Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights pomaga studentom?

41 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2005 o 19:30, spec_naz_ist napisał:

np. zwariowałem i jest mi dużo lepiej.

no dzisiaj norolmalny to ma cieżko, nawet lepper zrobił zwrot o 180 stopni i mu nagle przywatyzacja (o ile polacy na tym zarobią) oraz Balcerowicz (bo to nie jego wina tylko ustawy) przeszkadzać przestali. i jak tu nie oszaleć jak nawet najbardziej stabilni politycy (balcerowicz musi odejsc! ile razy to szłyszeliśmy?) ni stąd ni zowąd są zastępowani prez klony ew poddawani praniu muzgu? jescze troche i sie okaże nam wprowadzą jednomoandatowe okręgi wyborcze, zlikwidują senat oraz immunitet poselski a także wprowadzą wybory bezpośrednie do sejmu (jak cuda to na całego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 19:46, sig. napisał:

> np. zwariowałem i jest mi dużo lepiej.
no dzisiaj norolmalny to ma cieżko, nawet lepper zrobił zwrot o 180 stopni
i mu nagle przywatyzacja (o ile polacy na tym zarobią) oraz Balcerowicz (bo to nie jego wina tylko ustawy) przeszkadzać
przestali. i jak tu nie oszaleć jak nawet najbardziej stabilni politycy (balcerowicz musi odejsc! ile razy to szłyszeliśmy?)
ni stąd ni zowąd są zastępowani prez klony ew poddawani praniu muzgu? jescze troche i sie okaże nam wprowadzą jednomoandatowe
okręgi wyborcze, zlikwidują senat oraz immunitet poselski a także wprowadzą wybory bezpośrednie do sejmu (jak cuda to na
całego).


...a ten post jest genialną wręcz refleksją na temat NWN w szkołach ;P
Uważajcie żeby się za duży off-topic nie zrobił, to jeszcze nie jest tak daleko, ale niedługo odejdzie.

Wiadomo co tak właściwie uczniowie mieli zrobić w tamtym scenariuszu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozmawiajmy o tak strasznych tematach jak sprawy polityczne w polsce zwłaszcze ze się noc zbliża, ja naprawdę nie chce mieć koszmarów w nocy. zresztą teraz to już chyba i tak nic nas (jako państwa spotkać gorszego nie może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanen NWN ale sądze że baldury są lepsze, a przechodząc do rzeczy to myślę, że to naprawde nie głupie żeby uczyć wspólpracy używając gier

Ps:Pozdro dla wszystkich graczy GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kometarze, ze u nas tego nie bedzie? Sam to wprowadzalem do programu studiów. Juz od ponad roku uzywa sie na PG, NWN do pomocy w projekcie grupowym :) Nie tylko anglicy wpadaja na dobre pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:30, Zefir napisał:

Co to za kometarze, ze u nas tego nie bedzie? Sam to wprowadzalem do programu studiów. Juz od ponad roku uzywa sie na PG,
NWN do pomocy w projekcie grupowym :) Nie tylko anglicy wpadaja na dobre pomysly.


PG... Politechnika Gdańska??? :)
Zgaduję tylko... O jakiej uczelni i konkretnym kierunku mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko slyszalem ze na pg sa zajecia z CS-a jako projekt grupowy(nauka wspolpracy czy jakos tak) o NWN nic nie slyszalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie totalna bzdura jak zauwazyl to pierwszy poster, ale to nie zmienia fakty ze im zazdroszcze i tez tak chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak PG to politechnika Gdańska
i chodzi o informatyke na wydziale Elektorniki Telekomunikacji i Informatyki specjalizacje Przetwarzanie Dokumentów Cyfrowych. Wiem bo sam tam studiuje ;) Faktycznie w planie (czyli będzie za kilka tygodni) projektu grupowego mamy NWN .Jezeli chodzi o CSa to mieliśmy ze dwa zajęcia, ale szybko zmieniliśmy środowisko na Wolfensteina Enemy Teritory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawey pomysl. Z tego co piszecie to u Nas jest organizowany konkurs, ale nie oparty na grze tylko na gieldzie o_O Mamy do dyspozycji 100 tys wirtualnych zl i trzeba inwestowac na gieldzie. Polega to na tym, ze sa analizowane wyniki roznych firm, a my w nie inwestujemy i liczymy zyski i straty z akcji i obligacji ^^ No coz jest podany termin, od ktorego do ktorego cala akcja sie toczy i kto najwiecej zarobi ten wygrywa konkurs :D Do tego trzeba robic dokladne notatki itp. jak makler. Ciekawe i mozna szybko nauczyc sie schematu calej naszej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 21:24, WolT napisał:

Podali by linka do tych scenariuszy :):) Chetnie bym se w nie zagral i moze bym sie czego nauczyl ^^

Zainstalowałbym w szkole na kompach i byśmy grali na informatyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować