Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Niedługo mam egzamin gimnazjalny i chciałbym sobie co nieco utrwalić. Może znacie jakieś strony z testami z poprzednich lat (lub coś w tym stylu)?. Za pomoc serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:47, Kogamin napisał:

Jak nastroje 3 tygodnie przed testem u was? Bo u mnie tragedia...strasznie się boję:/

A mi to tam jakoś idzie ten czas. Jakoś jeszcze nie odczuwam tej wielkiej przedtestowej presji. Zapewne zacznę ją odczuwać dopiero dzień przed pierwszym egzaminem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:49, Kukowsky napisał:

> Jak nastroje 3 tygodnie przed testem u was? Bo u mnie tragedia...strasznie się boję:/

A mi to tam jakoś idzie ten czas. Jakoś jeszcze nie odczuwam tej wielkiej przedtestowej presji.
Zapewne zacznę ją odczuwać dopiero dzień przed pierwszym egzaminem. ;)


Tylko, że wtedy może być już troche za późno;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:06, paweldomar1 napisał:

Widzę, że nie tylko ja piszę egzamin z forum gram.pl Jak idą przygotowania? Dużo testów robicie?

W sumie to nie licząc testów jakie robimy na lekcjach to w domu nie robię nic. Próbny napisałem z marszu na 81 pkt i mam nadzieję, że teraz pójdzie mi podobnie. ;) Jak zawsze w takich sytuacjach będę polegał na szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:18, Kukowsky napisał:

W sumie to nie licząc testów jakie robimy na lekcjach to w domu nie robię nic. Próbny napisałem
z marszu na 81 pkt i mam nadzieję, że teraz pójdzie mi podobnie. ;) Jak zawsze w takich sytuacjach
będę polegał na szczęściu.


Nie robisz? W sumie ja mało robię, ale jednak robię. A jaką myślisz będziesz miał średnią? Idziesz do dobrej szkoły? Ja napisałem próbny na 70, ale na przyrodniczym tak źle się czułem, że to szok (25 pkt, a ścisły ze mnie umysł. Humanistyczny 45... W czasie tych testów miałem ponad 38 stopni gorączki, mama mi powiedziała, żebym napisał, więc poszedłem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam idą Wam ostatnie przygotowania do egzaminów? Ja się w końcu przełamałem i w ten weekend postanowiłem poprzypominać sobie to i tamto, a dzisiaj w ramach sprawdzenia siebie rozwiązać testy z poprzedniego roku. Wstępnie mogę powiedzieć, że znowu okazało się, że przedmioty ścisłe lepiej mi leżą, bo ze ścisłych mi wyszło 49 pkt, a humanistycznych 45. Jaka szkoda, że to tylko rozwiązywanie w domu. :( Jakoś w domu te testy wydają się człowiekowi łatwiejsze, bo jestem pewny, że jakbym te same testy co dzisiaj pisał w szkole to mój wynik byłby przynajmniej o 10 pkt słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:50, Kukowsky napisał:

Jak tam idą Wam ostatnie przygotowania do egzaminów? Ja się w końcu przełamałem i w ten weekend
postanowiłem poprzypominać sobie to i tamto, a dzisiaj w ramach sprawdzenia siebie rozwiązać
testy z poprzedniego roku. Wstępnie mogę powiedzieć, że znowu okazało się, że przedmioty ścisłe
lepiej mi leżą, bo ze ścisłych mi wyszło 49 pkt, a humanistycznych 45. Jaka szkoda, że to tylko
rozwiązywanie w domu. :( Jakoś w domu te testy wydają się człowiekowi łatwiejsze, bo jestem
pewny, że jakbym te same testy co dzisiaj pisał w szkole to mój wynik byłby przynajmniej o
10 pkt słabszy.


Łeee.... Ja nienawidze przedmiotów ścisłych! Przekleństwo normalnie xD. Mam jeszcze rok do egzaminów, ale już straszie się boje. W końcu to nie klasówka i nie moge sobie tego poprawić... A szkoda co?:D Najbardziej boję się tego, że będzie dla mnie za trudny, i nie dam sobie z nim rady... Chociaż słyszałam, że końcowy jest łatwiejszy od próbnych :P. Mnie 25 maja (chyba... nie pamiętam dokładnej daty. wiem że kazali nam płacic 7 zł xD) czeka próbny - nie wiem po cholere. =/
Pozdrawiam i życze powodzenia na teście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja, jak rozwązywałem testy z egzaminu 6- klasisty w domu, to wychodziło mi 30- 33 pkt, więc myslałem, że sam egzamin w szkole napisze na 25, a napisałem na 35 :) Kolega, który egzamin gimnazjalny ma za sobą, mówi, że nie był on taki trudny, ale, jak wiadomo, jesli ktoś leczenie kanałowe ma za soba, to będzie twierdził, że ludzie nieco przejaskrawiają ten ból :P Przynajmniej ja tak sądzę

PS. A ja dzęki wam, szanowni 3- klasisci będę miał wolne :) Ale za rok to ja dam komus wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodziło z poprzednich lat z matematyczno-przyrodniczego średnio 35 pkt. Z humanistycznego koło 30,
ale nie pisałem jeszcze rozprawek. Muszę jeszcze potrenować rozprawki.
Idziecie jutro wogóle do szkoły? Ja chyba zostanę w domu i się pouczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przyszedłem ze szkoły i MASAKRA!!!!!! Trzeba KUĆ< KUĆ I JESZCZE RAZ KUĆ...!!! Ja próbny napisałem na 59 pkt. :P zobaczę jutro, co to będzie za test... :(

Dziś jeden z nauczycieli miał kilka arkuszy tego testu (to chyba była część humanistyczna) trzeba bylo mu podwędzić jedną kopię :) Tylko szkoda, że testy będą KODOWANE :/

Mam nadzieję, że jutro nie będzie rozprawki :P;
a pojutrze, aby było CHEMII i BIOLOGII mało :)

POWODZENIA JUT(E)RO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jest przesądzone. Testy już leżą w szkolnym sejfie.

teraz już wszystko zalezy od autora testu
jezeli dadzą jakiś wiersz, który przeczytam 3 razy i nic z niego nie zrozumiem.
Najgorsze są pytania "Co autor ma na myśli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, to już jutro. Ale jutro ta prostsza część - humanistyczna (to właściwie tylko praca z tekstem).
Gorzej w środę - trza mieć sporo punktów, bo wybieram się na Mat-Inf. do Liceum ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:01, dyrdup napisał:

Jak nastroje przed testem? Ja nie mam jakoś szczególnych powodów do strachu przed humanem,
ale tego matematycznego obawiam sie lekko.

U mnie nastrój bardzo dobry. Jakoś nie odczuwam specjalnego strachu. Chyba dobrze, bo strach potrzebny nie jest. Ja przyznam szczerzę bardziej obawiam się tego humanistycznego, gdyż tak jak ktoś napisał wyżej zgadywanie co autor miał na myśli może nie być taką łatwą rzeczą. ;) Jednak przed jutrzejszym dniem jestem dobrej myśli. (co najwyżej jutro będę złej myśli :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować