Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Poleciłbym tego Logitecha, na mniejsze ręcę pady z konstrukcją jak z Playstation będą w sam raz Logitech to Logitech, sam ich wyroby preferuję, mam Chillstream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chillstream X-360 style jest od 130-140 wzwyż, te tańsze to tyko z konstrukcją jak z Play Station ale uważam że warto trochę dopłacić. Sam mam takiego i powiem że do ścigałek przepustnice na przodzie w tym padzie są idealne, w GRIDa się po sieci z nim wygrywa aż miło :-).

http://www.allegro.pl/item601313840_chlodzacy_pad_logitech_chillstream_controller.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:14, igor8472 napisał:

Poleciłbym tego Logitecha, na mniejsze ręcę pady z konstrukcją jak z Playstation będą
w sam raz Logitech to Logitech, sam ich wyroby preferuję, mam Chillstream.

Dzięki. A ten pad na pewno będzie bezproblemowo działał pod PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:59, dawidos160 napisał:

Poleci ktoś jakąś tanią kierownicę, na której się przyjemnie gra, ma dźwignię zmiany
biegów ( a nie łopatki ) ? cena do 100 zł może być delikatny odchył



Na kierownicy do 100zł nie da się przyjemnie grać. Kiedyś miałem Mantę Compressor Supreme czy cos jakąś tam za 200zł i to wcale nie było super. To za 100zł możesz mieć jak już podstawową Logitech Formula Vibration ale to cena ok 140zł i żadna rewelacja.
Osobiście mam i polecam Logitech Momo Racing tyle, że to wydatek ok 380zł ale zabawa przednia. No i nie jeden turniej na niej wygrałem także kwota zakupu dawno się już zwróciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna kierownicy.W grę wchodzą 3 modele:Saitek 4-IN-1 Vibration Wheel,Logitech Formula Force EX i Logitech Formula Vibration Feedback Wheel.Jeśli w śród forumowiczów są osoby znające te modele to proszę o opinie na ich temat i którą byście mi radzili kupić.Nie wie którą warto kupić,tym bardziej że są one w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:56, calwert napisał:

Przymierzam się do kupna kierownicy.W grę wchodzą 3 modele:Saitek 4-IN-1 Vibration Wheel,Logitech
Formula Force EX i Logitech Formula Vibration Feedback Wheel.Jeśli w śród forumowiczów
są osoby znające te modele to proszę o opinie na ich temat i którą byście mi radzili
kupić.Nie wie którą warto kupić,tym bardziej że są one w podobnej cenie.



Logitech Formula Vibration Feedback Whee<------syfiasta kierownica, nie warto kupowac tego, no chyba, ze bedzie się z niej korzystało raz na miesiąc. marne ustawienia, marna przyjemnosc z jazdy, niska jakość wykonania. Nie polecam

Logitech Formula Force EX<----------dla początkujących moge polecić tą kierownicę. Gralem na niej na kilku turniejach i nie bylo źle. Jako pierwsza kierownica akurat. cena tez może być. O wiele lepsze wykonanie i lepsza precyzja.

:Saitek 4-IN-1 Vibration Wheel<--------nie ufam kierownicom innych marek niż Loitech. ja bym tego nie kupil.

osobiście od roku uzywam Logitech Momo racing no ale to inny pułap cenowy. Ceny są powyzej 350zł. No i to juz kierownica turniejowa, przynajmniej ja ćwiczę na niej do ogolnopolskich i światowych turniejow, i ta tez bym najbardziej polecal. Cena stosunkowo niska w porównaniu do G25. G25 to juz kosmos, bardzo dobrze sie na niej gra tylko cena 2x Logitech Momo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ajk przedmówca, Logitech Mom a jeszcze lepiej Stara lub nowe wersja Logitech Driving Force Pro lub GT. 900 stopni obrotu, tyle co w prawdziwym samochodzie a na aukcji można niezła okazje trafić. Używam do Toca 3, rFactor, Race 07/GTR Evolution i TD Unlimited i miodzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za opinie.Sprzęt klasy G25 nie jest mi potrzebny bo dopiero zaczynam przygodę ze ścigałkami.Po prostu szukam dobrego i solidnego sprzętu,który nie rozleci się po kilku tygodniach używania.I po tym co napisaliście skłaniam się ku Momo.Co do jej ceny to jest na akceptowalnym przez zemnie poziomie.I z tego co widzę można ją już kupić poniżej czterech stów.Co do kierownicy Saitek,to jest coś w wypowiedzi Citkowsky,bo szukałem w sieci opinii na jej temat ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 16:25, calwert napisał:

Dzięki Wam za opinie.Sprzęt klasy G25 nie jest mi potrzebny bo dopiero zaczynam przygodę
ze ścigałkami.Po prostu szukam dobrego i solidnego sprzętu,który nie rozleci się po kilku
tygodniach używania.I po tym co napisaliście skłaniam się ku Momo.Co do jej ceny to jest
na akceptowalnym przez zemnie poziomie.I z tego co widzę można ją już kupić poniżej czterech
stów.Co do kierownicy Saitek,to jest coś w wypowiedzi Citkowsky,bo szukałem w sieci opinii
na jej temat ale bez rezultatu.


Poniżej 400, tak? Kupuj DFP. Nie zawiedziesz się, ma 900 st w przeciwieństwie do MOMO... rozkalibrowuje się, niektóre egzemplarze nie są idealnie scentrowane...

Zakładam, że kupujesz do simów, GTR/RBR/rF/LFS a nie do GRIDA czy TDU? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DFP? A ja mowie DFGT - DFP nie dostaniesz nowki, a DFGT jest jej ulepszona wersja. Wiecej przyciskow, lepszy FF. Widzialem za 399 ostatnio w MM we Wroclawiu. Co innego w Saturnie, tam 499...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:25, RazorBMW napisał:

> Dzięki Wam za opinie.Sprzęt klasy G25 nie jest mi potrzebny bo dopiero zaczynam
przygodę
> ze ścigałkami.Po prostu szukam dobrego i solidnego sprzętu,który nie rozleci się
po kilku
> tygodniach używania.I po tym co napisaliście skłaniam się ku Momo.Co do jej ceny
to jest
> na akceptowalnym przez zemnie poziomie.I z tego co widzę można ją już kupić poniżej
czterech
> stów.Co do kierownicy Saitek,to jest coś w wypowiedzi Citkowsky,bo szukałem w sieci
opinii
> na jej temat ale bez rezultatu.

Poniżej 400, tak? Kupuj DFP. Nie zawiedziesz się, ma 900 st w przeciwieństwie do MOMO...
rozkalibrowuje się, niektóre egzemplarze nie są idealnie scentrowane...

Zakładam, że kupujesz do simów, GTR/RBR/rF/LFS a nie do GRIDA czy TDU? ;]

Parę dni temu zdecydowałem się na Momo,bo była do kupienia od ręki i od tego czasu ostro ją testuję.Jak dotychczas sprawuje się idealnie.Fabrycznie idealnie scentrowana.Myślę że jak dla kakiego nowcjusza w ścigałkach jak ja to jest O.K.Co do gier które w tej chwili gram to Toca 3,Race 07+GTR Evolution i Sega Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o pady) Chciałbym kupić sobie pada do kompa najchętniej takiego który był przy play PlayStation 2(z przyzwyczajenia). Czy taki pad można bez problemu podłączyć pod komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przejściówkę która trzeba dokupić ale są pady na pc w kształcie tego z PS, polecam np. Logitecha Dual Action 1/2, jak masz więcej kasy chłodzącego łapki wiatraczkiem Logitecha Chillstream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 16:35, igor8472 napisał:

Przez przejściówkę która trzeba dokupić ale są pady na pc w kształcie tego z PS, polecam
np. Logitecha Dual Action 1/2, jak masz więcej kasy chłodzącego łapki wiatraczkiem Logitecha
Chillstream.


Jak patrzyłem to zauważyłem że są dwie wersje Chillstreama . Z kontrolkami jak u X-boxa i jak u PlayStation. Obie normalnie działają na kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 22:21, qrex napisał:

Jak patrzyłem to zauważyłem że są dwie wersje Chillstreama . Z kontrolkami jak u X-boxa
i jak u PlayStation. Obie normalnie działają na kompa?

No ba. Tylko nie jestem pewien co do systemu chłodzenia w PS2 design.
Tylko z tym z układem pod X360 jest problem, bo chcąc iść "po skosie" w jakiejkolwiek grze bohater zaczyna spacerować zamiast biec :/ [PoP, Rayman 3]

Chyba, że znacie jakąś solucję do tego problemu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować