Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 19:35, crash807 napisał:

Ile dochodzi polecony list priorytetem do Niemiec ?



U mnie (Aachen) to twa okolo dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobote to tylklo doręczyciele rozwożą paczki, listonosze nie chodzą. Droga paczek jest inna bo jadą od razu z centralenj rozdzielnie a do urzędu trafiają dopiero jak adresata nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, zależy do miasta jakiej wielkości wysyłasz, jak to jakaś wioska to najwyżej paczko może iść dzień-dwa dłużej. A jak już paczka dojdzie i zostanie odebrana to czas po jakim kasa dojdzie jest zgadywanką. Sam dużo pobrań gierek z Allegro wysyłam, kasa za paczkę może iść tydzień a może iść 2 dni, to już zgadywanka, bardziej to zależy od tego kiedy paczka na miejsce dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy na gram.pl jest możliwość zapłacenia za grę przelewem przez pocztę? Gdy składałem zamówienie było dużo opcji między innymi płatność kartą, ING, ale nie było tam poczty. Zdziwiło mnie to, bo pamiętam, że zawsze jak kupowałem przez gram.pl to płaciłem pocztą. Jest nadal taka możliwość i co mam zaznaczyć aby zapłacić pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i tam pisze żeby zaznaczyć przekaz pocztowy, a w kroku 2 nie ma takiej możliwości są tylko wymienione banki i możliwość zapłaty kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:16, Mistic napisał:

A co takiego zamawiasz? Na próbę złożyłem zamówienie i miałem na liście metod płatności
przekaz pocztowy.

Karta pre paid World of warcraft online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak spróbowałem zamówić grę, to była możliwość zapłaty przekazem pocztowym, czemu takiej opcji nie ma jak chcę kupić pre paida wow online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak już chyba po prostu jest, zauważyłem że często do różnych towarów są inne formy zapłaty akceptowane niektórych np. nie da się za pobraniem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:26, Harrolfo napisał:

Jaka jest różnica w czasie doręczenia paczki priorytetowej za granicę a paczki priorytetowej
expresowej za granicę?


Zwykły priorytet idzie jak pamiętam do tygodnia, czasem mniej czasem więcej, expres 2-3 dni chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dot. poczty polskiej.

Czy to jest druk przekazywania kasy chodzi mi o to czy tym drukiem przekazuje ktos mi kase na adres domowy.

Bo jeszcze nie posiadam konta w banku a mam konto na allegro (na mame xD) i jak cos sprzedaje to nie mam konta i przekaz pocztowy na adres domowy to jest to?

->> http://www.cennik.poczta.lublin.pl/wzory/wzor_przekaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować