Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień ósmy

35 postów w tym temacie

Hakken

Tydzień z Neverwinter Nights 2 wciąż trwa. Ostatnio opowiadaliśmy wam o klasach podstawowych, dziś zaś nadszedł czas by powiedzieć co nieco o tym co wszystkie tygrysy lubią najbardziej, czyli klasach prestiżowych. To właśnie dzięki nim wasze postaci będą mogły robić rzeczy niedostępne zwykłym śmiertelnikom. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Neverwinter Nights 2 - dzień ósmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:59, adam3400 napisał:

Czemu jest dzień ósmy jak tydzień ma 7 dni??


Zapytaj CDP wiec czemu jest miesiecznikiem a wydaje 13 numerow.

Caly tydzien z Neverem bardzo mi sie spodobal, fajne teksty, brawa dla calej ekipy gram.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Czemu jest dzień ósmy jak tydzień ma 7 dni??

to wielka zagadka. (podpowiedź: ile na Fearunie tydzień ma dni?)

->Ale ludzie wcześnie śpią...

Gram nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 07:09, Radzisz napisał:

Mam nadzieje że w końcu zaprezentujecie samą grę :P Heheh dzięki temu wiem co wybrać na warlocka
- bladego mistrza! :P


Wiem, że to nie temat ogólny, ale... Nie opłaca się. Spellcaster tylko czysty albo z PrC dającymi pełny caster lvl.
Palemaster daje tylko połowe przyrostu caster lvla, a jego class features nie rekompensuja tego w pełni. Szczególnie warlockowi, który inwokacji ma mało i każda dodatkowa jest na wagę złota.

Z warlockiem problem jest tym większy, że on nie jest klasą stricte czarującą. Nie pamiętam, czy w PnP PrC dające +1 spellcaster lvl w ogóle zwiększały możliwości warlocka w zakresie inwokacji / przyrostu mocy eldritch blasta i zupełnie nie mam pojęcia jak chłopcy z obsidiana to rozwiązali. W każdym razie 20 lvl warlock to je ono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ netzachTM
Nowy jestem w neverwinter nights ;) Grę już zakupiłem czekam aż komp nowy będzie (jeszcze tydzien ahh... cdp zarobi sobie na mnie :P nowe giery będę kupował) i będę się bawił :D Hmmm a czy w neverwinter jest dokładnie jakaś klasa czarująca tak jak mag w wowie? :P Bo mi się tam podobało... A zresztą spróbuje każdej klasy nie płace abonamentu tutaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie ejstem pewny, ale wczoraj chyba pisali o takich klasach jak zaklinacz, czarnoksięznik i chyba też cos o "MAGU"... Jak myslisz czy to mogą BYĆ klasy czarujace???!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 09:07, Radzisz napisał:

a czy w neverwinter jest dokładnie jakaś klasa czarująca tak jak mag w wowie? :P

Mnóstwo. Czarodziej (klasyczny mag), czarownik, Czarnoksiężnik. Pomniejsi czarujący, to bardowie. Oprócz tego czarami kapłańskimi posługują się klerycy oraz paladyni i łowcy jako ich słabsza wersja. Specjalną postacią czarującą jest druid, który jest postacią pośrednią czary ma niby kapłańskie, ale są one bardzo ofensywne i niszczycielskie. Praktycznie kazda postać poza czystym wojownikiem, barbarzyńcą i złodziejem ma jakieś czary. Przy czym ten ostatni potrafi używać zabawki czarodzieja takie jak różdżki i zwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no muszę przyznać, że co do klas prestiżowych, to twórcy nie ograniczyli się tylko do tych z Przewodnika Mistrza Podziemi, ale sięgneli i do innych dodatków. Całkiem nieźle. Mistrz oręża w cRPG, muszę to zobaczyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale od kiedy to w Faerunie jest coś takiego jak tydzień??? ;) Dekadzień.
Klasy czarujące można podzielić na czarowników objawień (kapłan, druid, paladyn i łowca) i wtajemniczeń (czarodziej, zaklinacz i bard). Warlock nie jest żadnym z powyższych. Dlatego też przy żadnej klasie prestiżowej nie odniesiemy korzyści w postaci wzrostu poziomu czarującego czy nowych inkantacji. Taka mała rada - grając warlockiem naprawdę opłaca się wziąć polimorfię (jak już będzie dostępna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale od kiedy to w Faerunie jest coś takiego jak tydzień??? ;) Dekadzień.
Klasy czarujące można podzielić na czarowników objawień (kapłan, druid, paladyn i łowca) i wtajemniczeń (czarodziej, zaklinacz i bard). Warlock nie jest żadnym z powyższych. Dlatego też przy żadnej klasie prestiżowej nie odniesiemy korzyści w postaci wzrostu poziomu czarującego czy nowych inkantacji. Taka mała rada - grając warlockiem naprawdę opłaca się wziąć polimorfię (jak już będzie dostępna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, to jest ciekawe. Myślałem, że polskie tłumaczenia są dziwne, ale Niesamowity Rycerz!? Co to ma być!? Kto ma takie pomysły, z opisu wynika, że to jest Eldrith Knight, ale po tłumaczeniu nigdy bym się nie domyślił.

Mistyczny oszust też bajerancko brzmi. Wiedziałem, że po arcane archer, nie oprą się zrobienia kolejnego Mistycznego, ale ten oszust. Sam nie wiem... dziwne to jest. :P

No i myślałem, że Frienzed to jest oszalały, a nie rozszalały. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!

A ja gdybałem przy którymś Tygodniu, czy też będzie kiedyś Tydzień trwający ponad 7 dni? To było przy okazji kolejnego Tygodnia pięciodniowego :) . No i jest.

PS Racja, w Faerunie ludzie (i nie tylko :) ) mierzą czas m.in. dekadniami :P . Może to dlatego? I dostaniemy jeszcze 2 odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować