Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Ja najbardziej nie lubię tego że zawsze jak idę na pocztę to jest jakaś reklamacja przesyłki np. z azji południowo-wschodniej lub innego odległego miejsca, najczęściej właśnie zrzędzą starsi zdenerwowani ludzie. Poza tym poczta jest ok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to był priorytet, to powinien dojść w najgorszym wypadku na trzeci dzień po nadaniu. W przypadku przesyłki zwykłej (znaczy nie priorytetowej) PP daje sobie na jej doręczenie 14 dni roboczych. Jeśli czekasz na przesyłkę dłużej, to skontaktuj się ze sprzedającym, to on powinien składać reklamację (ma przecież dowód nadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie miałem negatywnych kontaktów z Pocztą Polską. Zawsze wszystko dociera do mnie i do innych. Choć raz na wakacjach moja kuzynka wysłała 10 pocztówek z wakacji i żadna nie dotarła, pewnie wszystkie inne listy z tej skrzynki nie dotarły. A tak to nie słyszałem o narzekaniu na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka już jest nasza poczta polska. Raz paczka dojdzie w 3 dni raz w 2 tyg.... Mój kuzyn zamówił Bioshocka w metalowym pudełku. I teraz co sie dzieje, otwiera paczke, wyciąga gre.... wszystko looz, płyta hula, bez rys (nie połamana) Ale co to !!?? Z tyłu opakowanie metalowe wgniecenie na 1 cm, patologia.
Ja jeszcze przygód żadnych z pocztą nie miałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie poczta do skrzynki przychodzi średnio raz na miesiąc, potem wyciąga się te 12 rachunków na raz :/. Za to paczki zawsze szybko przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, "moja" przesyłka się znalazła - wróciła do nadawcy jako "awizowana, nieodebrana" :/. Normalnie jak się dowiem, który to (eu)geniusz z PP "zostawił" to urojone awizo, to chyba odwiedzę go z widłami i pochodnią :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz sie wybrac do urzedu pocztowego i dowiedziec sie kto jest odpowiedzialny za listonoszy - zapewne dostaniesz telefon do CERu i tam mozesz sobie zadzwonic i zlozyc skarge ustna albo wrecz pisemnie zarzadac odpowiedzi :P

zazwyczaj po takim telefonie listonosz zaczyna wydajniej pracowac ;) ale nie jest to regula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem dokonalem przelewu w ten poneidzialek naz coda 4 i nadal nie mam zakceptowanego zamowienia
juz minely 4 dni wolne bo czwartek byl wolny ale niby przezlewy docieraja wszystkim po 3 dniach a to juz jest 4 dzien wolny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:31, lukase napisał:

mam problem dokonalem przelewu w ten poneidzialek naz coda 4 i nadal nie mam zakceptowanego
zamowienia
juz minely 4 dni wolne bo czwartek byl wolny ale niby przezlewy docieraja wszystkim po
3 dniach a to juz jest 4 dzien wolny :/



Nie martw się. 2 razy miałem sytuację, gdzie przelew dotarł po tygodniu. Na dniach na pewno zostanie zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować