Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 19:09, Forgotten napisał:

Takie małe mam pytanie;P osoba niepełnoletnia może odebrać paczkę na poczcie za pobraniem?


A czemu nie ? Jak paczka jest do Ciebie to tym bardziej . Pokazujesz Awizo i płacisz bierzesz . Chyba że listonosz nie był u Ciebie to normalnie pytasz :D Problemu nie powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 19:09, Forgotten napisał:

Takie małe mam pytanie;P osoba niepełnoletnia może odebrać paczkę na poczcie za pobraniem?


Nie, bo musisz pokazać dowód osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 19:29, Forgotten napisał:

Hmm to jak w końcu:D?


Odbierałem przesyłkę któa byla warta 600 złotych i nie było problemu . jak widza kasę , to dadza Ci to bez problemu :) ( musisz miec tlyko jakiś dowód tosamości legitke czy karte rowerową )

Odbieralem też przesyłke od taty na jego dane osobowe i też mi dlai bez problemu .

A poczta to ***** . Zamówilem prezent na dzień ojca i dalej nie doszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, na jakieś trzy tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego wygrałem nagrodę w pewnym konkursie. Paczki do dziś nie dostałem... Kocham naszą polską pocztę... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 22:53, Laska-z-Polski napisał:

Ehhh, na jakieś trzy tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego wygrałem nagrodę w pewnym
konkursie. Paczki do dziś nie dostałem... Kocham naszą polską pocztę... ;|


Paczka powinna dojść. Ja czekałem 19 dni. przez strajki naszej "kochanej" poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam pytanie:>
Chce sobie coś kupić w ameryce za 30 dolarów w sklepie internetowym. Paczka ważyłaby poniżej kilograma - ile kosztowałaby przesyłka i czy jej koszt schodzi od razu z karty czy płaci się przy odbiorze:P? Aha i ile czasu szłaby do polski?
Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:50, Forgotten napisał:

Znowu mam pytanie:>
Chce sobie coś kupić w ameryce za 30 dolarów w sklepie internetowym. Paczka ważyłaby
poniżej kilograma - ile kosztowałaby przesyłka i czy jej koszt schodzi od razu z karty
czy płaci się przy odbiorze:P? Aha i ile czasu szłaby do polski?
Bardzo proszę o odpowiedź

Skąd to ktoś ma wiedzieć??? Zamów to co Ci się podoba w sklepie internetowym, a zobaczysz, ile kosztuje przesyłka -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:57, Budyn napisał:

Skąd to ktoś ma wiedzieć??? Zamów to co Ci się podoba w sklepie internetowym, a zobaczysz,

Nie wiem, może ktoś ma przecieki:D? Jak teraz to przeczytam to rzeczywiście trochę bezsensu napisałem posta. Prawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w środę została wysłana do mnie paczka priorytetowa z Krakowa
wydaje mi się że Rybnik nie jest tak daleko od grodu kraka ale wciąż nie dostałem przesyłki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej strony. Wczoraj paczka z Guild Wars została wysłana, dzisiaj właśnie się instaluje. Nigdy, ale to nigdy nie miałem problemów z Pocztą Polską, szybciej z kurierami. Mieszkam 50 km od W-wy, nieduża miejscowość, poczta jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 22:53, Laska-z-Polski napisał:

Ehhh, na jakieś trzy tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego wygrałem nagrodę w pewnym
konkursie. Paczki do dziś nie dostałem... Kocham naszą polską pocztę... ;|


Sytuacja dosłownie identyczna. Może ten sam konkurs ;]

PS. Ceny za kuriera albo tanieją, albo to według mnie już lepiej dopłacić te kilka złotych i mieć wszystko terminowo, a nie użerać się z Pocztą Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Nienawidze kupować na allegro:/ Paczka piorytetowa z drugiego końca warszawy idzie już 3 dzień. Jutro sobota, poczta nie pracuje i pewnie dopiero w poniedziałek przyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:26, marcinshinoda napisał:

:P Nienawidze kupować na allegro:/ Paczka piorytetowa z drugiego końca warszawy idzie
już 3 dzień. Jutro sobota, poczta nie pracuje i pewnie dopiero w poniedziałek przyjdzie:P


Wniosek? Zamawiaj w poniedziałki...ja tak zrobiłem i paczuszkę "dopiero" dziś o otrzymałem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:28, Sheloi napisał:

> :P Nienawidze kupować na allegro:/ Paczka piorytetowa z drugiego końca warszawy
idzie
> już 3 dzień. Jutro sobota, poczta nie pracuje i pewnie dopiero w poniedziałek przyjdzie:P


Wniosek? Zamawiaj w poniedziałki...ja tak zrobiłem i paczuszkę "dopiero" dziś o otrzymałem...
:D


Zamówiłem w poniedziałek , w poniedziałek popołudniu wpłaciłem kase a we wtorek o 20 dostałem potwierdzenie że wpłata zaksięgowana i paczka wysłana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:33, marcinshinoda napisał:

Zamówiłem w poniedziałek , w poniedziałek popołudniu wpłaciłem kase a we wtorek o 20
dostałem potwierdzenie że wpłata zaksięgowana i paczka wysłana:P


Może "zaginęła"? Odpukać, a poczta jak zwykle pokazuje jak dba o klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:38, Sheloi napisał:

> Zamówiłem w poniedziałek , w poniedziałek popołudniu wpłaciłem kase a we wtorek
o 20
> dostałem potwierdzenie że wpłata zaksięgowana i paczka wysłana:P

Może "zaginęła"? Odpukać, a poczta jak zwykle pokazuje jak dba o klienta...


Pewnie wysłali ją w środe i poczta sie opierdziela. O zgubienie sie nie boje bo jak wyjmuje rachunki z skrzynki data wysłania...10-14 dni wcześniejxD Poczta ma braki kadrowe a teraz jeszcze wakacje na urlopach są;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jak zaglądam do tego tematu to aż mi się zimno robi na myśl o tym co robi Poczta Polska. Hm... no cóż. W zeszły wtorek zamówiłam na serwisie wirtus.pl dwie gry. Ot zwykłą paczkę, nic szczególnego. Poprosiłam o dostawę pocztą (ale błąd!) nie kurierem. Taaaa... i co? No i nie ma.
Ale to jeszcze nic! W marcu znajomy wysłał do mnie kartkę na Dzień Kobiet (znajomy z innego miasta). I co, dotarła? A skąd! Co tam, 4 i pół miesiąca opóźnienia. Co tam, że znajomy zapłacił za znaczek (czyli za usługę, która powinna zostać wykonana należycie). Osobiście mam zamiar zapytać listonosza (jak już będę odbierać moją paczuszkę) o możliwość sprawdzenia, gdzie jest obecnie moja kartka. Niby zwykła kartka na Dzień Kobiet, ale tu chodzi o fakt, że nie wykonują należycie swoich obowiązków. Jak powie, że nie ma takiej możliwości? To zapytam, gdzie złożyć skargę. Bo jak nikt nie zgłosi wadliwego działania PP to tak będzie nadal... ;/ Choć wątpię, żeby moja interwencja cokolwiek dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować