Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Ateizm

6335 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 22:49, Zauri napisał:

cuda to cuda, albo sie w nie wierzy, albo nie, proste...

@SoundWave
wszystkich wierzacych ? choc to i tak zle okreslenie no nie rob006 ? :)

Wszyscy wierzacy to jeszcze nie "wszystkie" osoby, ktore znaja pojecie boga. A nawet jesli, to juz widze, jak wizja katolikow co do boga jest podobna do wyznawcow islamu. No i te problemy z wyznawcami Latajacego Potwora Spaghetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.
Ja Wam tego ni wytłumaczę.
Zobaczcie że inaczej patrzą na coś takiego wierzący, a ateiści wyśmiewają i nie wierzą więc co będę pisał !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:10, Bezi_113 napisał:

Eh.
Ja Wam tego ni wytłumaczę.
Zobaczcie że inaczej patrzą na coś takiego wierzący, a ateiści wyśmiewają i nie wierzą
więc co będę pisał !?

To ja ci tez opowiem historie.
Kiedys w gimnazjum rzeklem "niech ja szlag!" majac na mysli moja nauczycielke matmy.
W tym samym dniu zlamala noge.
Pewnie jestem nasieniem Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:08, Budo napisał:

I żeby ludzie pomyśleli, że mają kolejny dowód na istnienie Boga, bo przecież proboszcz
przeżył wypadek, a ksiądz by ludzi nie okłamał Oo


Święta racja.


Bezi 113>>nie wytłumaczysz bo nie wiesz co się wydarzyło, zasłyszałeś historyjkę i tyle.
Jak ja słyszę coś naprawdę nieprawdopodobnego to przesiewam to przez 5 no może 6 sit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:08, YoungCezar napisał:

ja raczej jak coś mi się stanie to krzyczę : o kur** i tego typu epitety;p


A właśnie, kiedyś przewróciłem się na rowerze, ale zanim upadłem na ziemię krzyknąłem "O k#$%@!!!". Nie nabiłem sobie oni jednego siniaka. Jakaś kobieta lekkich obyczajów czuwała wtedy nade mną? :D

@Bezi_113
Problem polega na tym, że bezkrytycznie wierzysz w słowa człowieka, którego praktycznie nie znasz. Niektórzy nigdy tego nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 23:13, rob006 napisał:

A właśnie, kiedyś przewróciłem się na rowerze, ale zanim upadłem na ziemię krzyknąłem
"O k#$%@!!!". Nie nabiłem sobie oni jednego siniaka. Jakaś kobieta lekkich obyczajów
czuwała wtedy nade mną? :D


Biedna Maryja, moze myslala, ze ja wzywasz i cie uratowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE CZŁOWIEKU CZY TY ROZUMIESZ ŻE TO BYŁ KSIĄDZ !?
Ksiądz zaprzyśiężył się przed Bogiem, nie mógł skłamać bo wie że to jest grzech.
Opowiedz tę historyjkę jakiemuś chrześcijaninowi zobaczymy jak zareaguje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:17, SoundWave napisał:

Biedna Maryja, moze myslala, ze ja wzywasz i cie uratowala.


Haha, dobre :)

Bezi 113 znałem księdza który prowadził religię jak byłem w liceum. Rok później spotkałem go bez ''sukienki'' z obrączką na palcu. Jak miałbym wierzyć człowiekowi, który odchodzi z kościoła i łamie wszystkie obietnice złożone podczas święceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:17, Rumcajsev napisał:

Ej, to było po bandzie...


:>

E tam, jakby miala cos przeciwko to pewnie by dala znac.
"Ksiądz zaprzyśiężył się przed Bogiem, nie mógł skłamać bo wie że to jest grzech."
Bo ksieza robia tylko dobre rzeczy, nie? Te przypadki macania chlopcow byly wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to mi wlasnie chodzilo na poczatku, ateisci maja wszystko w dupie i zazwczyaj ich wypowiedzi sa obrazajace w stosunku do wierzacych, idealny przyklad jest pare postow wyzej...

ps. nie mowie, ze wszyscy ateisci sa be, ale skoro oni jada po mojej wierze to dlaczego ja mam nie jechac po ich nie wierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zmiennym jest, teoria teorią, praktyka praktyką a życie i tak zaskakuje. ;-P

Co z tego że, teoretycznie nie powinien kłamać skoro jest taka możliwość? Hm?

W każdej grupie hm ... zawodowej są ci "źli", są adwokaci złodzieje, księża pedofile, nauczyciele oszuści itd itd. Nie można ślepo i bezkrytycznie każdemu we wszystko wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:25, Zauri napisał:

o to mi wlasnie chodzilo na poczatku, ateisci maja wszystko w dupie i zazwczyaj ich wypowiedzi
sa obrazajace w stosunku do wierzacych, idealny przyklad jest pare postow wyzej...

ps. nie mowie, ze wszyscy ateisci sa be, ale skoro oni jada po mojej wierze to dlaczego
ja mam nie jechac po ich nie wierze ?

bo jako wzorowy chrześcijanin powinieneś przebaczać, c''nie? patrz jaka głupia ta wiara :) (bez obrazy ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:17, Bezi_113 napisał:

ALE CZŁOWIEKU CZY TY ROZUMIESZ ŻE TO BYŁ KSIĄDZ !?
Ksiądz zaprzyśiężył się przed Bogiem, nie mógł skłamać bo wie że to jest grzech.


http://www.google.pl/search?q=ksi%C4%85dz+pedofil
Może to cię ściągnie na ziemię...

@SoundWave
OWN3D. :D Ja tam w szczegóły nie wnikam... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:17, Bezi_113 napisał:

ALE CZŁOWIEKU CZY TY ROZUMIESZ ŻE TO BYŁ KSIĄDZ !?
Ksiądz zaprzyśiężył się przed Bogiem, nie mógł skłamać bo wie że to jest grzech.
Opowiedz tę historyjkę jakiemuś chrześcijaninowi zobaczymy jak zareaguje :]


Nie wierz tak bezkrytycznie we wszystko, każdy ksiądz jest tylko człowiekiem, a wielu z nich ma sporo wad, są też przestępcy, krętacze, biznesmeni itd itp nie kierujący się tym, czym kierować się powinni. Właśnie Twój przykład pokazuje jak łatwo jest ludźmi manipulować... wierzysz księdzu tylko dlatego, bo on jest księdzem, nie przyjdzie Ci do głowy sprawdzić jego słów, nie znasz pewnie tego gościa, nie wiesz, czy jest godny zaufania... ale mu wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 23:25, Zauri napisał:

ps. nie mowie, ze wszyscy ateisci sa be, ale skoro oni jada po mojej wierze to dlaczego
ja mam nie jechac po ich nie wierze ?

Mozesz probowac. Ale twoje jechanie po czyms co nie istnieje jest smieszne :) Widzisz, to tak jakby ateisci obwiniali boga za swoje niepowodzenia i inne takie. Ale jesli urojenia ci sprawiaja przyjemnosc- do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz bywa.
Dobra przyznaję możliwe że ksiądz trioche coś tam przekręcił bo on ma 80 z hakiem.
Możliwe że uwierzyłem w coś co rzeczywiście miało inny przebieg wydarzeń.
Cóż moglibyście tylko nie obrażać innych chrześcijan .
Jakoś nie miałem zbytnio wyboru przy przyjmowaniu religii, rodzice byli chrześcijanami, to Oni zdecydowali że mnie ochszczą, to oni każą mi chodzić na religię taką wiarę się przyjmuje u mnie w rodzinie.
Ja przyjąłem chrześcijaństwo, uwierzyłem a Pana Boga i dalej wierzę :]
Myślcie se co chcecie .
@ SonudWave
"Cóż moglibyście tylko nie obrażać innych chrześcijan ." szczególnie o Tobie mowa bo to zbyt miłe nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:25, Zauri napisał:

ps. nie mowie, ze wszyscy ateisci sa be, ale skoro oni jada po mojej wierze to dlaczego
ja mam nie jechac po ich nie wierze ?


Po jakiej wierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować