• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
haszysz152

CDP mnie olało...moze wy pomorzecie!?

Pytanie

Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie jest sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde za*a pomoc:(
Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze ze nie moze polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:11, Rataxas II napisał:

Nic sie nie martw nie jestes sam , ja proboje uzyskac pomoc techniczna od jakiegos tygodnia
- bezskutecznie.


beznadzieja, place za 2x gry 320 zl a tutaj nie moge grac przez siec do tego nikt mi nie chce pomoc-paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:14, haszysz152 napisał:

ps. wiecie ze produkcja samej plyty itd bez pudla i tylko w zwyklym boxie to koszt 5 zl?


no i co z tego ?

jeszcze ją ktoś musi wyprodukować :) a to jest jak sądze BARDZO, BARDZO duży koszt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Produkcja tak, ale do tego dochodzi czas, który twórcy wkładają w robienie gry. Siedzą po nocach przez 4-5 lat, skubią coś w kodzie, a potem wydają to na tej płytce. Potem sprzedają innym prawa do wydawania gry i tak to się kręci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:10, haszysz152 napisał:

Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie jest
sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde zajebista pomoc:(
Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze ze nie moze
polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co chodzi!?



Po pierwsze: napisz maila

Po drugie: poczytaj słownik ortograficzny (jest tam dużo bardzo ciekawych rzeczy, których mógłbyś się nauczyć)

Po trzecie: nie wnerwiaj się tak bo to nic nie pomoże

Po czwarte: telefon do CDP to: (022) 519 69 00 (wybierz 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:10, haszysz152 napisał:

Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie jest
sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde zajebista pomoc:(

Wiesz, nie musieli Cię od razu olać, mogli mieć np. kłopoty techniczne, więc spróbuj jeszcze raz, a jeśli i to nie poskutkuje to napisz maila do pomocy technicznej na pomoc@gram.pl

Dnia 14.12.2006 o 17:10, haszysz152 napisał:

Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze ze nie moze
polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co chodzi!?

Najlepiej spróbuj to zrobić jeszcze raz i tym razem spisz dokładnie treść błędu, wtedy jest większa szansa na to, że ktoś będzie umiał Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:16, Adamzzz napisał:

> Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie
jest
> sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde zajebista pomoc:(

> Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze ze nie
moze
> polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co chodzi!?



Po pierwsze: napisz maila

Po drugie: poczytaj słownik ortograficzny (jest tam dużo bardzo ciekawych rzeczy, których mógłbyś
się nauczyć)

Po trzecie: nie wnerwiaj się tak bo to nic nie pomoże

Po czwarte: telefon do CDP to: (022) 519 69 00 (wybierz 0)


baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie jaka jakas ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:14, haszysz152 napisał:

ps. wiecie ze produkcja samej plyty itd bez pudla i tylko w zwyklym boxie to koszt 5 zl?


Nawet znacznie, znacznie mniej, pomyśl że w markecie można kupić płytkę za 60 gr, a box za 1 zl ....
A wiesz ile kosztuje zrobienie gry, np. takiej jak NWN2 ? Utrzymać przez tyle czasu cały zespół programistów i mieć nadzieję że gra się sprzeda w takiej ilości że pokryje koszty rodukcji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:18, haszysz152 napisał:

> > Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie

> jest
> > sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde zajebista pomoc:(

>
> > Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze
ze nie
> moze
> > polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co chodzi!?

>
>
>
> Po pierwsze: napisz maila
>
> Po drugie: poczytaj słownik ortograficzny (jest tam dużo bardzo ciekawych rzeczy, których
mógłbyś
> się nauczyć)
>
> Po trzecie: nie wnerwiaj się tak bo to nic nie pomoże
>
> Po czwarte: telefon do CDP to: (022) 519 69 00 (wybierz 0)

baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco
wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie
jaka jakas ciota



Telefon to 519 69 00 anie 66.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:18, haszysz152 napisał:

baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco
wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie
jaka jakas ciota

Gratuluję dojrzałego podejścia do sprawy, za chwilę za sprawą kolejnego "kujonka" doczekasz się degrada. Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:18, haszysz152 napisał:

baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco
wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie
jaka jakas ciota


Chcesz pomóc takiemu, a tu proszę jaka wdzięczność... Nieładnie się zachowałeś przeproś kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:19, Adamzzz napisał:

> > > Dzwonie do cdp odbieraja kaza mi zadzwonic na koncowke 66 do pomocy technicznej...dzwonie

>
> > jest
> > > sygnal i jakby ktos odlanczal tak jakby sie traci sygnal , naprawde zajebista
pomoc:(
>
> >
> > > Chodzi o to ze mam NWN2 EK CE i loguje sie na jakkis serv i robie postac i pisze

> ze nie
> > moze
> > > polonczyc bo jakis "HAK" i cos tam niezostalo zaladowane a ja chce grac! o co
chodzi!?
>
> >
> >
> >
> > Po pierwsze: napisz maila
> >
> > Po drugie: poczytaj słownik ortograficzny (jest tam dużo bardzo ciekawych rzeczy,
których
> mógłbyś
> > się nauczyć)
> >
> > Po trzecie: nie wnerwiaj się tak bo to nic nie pomoże
> >
> > Po czwarte: telefon do CDP to: (022) 519 69 00 (wybierz 0)
>
> baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem
wystarczajaco
> wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz
pewnie
> jaka jakas ciota


Telefon to 519 69 00 anie 66.



66 na koncu durna ku*, to do pomcy technczej tam mi kazali zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:20, hehe napisał:

> baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem
wystarczajaco
> wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz
pewnie
> jaka jakas ciota

Chcesz pomóc takiemu, a tu proszę jaka wdzięczność... Nieładnie się zachowałeś przeproś kolegę


ssij pale cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękujemy Panu. Ban.

Od siebie dodam, iż "haszyszom", którzy anonimowo próbują zrobić zamieszanie na forum gram.pl dziękujemy bez zbędnych pytań.

A Gramowiczów obrażać nie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.12.2006 o 17:18, haszysz152 napisał:

baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco
wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie
jaka jakas ciota

za obrażania innych forumowiczów-ostrzezenie lub degradacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2006 o 17:18, haszysz152 napisał:

baranie dzwonilem i na 69 66 to do pomcy technicznej i mnie nie poczuaj bo juz jestem wystarczajaco
wkurw**** i nie otrzymalem pomocy a jak niemasz co pisac to nie pisz kujonku wygladasz pewnie
jaka jakas ciota

A ja Ci proponuję, żebyś nie obrażał tutaj użytkowników, którzy w takim wypadku nie będą mieli wielkiej chęci Ci pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować