Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Niom, napisałem.
I.... nie wiem, liczyłem skrupulatnie.
Z testu humanistycznego- 48
Z testu mat-przyr- 40
Razem-88
Czy to dobze? czy to źle? czy się pomyliłem?
Nie wiem.
Na razie jestem zbyt zmęczony aby nad tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:27, Manieklbl napisał:

A co do ruskiego to looooooooooooooooooooool prl minął po co to komu,do Ruskiej mafii się nie
wybieram,dziwi mine ze w niektorych liceach jeszcze tego ucza.

Ja szukałem szkody gdzie uczą rosyjskiego:p....to jest przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:45, pawlo131 napisał:

Ja będę ten test pisam dopiero za rok więc chyba mogę zapytać: Trudny był?

Banalny:p z fizyki ledwo dwa bardzo proste pytania, zadanie z geografii standardowe, matematyka podstawy, biologia była jedynie największą zagadką...
...trzeba pamiętać, że testy są tworzone na poziom ucznia mającego ocenę "dostateczną":p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam się co martwić bo egzamin będę pisał dopiero za 3 lata, ale wolę zapytać jakie przedmioty będzie on obejmował i czy trudny był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:48, Word up napisał:

> Ja będę ten test pisam dopiero za rok więc chyba mogę zapytać: Trudny był?
Banalny:p z fizyki ledwo dwa bardzo proste pytania, zadanie z geografii standardowe, matematyka
podstawy, biologia była jedynie największą zagadką...
...trzeba pamiętać, że testy są tworzone na poziom ucznia mającego ocenę "dostateczną":p.


Czyli za rok sobie poradze bo moje oceny wachają sie między cztery a pięć :D Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski na pewno nie jest językiem złym. Ja po swojej gimnazjalnej edukacji mam całkowicie dość języka niemieckiego, który całkowicie mi nie leży, więc w liceum prawdopodobnie moim drugim językiem obok angielskiego będzie właśnie rosyjski. Francuska moda jakoś mnie nie kręci, a rosyjska mafia już bardziej. :P

Dnia 25.04.2007 o 16:27, Manieklbl napisał:

cedricek

Patrząc na Twój styl pisania i widząc, że Ty będziesz miał 48 pkt przychodzi mi na myśl tylko jedno... Ładnie musiałem te egzaminy popsuć. Masz 88 i jeszcze się pytasz czy to dobrze? A po co Ci więcej? Egzamin gimnazjalny jest Ci potrzebny tylko po to by się dostać do wymarzonego liceum. Mi tam moje ok. 85 pkt i średnia w okolicach 5.3 zdecydowanie wystarcza by spełnić swe marzenia. Teraz pozostaje tylko czekać na maturę... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... całe szczęście, że już po wszystkim... liczę na koło 85-90 punktów, najważniejsze, że zrobiłam jakiś postęp w porównaniu z próbnym.. ten dzisiejszy nie był trudny w sumie... cóż.. teraz walka o oceny i w konsekwencji jak najlepsze LO ;) Jak dostanę z matmy 45 to będę very happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:19, Madia napisał:

Ech... całe szczęście, że już po wszystkim... liczę na koło 85-90 punktów, najważniejsze, że
zrobiłam jakiś postęp w porównaniu z próbnym.. ten dzisiejszy nie był trudny w sumie... cóż..
teraz walka o oceny i w konsekwencji jak najlepsze LO ;) Jak dostanę z matmy 45 to będę very
happy ;)


Nie martw sie, zawsze jest tak, e wyniki sa dla większości przyjemnym zaskoczeniem...adrenalina robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosja jest duża,ale co z tego jak bardzo niewielu ludzi chce tam jeździć,bieda-nie ma po co się tam wybierać w dodatku kraj przesiąkniety socjalizmem.Kase mają tylko mafiozi.A co do dogadywania sie z Putinem to broń nas Boże od jakichkolwiek konktatów z nimi.Nigdy nie podałbym ręki tym komunistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Pisłem... Dziś... Wczoraj... To było takie porąbane... Denerwują mnie pytania typu gdzie narodził się Renesans??? Oczywiście dalem podobnie jak większość klasy W Francji... i co??? ŹLE!!! Bo we Włoszech... A niby co mnie to obchodzi??? Grrr... Dziś też nie było fajnie chociaż lepiej bo nie jestem Humanistą... A szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:16, ppajak27 napisał:

Cóż... Pisłem... Dziś... Wczoraj... To było takie porąbane... Denerwują mnie pytania typu gdzie
narodził się Renesans??? Oczywiście dalem podobnie jak większość klasy W Francji... i co???
ŹLE!!! Bo we Włoszech... A niby co mnie to obchodzi??? Grrr... Dziś też nie było fajnie chociaż
lepiej bo nie jestem Humanistą... A szkoda słów...



Ja wole przedmioty humanisytczne niż matematyczno-przyrodnicze. Zamiłowanie do historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w ścisłym zawaliłem odejmowanie wskazań licznika (nie w tą stronę zaokrągliłem :p) oraz te dwa pytania o fitoplankton (konsument a nie destruent i światło a nie ciśnienie ;P).

Reszta se max ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 08:39, Sephirath napisał:

A ja w ścisłym zawaliłem odejmowanie wskazań licznika (nie w tą stronę zaokrągliłem :p) oraz
te dwa pytania o fitoplankton (konsument a nie destruent [...]

Przecież ani to, ani to nie jest poprawne ;-) Poprawna odpowiedź to producent ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, już dzisiaj pisałem w jednym temacie żem jak dziecko we mgle... Niespecjalnie ogarniam to co się w okół dzieje, tak, oczywiście fitnesplankton to producent :)

WW3PL, tak smęciłeś a Tobie też nieźle poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować