Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Hej.W tym temacie chodzi o to,by napisaliście jakiego macie GamePada,Kierownicę,za ile go kupiliście,czy dobrze wam się sprawuje,czy dobrze się nim gra,piszcie też pytania,z jakiej firmy macie.To wkońcu temat ogólny;)Ja mam GamePada z Logitecha Dual Action za 100zł,i kierownicę też mam z Apollo za 110zł.I sprawuje się znakomicie,ale ta kierownica mi nie za bardzo potrebna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:36, pan m. napisał:

Hej.W tym temacie chodzi o to,by napisaliście jakiego macie GamePada,Kierownicę,za ile go kupiliście,czy
dobrze wam się sprawuje,czy dobrze się nim gra,piszcie też pytania,z jakiej firmy macie.To
wkońcu temat ogólny;)Ja mam GamePada z Logitecha Dual Action za 100zł,i kierownicę też mam
z Apollo za 110zł.I sprawuje się znakomicie,ale ta kierownica mi nie za bardzo potrebna;)

Ja mam tesz kierownice logitech jest super, najlepiej się gra w carbona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi doradzić jakiego pada mam sobie kupić? Gram we FlatuOuta 2 i Eragona na klawiaturze, po godzinie grania bolą mnie nadgarstki, szukam wygodnego pada z wibracjami i żeby ręce mi się nie męczyły. Najlepiej też, gdyby był bezprzewodowy. Znacie taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:01, Full Wypas napisał:

Moglibyście mi doradzić jakiego pada mam sobie kupić? Gram we FlatuOuta 2 i Eragona na klawiaturze,
po godzinie grania bolą mnie nadgarstki, szukam wygodnego pada z wibracjami i żeby ręce mi
się nie męczyły. Najlepiej też, gdyby był bezprzewodowy. Znacie taki sprzęt?


Ja osobiście polecam albo Logitech Rumble Pad II (niestety kosztuje koło stówy) albo jak sam posiadam Dragon Pad (Manta MM801). Wibracje ma i to dość mocne, 12 klawiszy i długi kabel (chyba 180 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić kierownicę.
Jaką byście proponowali?
Ostatnio wyszła ta taka za 1500 zł chyba Logitecha. MEGA wypas. Ona ma dosłownie wszystko. Jest I D E A L N A. Jednak cena mnie odrzuciła od gazety, gdy zobaczyłem te 4 cyfry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:06, BzyQacz napisał:

Hej, mam pytanko. Pilnie potrzebuję pada do kompa. Którego polecacie? Do 50 zeta.


O nie zauwazylem. Polecam logitech precision. 50 zeta, a firma mowi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:06, BzyQacz napisał:

Hej, mam pytanko. Pilnie potrzebuję pada do kompa. Którego polecacie? Do 50 zeta.


Polecam pada Apollo GP-302 PC. Kupiłem go u siebie (Suwałki) za 40 zł i jestem w 100% zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zastanawiałem się nad kupnem nowego pada (jeden juz mam Manta MM807 ale to jest taki standardowy), widziałem takiego gumowego całego, tzn rączki miał gumowe też Manta, Manta MM-811 Rubber Pad PC USB, ale pewny nie jestem czy to ten, nie wiem czy fajny taki, ma moze ktos cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pad: Saitek™ P2500 Rumble Gamepad - ale polecam nowszą wersję P2600
Moja kiera: Logitech® Driving Force™ Pro - jak ktoś nie ma na G25 za 1000 zł to ta jest zaraz po niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego pada jak pan m. ale już mi sie wali kupiłem 2 lata temu za 100 zł a kierownice mam ze szwajcarii od starszego teraz kosztuje 200 zł

LOOOOOOOOGITECH RZZZZĄĄĄDZIIIIIIII ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:11, SwenG napisał:

Dorzucę jeszcze zdjęcia.

o ja kiedys chorowalem na punkcie gamepad''a firmy saiek ale tegogo wypasionego on kosztowal wtedy kilkaset zl i mial sacje dokujaca niestety nie pamietam dokladanej nazwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie roku mam Dual Action Logitecha i jestem w 100% zadowolony. Dałem 100zł. A jak ktoś chce pada z wibracjami polecam Rumble Pad II, też Logitech. Wygląd praktycznie ten sam, tyle, że jeszcze jest bezprzewodowy. Wydaje mi się, że jest jakieś 80zł droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować