Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of WarCraft: The Burning Crusade - intro dostępne!

176 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 22:40, Dann napisał:

Dzięki za te wyjaśnienia ... ;-). Przynajmniej jedna rzecz sprostowana.
Teraz tylko kwestia Illidana i jego swobodnej działalności na terenie Outlands, pomimo przegranej
bitwy z Arthasem i niezrealizowanego zadania Kil''Jaedena. Mam nadzieję, ze Blizz nie przejdzie
nad tym do porządku dziennego just like that i jakoś to wyjaśni.

No na pewno nie powinni pozostawiać jednego z głównych wątków. Może za jakiś czas dodadzą kolejny rozdział historii świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem po co kupuje się grę ok. 200 zł i jeszcze trzeba co miesiąc za nią płacić nie lepiej kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 10:12, jcl99 napisał:

Niewiem po co kupuje się grę ok. 200 zł i jeszcze trzeba co miesiąc za nią płacić nie lepiej
kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars ?


No to jak nie wiesz to pronouje panu "kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 12:11, de99ial napisał:

Ech...

Jestem istnym wulkanem emocjonalnym i z tego powodu mam już 8 kompa - każdy poprzedni ginął
z mojej ręki pod wpływem głupawych komentarzy pod newsami.


:/


Kurcze to rzeczywiście powinieneś je przestać pisać :) Powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 12:55, Pawelt napisał:

Kurcze to rzeczywiście powinieneś je przestać pisać :) Powodzenia ...



Ech...

Niektórzy nie wiedzą co to sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 10:12, jcl99 napisał:

Niewiem po co kupuje się grę ok. 200 zł i jeszcze trzeba co miesiąc za nią płacić nie lepiej
kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars ?

Ale za to w Guild Wars masz co pół roku kolejny dodatek i sklepik z płatnymi umiejętnościami ;/ Poza tym ta gra nie jest MMORPG w czystej postaci, więc porównywanie tych gier nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:33, de99ial napisał:


> Kurcze to rzeczywiście powinieneś je przestać pisać :) Powodzenia ...


Ech...

Niektórzy nie wiedzą co to sarkazm.


No właśnie, niektórzy nie wiedzą co to sarkazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 10:12, jcl99 napisał:

Niewiem po co kupuje się grę ok. 200 zł i jeszcze trzeba co miesiąc za nią płacić nie lepiej
kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars ?


Dla przeciętnego gracza w Polsce są to gigantyczne pieniądze i stąd takie, a nie inne reakcje.
Natomiast dla przeciętnego gracza na zachodzie Europy, to jest w zasadzie mały pikuś ;-P... oni sobie głowy kasą nie zawracają. Mi osobiście jednak trochę szkoda tych (z Polski i nie tylko), którzy chcięliby sobie zagrać w kolejną grę w ich ulubionym świecie, a tu taki kiks ... potrzebna karta kredytowa i około 50-60 zł co miesiąc.
A pomijam juz fakt, ze nie każdy chce podawać swój numer karty itd. just like that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kupuj pre-paidy ....jesli nie chcesz podawac numeru karty.

Co do filmiku to jest naprawde genialny ..az nie moge doczekac sie premiery..
Heh mam nadzieje ze cd projekt nie zawali sprawy i bedzie ona u nas zgodnie z premiera w Europie..chociaz no coz "premiera dalej w 2007" w sklepie jakos mni niepokoi...gdyz juz od dluzszego czasu wiadomo o 16 styczniu no coz zobaczymy ...pozostaje miec nadzieje ze wszystko bedzie ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech kurcze ciekawe czy z TBC też dadzą miecha za friko :) przydałoby sie albo nawet 2 ^^ :) hehe

Czas ucieka Azeroth czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:13, Xeoo napisał:

to kupuj pre-paidy ....jesli nie chcesz podawac numeru karty.


No tak, to zawsze jakieś rozwiązanie. Tyle że nie do każdej gry MMO są pre-paidy. Do WoWa akurat na szczęście są (piszę na szczęście, bo ja zawsze płaciłem tylko nimi ;-P). Tak czy inaczej to dalej 60 zł na miesiąc - 720 zło. rocznie ;-)

@Gezer
Z tego, co kojarzę (aczkolwiek not sure for 100%), do BC nie będzie żadnych darmowych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to z innej strony jesli zapalony gracz kupi sobie jedna gierke na meisiac to i tak mu drozej wyjdzie :P
a mnie jakos nie ciagnie do niczego innego ostatnimi czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 11:25, Xeoo napisał:

Patrzac na to z innej strony jesli zapalony gracz kupi sobie jedna gierke na meisiac to i
tak mu drozej wyjdzie :P
a mnie jakos nie ciagnie do niczego innego ostatnimi czasy :)


Pod warunkiem, ze kupujesz jedną grę na miesiąc lub nawet na dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 10:07, Dann napisał:

> Niewiem po co kupuje się grę ok. 200 zł i jeszcze trzeba co miesiąc za nią płacić nie
lepiej
> kupić bez abonamentu takiego np. Guild Wars ?

Dla przeciętnego gracza w Polsce są to gigantyczne pieniądze i stąd takie, a nie inne reakcje.


Gigantyczne? Przecietna nowosc w Polsce to ok 100 zl (albo i wiecej), wiec 200 to ledwie tyle co za dwie gry. Drogo, ale bez przesady. Przecietna gra nowej kolekcji nieco po premierze to 60 zl, trzy razy mniej niz WoW. To nie sa gigantyczne pieniadze, chociaz oczywiscie spore. Co wiecej 200 zl to nierzadko koszt gry na konsole.
A 50 zl to moze duzo dla ucznia, ktory nie zarabia tylko dostaje kieszonkowe. Dla kogos kto juz pracuje to oczywiscie pewien wydatek, ale tez trudno nazwac go olbrzymim.

Dnia 19.12.2006 o 10:07, Dann napisał:

Natomiast dla przeciętnego gracza na zachodzie Europy, to jest w zasadzie mały pikuś ;-P...
oni sobie głowy kasą nie zawracają. Mi osobiście jednak trochę szkoda tych (z Polski i nie


Zawracaja, tylko niektorze rzeczy kupuja taniej. Np. w Irlandii nowosci na PC kosztuja ok 50 euro, czyli relatywnie dwa razy taniej niz w Polsce. Oznacza to tylko, ze stac ich na dwa razy wiecej gier.
Jedzenie kosztuje juz bardzo podobnie (glupi chleb to ponad 1 euro, puszka coli tez w okolicach 1 euro, dowolne chipsy, czekoladki czy cos podobnego trudno ponizej 1 euro kupic).

Dnia 19.12.2006 o 10:07, Dann napisał:

tylko), którzy chcięliby sobie zagrać w kolejną grę w ich ulubionym świecie, a tu taki kiks
... potrzebna karta kredytowa i około 50-60 zł co miesiąc.
A pomijam juz fakt, ze nie każdy chce podawać swój numer karty itd. just like that.


Ale nie podajesz just like that, tylko Blizzardowi, ktory jednak jest duza firma i swoja reputacje ma. Wszystkie transakcje na karcie kredytowej sa rejestrowane, co miesiac dostajesz wyciag (chyba ze nic Ci nie sciagneli). Jak dla mnie jesli ktos boi sie podac numer Blizzardowi, to komu innemu ufa na tyle, zeby je podac? Na co mu w ogole karta kredytowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 13:50, pkapis napisał:

Gigantyczne? Przecietna nowosc w Polsce to ok 100 zl (albo i wiecej), wiec 200 to ledwie tyle
co za dwie gry. Drogo, ale bez przesady. ...


No ...z tym gigantyczne to troche przesadziłem. Ale sama gra (200zł) to nie wszystko. Chodzi o 120 zł co dwa miesiące. Ja bynajmniej kupuje gry raz na kwartał i tez staram się poniżej 100zł schodzić. Kwestia oszczędzania.
(a są przeciez też inne wydatki).
Wiesz, jak ktoś ma forsy jak lodu, to dla niego zaden problem (ale dlatego piszę "dla przeciętnego gracza").

Dnia 19.12.2006 o 13:50, pkapis napisał:

Zawracaja, tylko niektorze rzeczy kupuja taniej. Np. w Irlandii nowosci na PC kosztuja ok 50
euro, czyli relatywnie dwa razy taniej niz w Polsce. Oznacza to tylko, ze stac ich na dwa razy
wiecej gier.


Chyba chciałeś powiedzieć, "dwa razy drożej ..." ? :-P

Dnia 19.12.2006 o 13:50, pkapis napisał:

Jedzenie kosztuje juz bardzo podobnie (glupi chleb to ponad 1 euro, puszka coli tez w okolicach
1 euro, dowolne chipsy, czekoladki czy cos podobnego trudno ponizej 1 euro kupic).


Tak, wszystko jest droższe, ale i zarobki są relatywnie wyższe. Zresztą wystarczy porównać PKB na głowę mieszkańca Irlandii i Polski : PRZEPAŚĆ, tyle powiem.

Dnia 19.12.2006 o 13:50, pkapis napisał:

Ale nie podajesz just like that, tylko Blizzardowi, ktory jednak jest duza firma i swoja reputacje
ma. Wszystkie transakcje na karcie kredytowej sa rejestrowane, co miesiac dostajesz wyciag
(chyba ze nic Ci nie sciagneli). Jak dla mnie jesli ktos boi sie podac numer Blizzardowi, to
komu innemu ufa na tyle, zeby je podac? Na co mu w ogole karta kredytowa?


W sumie racja, ale mimo wszystko nie podałbym danych karty do konta z całymi moimi oszczędnościami. Ewentualnie stworzyłbym sobie osobne konto, wrzucił tam z kilkaset złociszy, i wtedy mogę kombinować z Blizzardem (znaczy z WoWem) ... nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupio ze nie bedzie niczego za free... ech ;/ a już sobie liczyłem ze tak sobie pociupie w WoWa przez miecha podczas sesji relaksacyjnie .... a tutaj lipa ... MOZE KTOŚ Z GRAM COŚ WIE NA TEN TEMAT??

ide pogrzebać w FAQ na oficjalnej stronce WoW:TBC może cos tam będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować