Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrędzenie i grupowe bluzganie.

No to ja dla odmiany chyba powiem, że o naszej Poczcie mam zdanie dobre, a może nawet bardzo dobre.
Odrazu zaznaczam, że z PP korzystam dość dużo, czy to jakaś paczuszka przyjdzie od osoby prywatnej, czy też jakieś zamówienie - film, gra, muzyka, ubranie, książka - ze sklepów internetowych. Zawsze PP, priorytetem, bo wolę. Paczka przychodzi zawsze punktualnie, nigdy mi nie zginęła mimo iż regularnie z usług PP korzystam... właściwie od kiedy tylko pamiętam paczuszki przychodziły, zamawiać zacząłem w starszym wieku już co jest oczywiste.
A strajk listonoszy... cóż niby domagają się swojego, u mnie się szybko skończył, o ile w ogóle był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:52, Probos napisał:

Hehe, fajnie się tym pobawić można, raz wziąłem dziesięć takich i poszedłem :D Ciekawe jakie
było opóżnienie :D


No to rzeczywiście :D Nieźle musiałeś zamieszać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie maili do CDP czy też próba dodzwonienia się doń mija się ostatnio z celem. W terminie od 19-12-2006 do dziś wysłałem kilka (około 10 ) maili (w sprawie niesczęsnego zamówienia za 300 zł zgubionego przez pocztę) z czego nie dostałem odpowiedź na 0,00 z nich !!! Rozmowy telefoniczne też nie wiele pomogły bo obiecane rozwiązanie (zwrot wpłaty) nie nastąpił ! Jestem WKURRR.. na maksa i jedyne gdzie mogę skutecznie nawiązać kontakt z CDP to właśnie poprzez FORUM (dlatego tu przelewam żale) - CDP PROSZĘ ODPISAĆ na moje maile i podać rozwiązanie problemu z zamówieniem FF00620610 wysłanym 09-12-2006 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:41, Evil Khan napisał:

Pisanie maili do CDP czy też próba dodzwonienia się doń mija się ostatnio z celem. W terminie
od 19-12-2006 do dziś wysłałem kilka (około 10 ) maili (w sprawie niesczęsnego zamówienia za
300 zł zgubionego przez pocztę) z czego nie dostałem odpowiedź na 0,00 z nich !!!


W sprawie reklamacji do sklepu gram.pl pisz w watku o sklepie gram.pl, ktory znajdziesz pod tym adresem:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=454

A moja rada jest taka, zebys dzwonil codziennie i prosil o wyjasnienie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I czemu piszesz to samo w kilku wątkach? Skoro reklamacja na pocztę poszła od cdp, to teraz wypada Ci tylko czekać, co nie zmienia faktu, że odpowiedź jakąś powinienes dostać. Nie dubluj postów, piszesz albo tu, albo w sklepie, swoją droga doradzam pisanie tam, bo częściej ludzie z cdp tam zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja chyba mam szczęście. Na Pocztę Polską nie narzekam, bo na razie nie mam problemów z przesyłkami pocztowymi. Gry ze sklepu gram.pl przychodzą na moje zadupie w ciągu trzech dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:46, Budo napisał:

/.../

I czemu piszesz to samo w kilku wątkach?

Żeby ktoś z CDP się wreszcie należycie sprawą zajął - chyba rozumiesz moje pod...irytowanie ?

Dnia 16.01.2007 o 16:46, Budo napisał:

Skoro reklamacja na pocztę poszła od cdp, to teraz
wypada Ci tylko czekać, co nie zmienia faktu, że odpowiedź jakąś powinienes dostać.

No właśnie - choćby : "wyjaśniamy sprawę - proszę czekać"

Dnia 16.01.2007 o 16:46, Budo napisał:

Nie dubluj
postów, piszesz albo tu, albo w sklepie, swoją droga doradzam pisanie tam, bo częściej ludzie
z cdp tam zaglądają.

OK. Sorry i dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:10, Graszczur napisał:

Cóż, ja chyba mam szczęście. Na Pocztę Polską nie narzekam, bo na razie nie mam problemów z
przesyłkami pocztowymi. Gry ze sklepu gram.pl przychodzą na moje zadupie w ciągu trzech dni

Też wielkrotnie nie miałem zastrzeżeń (no czasem pudełka były poodbijane a zatrzaski połamane) ale tym razem się poczta nie spisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rozumiem Cię doskonale, tylko wiesz, ja tu dbam o porządek, taka robota :)
A tak jak napisałem gdzies indziej, kasa ani gry Ci nie zginą, bo to nie średniowiecze. Pecha miałes po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu nie miałem powodów narzekać na Poczte Polską ale nic nie trwa wiecznie.
Data nadania paczki priorytetowej 09-01-07, data otrzymania - tego chyba nikt nie wie, ponieważ jak dotąd jej nie ma. Ech... kurier źle, poczta też niedobrze :/
Dodam tylko, że zwykle jednak otrzymywałem te paczki w przeciągu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ile bedzie do mnie szla paczka priorytetowa jesli :

została nadana 4 kwietnia i odleglosc miedzy miastem moim a tym w ktorym byla nadana wynosi 150 km.

wyczytalem na stronie poczty ze

Przesyłki PRIORYTETOWE krajowe będą dostarczone następnego dnia roboczego po dniu nadania jeśli zostaną przez Państwa nadane:

w miastach wojewódzkich do godz. 17.00
w miastach powiatowych do godz. 16.00
w pozostałych miejscowościach do godz. 15.00

czyli jak sklep w ktorym zamowilem nadal przesyłke po wyznaczonej godzinie to zostala ona potraktowana jako przesylka nadana dzisiaj w czwartek wiec powinna byc na jutro

ale wiadomo z poczta rozne bywa ale mam nadzieje ze przyjdzie bo nie chcialbym czekac do po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:45, Noobio napisał:

ale wiadomo z poczta rozne bywa ale mam nadzieje ze przyjdzie bo nie chcialbym czekac do po
swietach


Zwykle dostarczają w ciągu 48 godzin. Jednak jak sam napisałeś z Pocztą Polską nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem priorytetem w piątek pad, a doszedł dopiero (aż?) dziś. Nie wiem, może to spowodowane jest świętami itp. Swoją drogą w okresie "posuchy" zamówiłem priorytetem i dostałem zamówioną rzecz w 2 dni. Więc to chyba zależy od czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak jak sie spodziewalem przesylka nadana priorytetem w srode 4 kwietnia nie doszla do dzisiaj do piatku. czy poczta dostarcza paczki w sobote?bo jak dostarcza to moze jutro dojdze a jak nie to trzeba bedzie czekac do wtorku po swietach jak nie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo jak złożyłem zamówienie przed premierą stalkera i dokonałem przelewu przed premierą ale na razie jest w zamówieniu oczekiwanie na potwierdzenie płatności to wysyłka jest nadal darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować