Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 13:44, Arclight napisał:

U mnie to nie listonosz przynosi przesyłki, ale kurier poczty. Rozwozi tak koło 14 - 15.


O.o wlałeś w me sercę odrobinę nadziei :)
Ale upewniałem się, że Pocztex nie obsługuje przesyłek pocztowych, więc kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grr.. jestem juz zły na tą poczte... zamowilem moje Diablo 2 Zlota Edycje w piatek CDP wyslali ja w poniedzialek 20 marca a przewidywany termin dostawy to 22-23 marca no to powinienem dostac na 100% dziś ale wątpie zara bedzie 18 godzina zara poczte zamkną i gówno z tego bedzie ale to jest chamsto no... :/ a jak jutro nie dostane a potem weekend bedzie a w weekendy poczta nie pracuje :/ grr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:51, Isar napisał:

grr.. jestem juz zły na tą poczte... zamowilem moje Diablo 2 Zlota Edycje w piatek CDP wyslali
ja w poniedzialek 20 marca a przewidywany termin dostawy to 22-23 marca no to powinienem dostac
na 100% dziś ale wątpie zara bedzie 18 godzina zara poczte zamkną i gówno z tego bedzie ale
to jest chamsto no... :/ a jak jutro nie dostane a potem weekend bedzie a w weekendy poczta
nie pracuje :/ grr....


no i super mamy piątek 16:12 a ja dalej nie mam gry :/ kurde no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko.... żygać mi się chce jak mam coś posłać pocztą polską. Brat wysyłał płyty do koleżanki w Angli dopiero 4 doszła a 3 wyparowały. My mieszkamy na śląsku i brat wysyłał list do kolesia w Krakowie - dotarła po tygodniu a to był polecony :| I ja jak sprzedawałem gre to jak koleś mi wysłał PLN z Częstochowy to szło 1tydzień i weekend :| ale to jest to że my nie mieszkamy na jakiś odludziu tylko 3km od miasta w którym mieszka 30.000 osób :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem tego, CDP wysyla paczki pocztą priorytetem pisze tam ze paczka do 3 dni dojdzie a ja czekam 5 dzien i nic no mam pytanie czy mam szanse dostac to Diablo 2 Zlotą Edycje w naspęnym tygodniu czy moze za miesiąc !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 17:29, Isar napisał:

nierozumiem tego, CDP wysyla paczki pocztą priorytetem pisze tam ze paczka do 3 dni dojdzie
a ja czekam 5 dzien i nic no mam pytanie czy mam szanse dostac to Diablo 2 Zlotą Edycje w naspęnym
tygodniu czy moze za miesiąc !!!!!!!!


U mnie jak do tej pory priorytety dochodziły po dwóch dniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 17:52, Sarafan_Knight napisał:

> nierozumiem tego, CDP wysyla paczki pocztą priorytetem pisze tam ze paczka do 3 dni dojdzie

> a ja czekam 5 dzien i nic no mam pytanie czy mam szanse dostac to Diablo 2 Zlotą Edycje
w naspęnym
> tygodniu czy moze za miesiąc !!!!!!!!

U mnie jak do tej pory priorytety dochodziły po dwóch dniach. :)


Napisałem do dzialu obslugi klienta gram.pl a piec minut temu dostem PACZKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:00, Isar napisał:

Napisałem do dzialu obslugi klienta gram.pl a piec minut temu dostem PACZKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochana poczta


No widzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i doszła moja poczuszka dzisiaj z rana. :) Całe dwa dni to trwało i zaoszczędziłem 7 zł na przesyłce. :) Co więcej praktycznie zawsze paczki przychodzą do mnie po takim czasie. Raz się aby zdarzyło, że szła tydzień, ale wtedy nie była wysłana priorytetem (nie ze sklepu gram.pl). Albo mam dużo szczęścia, albo Poczta Polska w mojej okolicy działa znakomicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również przesyłki priorytetowe dochodzą bardzo szybko (2-3 dni), mieszkam w 60 tys. mieście, więc to jakieś centrum nie jest, mimo to poczta działa błyskawicznie. Może mam szczęście? A może te narzekanie na pocztę, listonoszy jest niczym nie poparte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie narzekam na poczte. w mojej miejscowosci listonosz to bardzo sumienny pracownik. rano rozwozi priorytety, ktore przyszly rano, pozniej zwykla poczte a poznym popoludniem priorytety, ktore przyszly po poludniu. dlatego raz sie zdarzylo, ze w jednym dniu listonosz byl u mnie 3 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie jest źle. Ostatnipo jak stałem na pcoizcie a była kolejka taka miła pani otwożyła drugie okienko - a po za tym jak chce cos zamówić to jak to ma jakałś wiekszą wartość to zamawiam kurierem - szczególnie teraz jak CDP wprowadził darmowe przesyłkę od 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś na allegro kupiłem zestaw 10 bardzo drogich kart za 100 zł. Kiedy mi kurier przyniósł były pogniecione, wytarte, opakowanie było otwarte, a na dodatek rządał o 10 zł więcej niż potrzeba ! (25 zł) Dałem mu kopa w d..., zadzwoniłem na pocztę i zwrócili mi te 100 zł, 15 za przysyłke, ale byłem wkurzony, bo potem nigdzie tych kart nie mogłem dostać. Dla oczytanych były to cztery Avatar of Woe, cztery Birds of Paradise i dwa Scion of Darkness. Okazja niesamowita i wszystko wina poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować