Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights pomaga studentom?

41 postów w tym temacie

Domek

Jeden z brytyjskich College’ów wprowadził w porozumieniu z firmą Atari dość ciekawy projekt. W jego ramach studenci wykorzystywali do pomocy w nauce grę Neverwinter Nights... na tyle skutecznie, że rozwiązaniem zainteresowały się inne angielskie uczelnie!

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights pomaga studentom?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NwN rules hehe :D nie moge sie doczekac NwN 2, a tak wracaja do tresci watku nwn to naprawde dobra gra z ktorej mozna sie wielce nauczyc... nie tylko wspolpracy ( servery online) grajac w zespole, ale rowniez, skryptowania, tworczego tworzenia w zastawie narzedzi .. wiec nie dziwie sie zbytnio ze taka kultowa gra znalazle zastosowanie nawet w College''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nareście ktoś wyżej postawiony zobaczy, że gry komputerowe to nie tylko zabawa dla pryszczatych, rudych (:D), okularników, nie mogących sobie poradzić z rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:53, sathorn1 napisał:

Może nareście ktoś wyżej postawiony zobaczy, że gry komputerowe to nie tylko zabawa dla pryszczatych, rudych (:D),
okularników, nie mogących sobie poradzić z rzeczywistością...


A kto tak twierdzi?

A wracając do tematu, to swego rodzaju przełomowe wydarzenie dla gier komputerowych. Czekam na szczegółowe badania nad fenomenem Baldurs Gate 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:59, Arxel napisał:

> Może nareście ktoś wyżej postawiony zobaczy, że gry komputerowe to nie tylko zabawa dla pryszczatych, rudych (:D),

> okularników, nie mogących sobie poradzić z rzeczywistością...

A kto tak twierdzi?

A wracając do tematu, to swego
rodzaju przełomowe wydarzenie dla gier komputerowych. Czekam na szczegółowe badania nad fenomenem Baldurs Gate 2. :)


80% ludzi po 45-ce :D. Pseudo-rodzinni politycy i mocherowe berety (o ile wiedzą co to są gry komputerowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 17:07, Thom_Headhunter napisał:

czyli życie przenosi sie z realu do wirtualu? to ja wysiadam z tej szalonej karuzeli


ostatni pociąg do wired odjeżdża o 8.00 opóźnienie wywołane lagami wynosi 3 nanosekundy, niech Lain bedzie z Wami.... swoją drogą ciekawa sprawa, pytanie kiedy u nas wprowadzą tego typu naukę pracy w grupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2005 o 17:18, spec_naz_ist napisał:

ostatni pociąg do wired odjeżdża
o 8.00 opóźnienie wywołane lagami wynosi 3 nanosekundy, niech Lain bedzie z Wami.... swoją drogą ciekawa sprawa, pytanie
kiedy u nas wprowadzą tego typu naukę pracy w grupach...


Jakoś wątpie aby u nas wprowadzono taki sposób nauczania. Po pierwsze dla mnie szkoła jest czasem odpoczynku od kompa a po drugie u nas w Polsce szkoły mają słabe komputery, przynajmnie u mnie. Aby więc uczyć za pomocą gier by musieli wymienić sprzęt, a sporo pieniędzy na to potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :)
Ja też mogę powiedzieć że NWN mi pomógł :)
Otóż, dzieki edytorowi do tej gry sporo nauczyłem się o programowaniu, petlach, warunkach itd :)
Potem mogłem zarąbiście świecić na infie :) Dzięki temu skończyłem 2 klasę LO z celującym z informatyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ostatni pociąg do wired odjeżdża o 8.00 opóźnienie wywołane lagami wynosi 3 nanosekundy, niech Lain bedzie >z Wami.... swoją drogą ciekawa sprawa, pytanie kiedy u nas wprowadzą tego typu naukę pracy w grupach...

widzisz? juz ci troche siadlo na dyńke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu ! ale w Polsce tego nigdy nie będzie , bo zawsze będziemy zacofani, pomimo rewelacyjnych cen Cdprojektu, poczekamy conajmniej 20 lat na takie ceny gier/sprzętu komputerowego na takie jakie są w usa, wielkiej brytanii... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:09, Thom_Headhunter napisał:

widzisz? juz ci troche siadlo
na dyńke :)

kazdy stara sie jakoś sobie radzić w trudnym swiecie :D ja np. zwariowałem i jest mi dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować