Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

U nas już mieliśmy próbne. Z humanistycznego miałem 45, zaś z matematyczno-przyrodniczego 31. Human banalny, z drugiego to całej szkole słabo poszło. Ja zapomniałem o wzorach z fizyki i jedno zadanie z biologii zwaliłem, jeszcze się douczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U, temat dla mnie :)

Ja jestem bardzo ciekaw - jak procentowo w egzaminie ścisłym jest rozłożona matma, fizyka i biologia etc? Bo jestem humanista i się boję tej części egzaminu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No temat dla mnie też. Próbuje uniknąć ścisłej części wygrywając olimpiadę z biologii. Narazie udało mi się przejść do II etapu, i teraz muszę kuć, kuć, kuć i kuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA to znowu na odwrót tyle ze inaczej:-D
Matma,chemia perfect fizyka biologia geografia historia tak na 4 ale polski tu jest juz róznie Oceny od 2-5:D 2 i 1 z dyktand rozumei mco i jak znam wszelkie pojecia wiem jak sie pisz rozprawki nierozprawki ale wale duzo byków, no i moj zarabiscie słaby punkt to zdanie i róznie zwiazane z tym czynnosci ale wale to, co ma byc to i tak bedzie, najwyzej bede walce jezdził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak w tym roku wypadnie egzamin. Jak ja w zeszły roku pisałem to była tragedia. Jeden z najdrudniejszych egzaminów gimnazjalnych (może przesadzam, ale trudny był). Troche mi słabo poszedł, ale bez problemu dostałem się do techniku. Zabawne jest, że jeden w mojej szkole miał ok. 36 pkt. (punkty z egzaminu i świadectwa) i dostał się do liceum profilowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili umykam od części humanistycznej idąc w olimpiadzie... Ciekawe czy dostałem się do 3. etapu (czekam na wyniki kurde). Jakby mi się udało ją wygrać to musiałbym egzamin mat. napisać na około 38 pkt a dostanę się do wymarzonej klasy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:38, Mac Cry napisał:

Ja jestem ciekaw jak w tym roku wypadnie egzamin. Jak ja w zeszły roku pisałem to była tragedia.
Jeden z najdrudniejszych egzaminów gimnazjalnych (może przesadzam, ale trudny był). Troche
mi słabo poszedł, ale bez problemu dostałem się do techniku. Zabawne jest, że jeden w mojej
szkole miał ok. 36 pkt. (punkty z egzaminu i świadectwa) i dostał się do liceum profilowanego
:)



Weź mnie nie strasz stary:P ja chce zdać z dużą ilością punktów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na test próbny, będzie we wtorek i środę. Zobaczymy jak mi pójdzie, chciałbym się dostać jak chyba każdy z was do wymarzonej szkoły. No to trzymajcie za mnie kciuki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo wtorek środa.
Szmondrowski jaka szkoła i miasto może to samo :]

A ogólnie to moim zdaniem te testy nie sa trudne, najgorsza czesc z chemią.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem dzisiaj z części humanistycznej, jutro mam część matematyczno-przyrodniczą. Ktoś wie czy w całej Polsce są takie same pytania na egzaminach próbnych? Jak tak to chętnie, za drobną opłatą, udzielę kilku wskazówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:44, Luke Shadow napisał:

Ja pisałem dzisiaj z części humanistycznej, jutro mam część matematyczno-przyrodniczą. Ktoś
wie czy w całej Polsce są takie same pytania na egzaminach próbnych? Jak tak to chętnie, za
drobną opłatą, udzielę kilku wskazówek :D



Ja też dzisiaj miałem,a ja pomogę bez opłat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam jeszcze rok... ale u nas dyrekcja wpadła na pomysł: zbiorowych testów próbnych i tak piszą 1,2,3 klasy ... z miesiąc temu mieliśmy i z polskiego nie wiem jeszczę, co mi wyszło, a z matmy miałem 16/32 ... Nic tylko strzelić sobie w głowę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz w pierwszej, ale mój rocznik będzie podobno pierwszym, który będzie pisał test rozbity na 3 części. Z tego co słyszałam, ma to być matma, polak i angielski... Ktoś wie coś może coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 19:47, Kryszek napisał:

Ja też dzisiaj miałem,a ja pomogę bez opłat:P


Ej, no! I jak tu zarobić w tych ciężkich czasach, wszędzie konkurencja... ;D
Tytuł egzaminu był "Odcienie złota", a jako pracę pisemną trzeba było napisać recenzję wybranej ekranizacji filmowej? Ja miałem właśnie taki test i bardzo się cieszę, że było mało gramatyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:50, Magwisienka napisał:

Ja jestem teraz w pierwszej, ale mój rocznik będzie podobno pierwszym, który będzie pisał test
rozbity na 3 części. Z tego co słyszałam, ma to być matma, polak i angielski... Ktoś wie coś
może coś więcej na ten temat?

Nom będziecie pisali trzy dni testy z matmy, polskiego i język do wyboru(niekoniecznie angielski np. niemiecki).To raczej się nie zmieni takie rozporządzenie. Ale mamy szczęście, że to nas ominie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 19:56, Szmondrowski napisał:

Nom będziecie pisali trzy dni testy z matmy, polskiego i język do wyboru(niekoniecznie angielski
np. niemiecki).To raczej się nie zmieni takie rozporządzenie. Ale mamy szczęście, że to nas
ominie. ;)


To ma być szczęście?! Argh... A jak tak chciałem pisać z angielskiego... Przecież ten jenzyk jest łatwiejszy od polskiego, i to dużo! Poza tym języki obce w gimnazjum są na żałośnie niskim poziomie, tym bardziej nie ma z tym kłopotów. Za to musimy zdawać matmę na maturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 19:56, Szmondrowski napisał:

Nom będziecie pisali trzy dni testy z matmy, polskiego i język do wyboru(niekoniecznie angielski
np. niemiecki).To raczej się nie zmieni takie rozporządzenie. Ale mamy szczęście, że to nas
ominie. ;)


czy ja wiem... Ja bym chciał tam pisać z anglika ... Jeden z ulubionych przedmiotów, bo czuję się dość pewnie w tym języku ... Boje się matmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:50, syriusz.b napisał:

hmm ja mam jeszcze rok... ale u nas dyrekcja wpadła na pomysł: zbiorowych testów próbnych i
tak piszą 1,2,3 klasy ... z miesiąc temu mieliśmy i z polskiego nie wiem jeszczę, co mi wyszło,
a z matmy miałem 16/32 ... Nic tylko strzelić sobie w głowę :p

Też miesiąc temu mieliśmy zbiorówki, 21/30 z polskiego 20/30 z matmy. Teraz czekam na główne próbne testy, będą po niedzieli więc zobaczymy na co mnie stać!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:59, Luke Shadow napisał:

To ma być szczęście?! Argh... A jak tak chciałem pisać z angielskiego... Przecież ten jenzyk
jest łatwiejszy od polskiego, i to dużo! Poza tym języki obce w gimnazjum są na żałośnie niskim
poziomie, tym bardziej nie ma z tym kłopotów. Za to musimy zdawać matmę na maturze...

I tu masz rację ja z chęcią zastąpiłbym polski testem z niemca jestem z niego naprawdę dobry, angielski też jest prostrzy od polskiego tylko chodziło mi o to, że nie chciałbym pisać trzech testów bo dużo kucia by było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować