarda. Filmik w stylu tych z kampanii Reign of Chaos. Genialny!


Przyznaję rację, tyle że filmy z W3 miały niższą rozdzielczość, a szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 17:37, de99ial napisał:

> skoro Cie nie interesuje siedzenie przed kompem to co tu robisz ? :)


Siedzenie przed kompem i granie w MMO albo inne gry online dla Ciebie to to samo? Więc wyobraź
sobie, że siedzę przed kompem bo czasem na nim pracuję ale lubię także się porelaksować - ale
nie przy MMO.

Już wszystko jasne? ;)


Jasne, jasne :) Tylko czemu się tak wzburzyłeś :) Masz już jakieś nieprzyjemne doświadczenia :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Nie ściszyłem głośników z buferkiem, więc efekt był tym bardziej piorunujący.
Obejrzałem intro trzy razy i jestem pod wrażeniem. Spokojnie czekam na TBC.

BE Mage i BE Warlock już na mnie czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 00:55, DoomnY napisał:

Wsłuchaj się w słowa Illidana "you are not prepared" - możliwe, że mówi to do siebie jak Gollum,
że nie jest gotowy do zemsty czy jakiegoś nowego planu.


Zauważ, że na poczatku mówi on coś stylu : "A teraz ośmielacie się wchodzić do mojej domeny ... nie jesteście przygotowani."
Nie wydaje mi się, aby kierował te słowa do siebie samego, a bardziej do tych którzy ośmielą się przejść przez portal do Outlands.

Dnia 15.12.2006 o 00:55, DoomnY napisał:

A co do jego śmierci w W3:TFT to mówi
na samym starcie, że został wygnany z własnego domu/świata.


Tu Illidan miał chyba na myśli to, że został wygnany z Azeroth przez swoją własną rasę (czyli przez Elfów). (chyba).
Ale jak to się ma do faktu, że Illidan żyje sobie w najlepsze w Outlands, podczas, gdy przecież nie wypełnił zadania i IMO powinien był zginąć albo od ciosu Arthasa albo, jeśli jednak przeżył tą walkę, w wyniku zemsty Kil''Jaedena za niewykonanie zadania. A tymczasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam tutaj wasze wypowiedzi i stwierdzam ze wszystkie osoby które do tej pory nie graja w WoW-a nie maja przyjaciół w nim a jesli nie maja w nim przyjaciół to moze poprostu założymy gildie "GramPL" i przyjmiemy wszystkich który są fajni z forum i nie tylko ? :) hehe taki spontaniczny pomysł :)

a ja sam w WoW-a długo nei grałem a brakujemi go oj BRAKUJE ale jeszcze tylko sesja i się podłączam do niego <mioodzio :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...

Jestem istnym wulkanem emocjonalnym i z tego powodu mam już 8 kompa - każdy poprzedni ginął z mojej ręki pod wpływem głupawych komentarzy pod newsami.


:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 12:02, Gezer napisał:

czytam i czytam tutaj wasze wypowiedzi i stwierdzam ze wszystkie osoby które do tej pory nie
graja w WoW-a nie maja przyjaciół w nim a jesli nie maja w nim przyjaciół to moze poprostu
założymy gildie "GramPL" i przyjmiemy wszystkich który są fajni z forum i nie tylko ? :) hehe
taki spontaniczny pomysł :)


Pomysł dość śmiały, ale obawiam się, że z realizacją byłoby znacznie gorzej ... :-/
Wierz mi, znam to z autopsji.

Dnia 15.12.2006 o 12:02, Gezer napisał:

a ja sam w WoW-a długo nei grałem a brakujemi go oj BRAKUJE ale jeszcze tylko sesja i się podłączam
do niego <mioodzio :)>


Ja tam, nawet jakbym chciał się "podłączyć", to i tak obecnie brakuje mi na to funduszy (jakiś czas temu zacząłem wreszcie oszczędzać na modernizację PC-ta ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 12:12, Dann napisał:

> czytam i czytam tutaj wasze wypowiedzi i stwierdzam ze wszystkie osoby które do tej pory
nie
> graja w WoW-a nie maja przyjaciół w nim a jesli nie maja w nim przyjaciół to moze poprostu

> założymy gildie "GramPL" i przyjmiemy wszystkich który są fajni z forum i nie tylko ?
:) hehe
> taki spontaniczny pomysł :)

Pomysł dość śmiały, ale obawiam się, że z realizacją byłoby znacznie gorzej ... :-/
Wierz mi, znam to z autopsji.

> a ja sam w WoW-a długo nei grałem a brakujemi go oj BRAKUJE ale jeszcze tylko sesja i
się podłączam
> do niego <mioodzio :)>

Ja tam, nawet jakbym chciał się "podłączyć", to i tak obecnie brakuje mi na to funduszy (jakiś
czas temu zacząłem wreszcie oszczędzać na modernizację PC-ta ;-)).



pomysł juz jeden taki wypalił na początku wow-a w polsce :) była gildia i byli ludzi ale nie wiem szczerze mówiąc co sie dalej z nią dzieje ...
a co do powstana gilldii to możnaby zebrac ludzi troche i ustalić mniej wiecej co jak i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:28, e-boy napisał:

ta elfka w intrze jest sexy. =)


taak :) jest :) ale jeszcze lepsza od niej by była draenei-ka :) strasznie mi sie one podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mi się wydaje, że Illidana "wskrzesili" głównie ze względu na to, że postać ta ma dużo fanów. To jest trochę bez sensu, że wtedy Kil''Jaeden znalazł go bez problemu, a teraz nic nie zrobił."


A kto powiedział że Illidan zginął, w W3 było widać jak leży z rozciętym brzuchem :) a to o śmierci nie świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe co do fabuly to raczej nic ciekawego dla graczy bez WoW''a nie zwiastuje :).

Obiektywnie: kazda wojna zmienia swiat :) np. w W3 zniszczono Lorderon i teraz tam mamy nieumarlych wiec nie nalezy sie spodziewac W4 poki WoW przynosi zyski .... moze tak dopiero w 2056 :) znajac refleks Blizz do wydawania kolejnych czesci swoich gier. Powiem nawet ze przenikanie fabuly W3 do WoW''a jest zla wiadomoscia dla czekajacych na W4... do ktorych naleze (w W4 zabij go jeszcze raz i odpal WoW i wez od niego questa :D).
Osobiscie WarCraft zawsze kojarzy mi sie milo z gra strategiczna a nie z MMO.

Filmik super :), blizz jak zwykle sie postaral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować