Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

8 nowości na PS2 i PSP już dziś!

19 postów w tym temacie

Juz w styczniu bedzie PSP :) Wiec kupuje to tego PES 6 GTA i Tekkena. i przez najblizsze 2 lata nie musze nic wydawac na gry na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:36, will.i.am napisał:

czemu gry na konsole sa taaaaaakie drogie? na xboxa 360 to juz w ogole kompletne dno


Ponieważ producenci konsol zarabiają nie na sprzęcie, a na grach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suikoden V (PlayStation 2) - kolejna część znanego i powszechnie lubianej konsolowej gry RPG. Cena: 179,90 zł.

Błąd. :)

A gdzie edycja postów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:12, zygzaak napisał:

Ceny gier odstraszają mnie od kupna PSP. :( Trzy gry po 200 zł i już mam właściwie drugą konsolę.

Tylko ze nie musisz dokupowac nowej karty graficznej, lepszego procesora, pamieci RAM itp. A wiadomo ze mniej zachodu z kupem gry niz z zainstalowaniem nowej czesci do kompa. Ale tak klocil sie juz Smuggler w AR z jakims gosciem wiec nie trobmy tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak Benitokks. Wyprodukowanie konsoli kosztuje, powiedzmy, 100 zł, dystrybucja i sprzedaż (na jedną konsolę) to koło... 30? 40 zł? 700-140=560 zł zysku na samej konsoli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka razy czytałem, że wyprodukowanie PS3 wynosi więcej niż te $600 z racji same choćby BlueRay''a...i dlatego SONY zarobi dopiero na grach....tak było zawsze przynajmniej na poczatku, do wynalezienia lepszej technologii produkcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem młody i głupi i nie wyłaczyłem konsoli przez 4 dni bo grałem w Metal Gear Solid na PSX''ie i nie wiedziałem jak się save''uje... Nie znałem wtedy angielskiego oczywiście to było chyba coś koło 1999-2000...
Teraz wiedzę jaki "gupi" byłem..:D

A powiem jedno...wreszcie!! MGS3: Subsistance w ofercie gram...! Jadę w tym tygodniu do sklepu konsolowego PS2 se sprawić na święta..! Mam nadzieję, ze sprawię sobie tego nowego Metala!

Hideo Kojima rulezZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować