Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 jeszcze bardziej wstecznie kompatybilny

32 postów w tym temacie

@cienisław
bardzo bym chciał żeby było tak jak mówisz ale w to "M$ nie zostawi graczy na lodzie" niestety trudno mi uwierzyć. Poczytaj sobie na necie co zrobili z użytkownikami, którym padły konsole po ich update`cie a nie mieli już na nie gwarancji, zwyczajnie ich olali, podobnie wygląda sprawa z X1 na którego mało co już wychodzi (podczas gdy na PS2 jest masa nowych i bardzo ciekawych tytułów) plotka niesie że stoi za tym M$, chcąc w ten sposób nakłonić użytkowników X1 do przesiadki na X0. Ile w tym prawdy nie wiem ale M$ z pewnością nie jest firmą której można bezgranicznie ufać, podobnie jak Sony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 13:25, Benitokks napisał:

bardzo bym chciał żeby było tak jak mówisz ale w to "M$ nie zostawi graczy na lodzie" niestety
trudno mi uwierzyć. Poczytaj sobie na necie co zrobili z użytkownikami, którym padły konsole
po ich update`cie a nie mieli już na nie gwarancji, zwyczajnie ich olali, podobnie wygląda


wszystkim niestety nie da rady dogodzic;-( nie bronie bezgranicznie m$, jesli chodzi o nextgeny to co oferuje m$ bardziej mi sie podoba niz sony i nintendo razem wziete (chyba ze przejade sie do kumpla na łii i zmienie zdanie).

Dnia 15.12.2006 o 13:25, Benitokks napisał:

sprawa z X1 na którego mało co już wychodzi (podczas gdy na PS2 jest masa nowych i bardzo ciekawych
tytułów) plotka niesie że stoi za tym M$, chcąc w ten sposób nakłonić użytkowników X1 do przesiadki
na X0. Ile w tym prawdy nie wiem ale M$ z pewnością nie jest firmą której można bezgranicznie
ufać, podobnie jak Sony;)


na x1 m$ polozyl kreske i z jednej strony trudno sie dziwic. now konsola jest juz dostepna od roku, wiec nie ma sensu robic ''gorszej'' konwersji na starsza konsole, tylko boostowac sprzedaz ograniczajac liczbe nowosci na starego kloca. ps2 ciagle jest na topie i to nie ze wzgledu na to, ze ps3 dopiero miala premiere. to mocno faworyzowana platforma, a gry ciagle na nie powstawac beda, chociaz mysle ze 2007 to krytyczna data jesli chodzi o naprawde jakies killery - gow2 wyjdzie i to tyle co by mnie interesowalo. kiedy ps3 rozpleni sie po swiecie w odpowiedniej liczbie egzemplarzy, tak zeby wydawcy mogli bez strat odciac pepowine od ps2, zrobia to na pewno.

tak przy okazji - wyszla nowa zelda, ani wersja na gcn ani na wii nie wyglada olsniewajaco (480p kiszka). textury srednie, geometria nie jakos wyszukana - re4 zdecydowanie to nie jest. ale wyszla i bede w nia gral, tylko i wylacznie dlatego ze to zelda i na grafe mozna przymknac oko (bo muza daje rade, jak w kazdej zeldzie). chociaz nie ukrywam, ze wolalbym zobaczyc zelde w 720p, z texturami wiekszej rozdzielczosci i chojniejsza reka rozdzielonymi polygonami. niestety, bigN wybralo taka a nie inna droge i musi mi wystarczyc to co jest. ale do grania w cod3 na wii nikt mnie nie zmusi o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cienislaw
co do polityki M$ i "dbania" przez nich o swoich użytkowników się nie zgadzamy i niech tak pozostanie;) co do Zeldy to nie grałem ale słyszałem że tradycyjnie jest rewelacyjna. Nie kupię dla jednej gry Wii ale jeśli ktoś ze znajomych to zrobi to na pewno wymienię się z nim na kilka dni za X0 tylko po to aby w nią zagrać;) Ja również chciałbym widzieć nowe produkcje wielkiego N w wysokiej rozdziałce i ze znacznie lepszą grafą no ale cóż będzie trzeba zadowolić się tym co jest... zresztą grafika to nie wszystko liczy się fun (co pokazuje DS bijący na głowę PSP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:04, Benitokks napisał:

co do polityki M$ i "dbania" przez nich o swoich użytkowników się nie zgadzamy i niech tak
pozostanie;)


o i tak powinno byc zawse - grzecznie i konkretnie. wiesz, to co my myslimy i tak jest malo wazne. najwazniejsze jest co mysla ludziki w m$ bo to co wymysla to my dostaniemy i mozemy albo sie zgadzac, albo nie. i tak, mamy prawdo wyjsc na ulice i powiedziec ze nam sie polityka m$ nie podoba;-)

Dnia 15.12.2006 o 14:04, Benitokks napisał:

co do Zeldy to nie grałem ale słyszałem że tradycyjnie jest rewelacyjna. Nie kupię


rewelacyjna... dawno nie uzylem tego zwrotu w okrelesleniu jakiejs gry (re4 to juz 2 lata prawie). jest bardzo dobra, trzyma klimat. trzeba bedzie pograc wiecej, zeby docenic fabule ect.

Dnia 15.12.2006 o 14:04, Benitokks napisał:

dla jednej gry Wii ale jeśli ktoś ze znajomych to zrobi to na pewno wymienię się z nim na kilka
dni za X0 tylko po to aby w nią zagrać;) Ja również chciałbym widzieć nowe produkcje wielkiego
N w wysokiej rozdziałce i ze znacznie lepszą grafą no ale cóż będzie trzeba zadowolić się tym
co jest... zresztą grafika to nie wszystko liczy się fun (co pokazuje DS bijący na głowę PSP)


hmmm. w moim przypadku jest tak, ze jesli chodzi o konsole przenosne, to zdecydowanie bardziej podoba mi sie to co oferuje DS a nie PSP. nadal jestem zdania ze na kieszonsolke dobrze narysowane 2D jest lepsze niz 3D. mialem dluuugo GBA i bylem zachwycony, na wiosne przymierzam sie do DS''a i wiem na pewno - nie mam zamiaru grac w gry 3D na DSie, wogole mnie to nie pociaga. oby wiilot sie obronil i sprawil, ze ludzie beda chcieli miec wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:35, cienislaw napisał:

o i tak powinno byc zawse - grzecznie i konkretnie. wiesz, to co my myslimy i tak jest malo
wazne. najwazniejsze jest co mysla ludziki w m$ bo to co wymysla to my dostaniemy i mozemy
albo sie zgadzac, albo nie. i tak, mamy prawdo wyjsc na ulice i powiedziec ze nam sie polityka
m$ nie podoba;-)

Wiesz to pierwsze zdanie mógłbym odebrać dwojako, druga opcja jest taka iż uważasz że na co dzień jestem niegrzeczny i mało konkretny ale chyba nie o to Ci chodziło;) Ja uważam, że to co my myślimy jest bardzo ważne i to właśnie "ludziki":) z M$ powinny się do nas dostosować jako do swoich klientów - prawo rynku

Dnia 15.12.2006 o 14:35, cienislaw napisał:

rewelacyjna... dawno nie uzylem tego zwrotu w okrelesleniu jakiejs gry (re4 to juz 2 lata prawie).
jest bardzo dobra, trzyma klimat. trzeba bedzie pograc wiecej, zeby docenic fabule ect.

Nowa Zelda została oceniona wyżej od Gow pomimo duuużo słabszej grafy więc nie bałem się użyć określenia "rewelacyjna":) a co do tego czy ludzie będą chcieli kupić Wii to nie ma się co martwić, wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży:
http://nexgenwars.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gów**o warty ten update! Uwielbiamy grac z zona w Soul Calibur II i nie dziala bo mamy rzecz jasna wersję EUR. Za duzo w tym updat`cie jest wyszczególnionych regionów. Liczymy, że szybko to poprawią jednakże i tak wystarczająco długo się czeka na kolejne poprawki. Czemu nie może być bezproblemowo jak to było za czasów PS2<--PSX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:14, Valium napisał:

Ja tylko dorzuce, ze Crackdown (23.02.07) bedzie w pelni po polsku, tak samo jak forza 2 (czerwiec).
Sry za offtop :)

To miło, ale 10x bardziej chciałbym zobaczyć spolonizowany Mass effect, Blue Dragon czy Lost Odyssey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 20:06, Benitokks napisał:

> Ja tylko dorzuce, ze Crackdown (23.02.07) bedzie w pelni po polsku, tak samo jak forza
2 (czerwiec).
> Sry za offtop :)
To miło, ale 10x bardziej chciałbym zobaczyć spolonizowany Mass effect, Blue Dragon czy Lost
Odyssey;)

Zgadzam sie, grom fabularnym polonizacja jest bardziej potrzebana niż strzelance i samochodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy ktos orientuje sie czy Shenmue 2 na 100% pojdzie na xboxie 360??Mam te gre oryginalna i tylko dlatego jeszcze nie sprzedalem xa 1 a nie kupilem 360 bo ciagle w nia gram:)Mam telewizor 720p wiec gra zbyt dobrze nie wyglada wiec czy na x360 bedzie lepiej??Prosze o odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować