Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 18:28, Lesz3yk napisał:

Ja od prawie roku mam Dual Action Logitecha i jestem w 100% zadowolony. Dałem 100zł.
A jak ktoś chce pada z wibracjami polecam Rumble Pad II, też Logitech. Wygląd praktycznie ten
sam, tyle, że jeszcze jest bezprzewodowy. Wydaje mi się, że jest jakieś 80zł droższy.


Dzięki za radę. Teraz skoro wiem, że dobrze się sprawdza, to pójdę i kupię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:42, dracowrx napisał:

Jakby ktos był zainteresowany to na stronie http://rajdy.phukuba.pl znajdziecie trochę
szczegółów na temat Logiteha G25. Kierownica rewelacyjna, po prostu sie zakochałem


1 kierownica, która jest tak perfekcyjna! Boże żebym miał zbędne 2000 zł to bym od razu po nią poleciał! Toż to cud! W końcu prawdziwa kierownica! tylko ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mały odkop. :P
Zastanawiam się którego pada kupić: Logitech ChillStream czy oryginalnego od X360. Oba mają podobne ceny i wygląd. Logitech ma chłodzenie, x-owy ma wibracje... Oczywiście mówię o padzie do PeCeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje ;), sluzy to automatycznego przyciskania danego przycisku. Pozwala to np. na spokojne sterowanie samolotem, a pad bedzie sam strzelal z dzialka. Choc w moim padzie jest tak, ze nie ''trzyma'' wcisnietego guzika caly czas tylko robi to z przerwami - nie pozwala to wiec na ustwawienie go tak, by samochod sam jechal do przodu :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 14:32, Piotrek K. napisał:

Jak sama nazwa wskazuje ;), sluzy to automatycznego przyciskania danego przycisku. Pozwala
to np. na spokojne sterowanie samolotem, a pad bedzie sam strzelal z dzialka. Choc w moim padzie
jest tak, ze nie ''trzyma'' wcisnietego guzika caly czas tylko robi to z przerwami - nie pozwala
to wiec na ustwawienie go tak, by samochod sam jechal do przodu :)...

Dzieki (wiedza o joypadach +1 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tym fantem zrobic jezeli kierownica jest ustawiona na pozycji w ktorej teoretycznie powinno byc wskazywane zero a gwarancja juz mi sie skonczyla

20070501134004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt nabyłem niedawno. Jak na razie jestem zadowolony. W grach takich jak THPS4, Rayman 2, czy GG2: Reload sprawuje się świetnie. Dałem za niego 59zł.

20070508193716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry pad w granicach cenowych 30-40 złotych? Nie znam się na tym szczerze powiedziawszy. Coś co wystarczy do normalnej rozgrywki i się nie rozpadnie w dloniach po miesiącu. :-)
Nie sa dla mnie ważne żadne wodotryski jak kolorystyka, wibracje itd. Tylko funkcjonalność i wygodna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:33, pan m. napisał:

Proszę,mistrzu:)


Dzięki, ale zdecydowałem sie kupić pad Apollo, ten co był recenzowany z październikowym zeszłorocznym CDA. Przekonała mnie funkcjonalnośc, jakosć i trwałosc materiałów z jakich jest zrobiony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:41, pan m. napisał:

I jak się sprawuje pad?Możesz dać screen,zobaczyłbym:)


Hehe jeszcze go nie kupiłem, bo nie miałem na razie czasu jechac na zakupy. Kupię go prawdopodobnie w weekend albo w przyszłym tygodniu to dam znać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:44, HumanGhost napisał:

> I jak się sprawuje pad?Możesz dać screen,zobaczyłbym:)

Hehe jeszcze go nie kupiłem, bo nie miałem na razie czasu jechac na zakupy. Kupię go prawdopodobnie
w weekend albo w przyszłym tygodniu to dam znać. :-)


a moglbys dac jakiegos linka z tym modelem np z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować